Fibroomi eemaldamine

Hambalaser OÜ
10. okt 2007


Laseriga on väiksemaid limaskesta sidekoekasvajaid e fibroome lihtne eemaldada. Tänu laserenergia kudede paranemist soodustavale efektile, paraneb operatsiooni koht kiiresti
Vaata lisaks:

Biostimulatsioon
Herpese ravi
Keelekida ravi
Afti ehk limaskesta haavandi ravi
Pehmekoeoperatsioonid laseriga LaserSmile
Pehmelaserravi laseriga LaserSmile

Pea meie kõigi tutvuskonnas leidub mees, kes kasvatab vuntse ainult selleks, et varjata ninaalust näsajat nahakasvajat. Ja kui ta vuntsidest tüdineb ning otsustab hakata karvakasvu näol piirama, kuuleme siunamist fibroomi ümbruskonna raseerimise tülikuse teemal...

Laseriga on väiksemaid limaskesta sidekoekasvajaid – fibroome lihtne eemaldada. Tänu laserenergia kudede paranemist soodustavale efektile, paraneb operatsiooni koht kiiresti, vähem valulikult ja väiksema armistumisega kui tavaliste operatsioonide korral. Laserlõikuse järel pole reeglina tarvidust õmbluste järele.

Ülaltoodud pildiseerial on huulel asetsev fibroom eemaldatud dioodlaseriga. Vahetult peale eemaldamist nähtav haav on valge vesinikuga puhastamise tagajärjel. Paranemise pilt on üles võetud 1 kuu peale operastiooni.

Siintoodud pildiseerial on põse limaskesta fibroom eemaldatud vesilaseriga. Paranemispilt on ülesvõetud, kui operatsioonist oli möödunud nädal.

 

Hambalaser OÜ

Vaata lisaks:

fibroom laser
NB! Meie leht kasutab küpsiseid (cookies) veebiliikluse analüüsimiseks ning kasutajakogemuse parandamiseks. Jätkates veebilehe kasutamist, nõustud küpsiste salvestamisega sinu arvutisse.