Küsimus nr 6429

Kadri küsis (15. okt 2013)
Tere,

tahaksin küsida hammaste lumineerimise kohta. Mul on lapsest saadik olnud puseriti hambad, nooruki eas määrati ka mingisugused breketi vms , mida ma (oma lollusest tulenevalt) ei kandnud. Mu hambad on väga nõrgad ning augud tulevad väga kergesti ja kiiresti, olenemata sellest, et ma pesen 2x päevas + kasutan hambaniiti.

Olen püüdnud internetist uurida, et kui palju maksab hambarivi täielik korda tegemine ja hammaste laminaatide panemine. Ma mõtlen siinkohal midagi taolist, mida tehakse nn muutumissaadetes, kus parandatakse hambaaugud, tehakse/pannakse uued hambakroonid (laminaadid?), valgendatakse, puhastatakse jne ning seda kõike ühekorraga, eriti hea oleks veel kui narkoosi all. Ma kohutavalt kardan hambaarsti.

Ma tean, et eelpool nimetatud teenuse maksumust on väga raske öelda, aga ma oleks siiralt tänulik kui te ütleksite mingisuguse adekvaatse vahemikugi, allates mis summast selline teenus alata võiks.

Lugupidamisega,
K.
Triin Kunsing vastas (2013-10-30 12:51)
Tere Kadri,

Teil on täiesti õigus, et summadest ei ole võimalik rääkida kui puudub suust ja hammastest ülevaade. Väga ümmarguselt pakkudes algavad hinnad 4000-5000 eurost. Kuid kõik sõltub ikkagi vajalikest protseduuridest. Soovitan Teil minna hambaarsti konsultatsioonile ning paluda teha raviplaan oma suu korda tegemiseks. Nii saategi hinna teada.

Kõike head soovides,

Triin Kunsing
Triin Kunsing Triin Kunsing, hambaarst

Haridus: Tartu Ülikool 1995-2000, 2000 a. Stockholmi Karolinska Instituut. Töötab Tallinnas Kliinik 32-s hambaarstina, kus tegeleb eelkõige ravi- ja proteesitöödega

Seotud asutusega:
· Kliinik 32 Tornimäe 5, Tallinn

NB! Meie leht kasutab küpsiseid (cookies) veebiliikluse analüüsimiseks ning kasutajakogemuse parandamiseks. Jätkates veebilehe kasutamist, nõustud küpsiste salvestamisega sinu arvutisse.