Afti ehk limaskesta haavandi ravi

1. okt 2005


Laseriga limaskesta kahjustuse töötlemine võtab aega vaid mõne minuti. Reeglina saab valust lahti koheselt laseriga töötlemise järel
Vaata lisaks:

Keelekida ravi
Herpese ravi
Fibroomi eemaldamine
Biostimulatsioon
Pehmekoeoperatsioonid laseriga LaserSmile
Valutu hambaravi?!


---
LaserSmile
LaserSmile hammaste valgendamise süsteem, mille abil saab hambad hambaravikabinetis laseri abil valgemaks 2 tunngiga.

aftTeil on suus väga valus koht. Keelt liigutada on valus või süüa on valus, hambaid harjata ei saa, hambapastavahu põhjustatud kipitusest rääkimata. Suure tõenäosusega on Teie suu limaskestal valulik valge limaga kaetud aft, mis võib kuni paari sentimeetri suuruseks areneda.

Aftide täpne põhjus pole tänapäeval veel selge, seepärast on ka ravi sümptomaatiline. Kui töödelda kihelevat-valulikku piirkonda laserenergiaga, on võimalik oluliselt valu leevendada ning paranemist kiirendada.

Laseri biofotostimuleeriv efekt parandab käsitletavas regioonis mikroverevarustust ja otseselt organismi rakkude energiavarustust ning kaitsemehhanisme ning samas pärsib tüsistusi tekitavate haigustekitajate elutegevust.

Laseriga limaskesta kahjustuse töötlemine võtab aega vaid mõne minuti. Nii on võimalik vastuvõtule pääseda samal päeval sümptomite avastamisega, mille puhul on prognoos parim.

Reeglina saab valust lahti koheselt laseriga töötlemise järel. Tõsisema probleemi korral tuleks laserprotseduuri korrata ka järgneval päeval.
Isegi kui kahjustus on juba väljakujunenud leevendab lasertöötlus valu ja kiirendab paranemist. Kogemus näitab, et juba kord laseriga töödeldud piirkonda uuesti afti ei teki.

Hambalaser OÜ | ©2005

NB! Meie leht kasutab küpsiseid (cookies) veebiliikluse analüüsimiseks ning kasutajakogemuse parandamiseks. Jätkates veebilehe kasutamist, nõustud küpsiste salvestamisega sinu arvutisse.