Küsimus nr 5768

Marika küsis (26. veebr 2012)
Tahaksin teada, kas Eestis kuskil hambaarstikabinetis laserpuuriga ka töötatakse, ma ei môtle, kohta, kus ta on küll olemas, kuid igapäevaselt ei kasutata, kuna hooldus ja osad on kallid ja milleks, kui kaivinkonega ka saab, mis-sest, et on valus ja ebameeldiv. Ollakse valmid magamagi panema aga mitte et kasutataks tänapäevaseid töövahendeid.
Teiseks oleksin väga huvitatud lumineeridest, kuna oma hammastest ei jää alles vaid tüngad nagu trollil (laminaatide puhul). Neid vist tellitakse Ameerikast? ja enne vôetakse vaid môôdud paigapeal, tellimus kestab kohutavalt kaua???
Reet Pallase vastas (2012-03-05 17:26)
Tere,

Eestis on hambaravikabinette, kus on võimalik töötada ka laserpuuriga. Kuna laserpuuriga on hamba puhastamise aeg mitmeid kordi pikem kui tavapuuriga ja puurimisega kaasneb spetsiifiline ebamugav heli, ei ole see ravimeetod laialdast kasutust leidnud.

Lumineeride valmistamiseks soovitan võtta ravi planeerimiseks konsultatsiooni sellega tegelevalt arstilt. Kliinik 32-s tegeleb lumineeridega dr. Martin Martma.


Heade soovidega,

Reet Pallase
hambaarst
Kliinik 32
Reet Pallase Reet Pallase, hambaarst

Töötab Kliinik 32 hambaarstina, kelle valdkonnaks on hammaste ravi ja suukirurgia. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ja alustanud residentuuris spetsialiseerumist suu-, näo- ja lõualuudekirurgiks.

Seotud asutusega:
· Kliinik 32 Tornimäe 5, Tallinn

NB! Meie leht kasutab küpsiseid (cookies) veebiliikluse analüüsimiseks ning kasutajakogemuse parandamiseks. Jätkates veebilehe kasutamist, nõustud küpsiste salvestamisega sinu arvutisse.