Herpese ravi

Hambalaser OÜ
10. okt 2007


Kui ohatise sümptomite ilmnemisest esimese 24 tunni jooksul töödelda kihelevat-pakitsevat piirkonda laserenergiaga
Vaata lisaks:

Biostimulatsioon
Fibroomi eemaldamine
Keelekida ravi
Afti ehk limaskesta haavandi ravi
Pehmekoeoperatsioonid laseriga LaserSmile
Valutu hambaravi?!

herpesJust homme on Teie elu tähtsaim päev, kus väljanägemine määrab kõik, kuid Teie huules suunurga lähedal kiheleb täpselt nii, nagu tavaliselt on alanud kuni paar korda aastas ilmuv kuni paari sentimeetri suuruseks areneda võiv herpesekahjustus. Pulmapäev, avalik esinemine või reisile minemine ohatisest "kobrutava" huulega tõenäoliselt nullib tähtpäevaga kaasneva positiivse emotsiooni.

Kui ohatise sümptomite ilmnemisest esimese 24 tunni jooksul töödelda kihelevat-pakitsevat piirkonda laserenergiaga, on võimalik, et herpese kahjustust välja ei kujunegi.

Laseri biofotostimuleeriv efekt parandab käsitletavas regioonis mikroverevarustust ja otseselt organismi rakkude energiavarustust ning kaitsemehhanisme ning samas pärsib haigustekitajate elutegevust.

Laseriga herpesekahjustuse töötlemine võtab aega vaid mõne minuti. Nii on võimalik vastuvõtule pääseda samal päeval sümptomite avastamisega, mille puhul on prognoos parim. Kindlamini saab ohatise kontrolli alla, kui laserprotseduuri korrata ka järgneval päeval.
Isegi kui kahjustus on juba väljakujunenud leevendab lasertöötlus valu ja kiirendab paranemist.

Hambalaser OÜ

Vaata lisaks:

aft herpes ohatis laser
NB! Meie leht kasutab küpsiseid (cookies) veebiliikluse analüüsimiseks ning kasutajakogemuse parandamiseks. Jätkates veebilehe kasutamist, nõustud küpsiste salvestamisega sinu arvutisse.