Küsimus nr 62

Tiit küsis (2. okt 2001)
Kes pakuvad Tallinnas ja Tartus esteetilise hambaravi teenuseid?
Reet Pallase vastas (2001-10-08 09:37)
Suurt osa esteetilise hambaravi teenustest (nii valgendamine, kroonimine, sillad, täidised, ortodontiline ravi kui ka kirurgiline ravi) pakutakse pea kõigis hambaravikliinikutes. Vaja on lihtsalt kokku leppida konsultatsiooniaeg ning hambaarstile oma konkreetsest murest rääkida. Kui arst on probleemist aru saanud, on tema kohuseks pakkuda välja parim lahendus. Lahendusi on aga enamasti mitmeid ja erinevate hindade ning esteetiliselt rahuldavate tulemuste vahel on võimalus teha valikuid.

Tallinnas on tuntumateks kliinikuteks CityMed Tervisekeskus, Eurodent, Baltic Medical Partners, Dentores Hambaravi, Alon Rass Hambaravi, Hai Hambaravi, Hambastuudio, Vagodent, Dr. Viikmanni Hambaravi ja paljud teised, Tartus tuntumad on Ode Hambakliinik, Maxilla Hambaravi, Tähe Hambakliinik, Taavo Seedre Hambaravi, Mari Sarali Hambaravi, Kaarsilla hambaravi ning paljud teised. Loomulikult pakuvad esteetilise hambaravi teenuseid ka mitmed riiklikud polikliinikud.
Reet Pallase Reet Pallase, hambaarst

Töötab Kliinik 32 hambaarstina, kelle valdkonnaks on hammaste ravi ja suukirurgia. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ja alustanud residentuuris spetsialiseerumist suu-, näo- ja lõualuudekirurgiks.

Seotud asutusega:
· Kliinik 32 Tornimäe 5, Tallinn