Reklaam Hambaarst.ee-s: Tehniline info ja hinnakiri

Otsepostitus Hambaarst.ee kasutajatele

Hambaarst.ee andmebaasis on hetkel enam kui 1500 kasutaja andmed, neist enamik hambaarstid (vt kasutajate statistikat) ning meie abil saate oma teated ja sooduspakkumised mugavalt ja kiiresti neile saata. Ühe meili laialisaatmine maksab 200€, millele lisandub käibemaks. Postituse suunamisel on võimalik kasutada erinevaid filtreid (nt ainult hambaarstidele vmt), hind sellest ei muutu.

Kasutajatele saadetav meil on HTML vormistusega (võib sisaldada pilte ja vormindatud teksti). Meilile saab lisada mõistliku mahuga manuse (attachmenti), suurema faili korral on võimalik see panna Hambaarst.ee serverisse ning meilis sellele viidata. Serveris asuvaid pilte võivad meiliprogrammid vastavalt kasutaja eelistustele ka ignoreerida, nende näitamine pole garanteeritud.

Postituse vormistamisel EI OLE SOOVITAV kasutada erinevaid taustavärve ning tekstisuurusi, -paigutust ja -värve, kuna erinevad meilikliendid (eriti veebipõhised) ignoreerivad mitmeid kujunduselemente ja kasutavad enda omi, mistõttu ühtset tulemust on raske saavutada. Samuti ei tohiks kujundus olla laiem kui 600 px. Postituse päisesse ON SOOVITAV panna täpsustav link veebiserveris asuvale kujundatud reklaamlehele juhuks kui kasutaja ei saa meili oma programmis korretkselt avada. Reklaamlehe võib panna hambaarst.ee-sse, see on postituse hinna sees.

 

Koolitusinfo avaldamine

Firmade poolt korraldatav koolitusinfo on võimalik paigutada meie Koolituste rubriiki hinnaga 20 €/koolitus. Koolitusinfo juures saab avaldada vaid tekstilist infot ning vajadusel lingi teemat kästitlevale veebilehele. Koolitusinfot saab ise lisada siit.

 

Kuulutuste avaldamine

Hambaravialaste kuulutuste (tööpakkumised/otsimised, hambaravikabineti ost/müük/rent, hambaraviteenused jmt) avaldamine on kõigile tasuta. Sisse loginud kasutajad saavad ise oma kuulutusi pikendada, peita ja muuta. Kuulutuste rubriik on mõeldud eelkõige lühikeste aeguvate hambaraviteemaliste teadete avaldamiseks. Pikemate tekstide avaldamisest on Hambaarst.ee-l õigus keelduda või nõuda nende eest tasu.

 

Ulatuslike reklaamikampaaniate puhuks küsige lisainfot register@hambaarst.ee