Koolituste küsimused-vastused

Hambaarst.ee koolituste register tegutseb 2004.a alates ja koondab enamiku hambaravialal tegutsevate isikute koolitusinfot. Osadele koolitustele on võimalik kõigil sisse loginud kasutajatel mugavalt registreeruda kas otse hambaarst.ee-s või koolitaja poolt pakutud registreerumislehel. Koolitusele registreerumisega seotud info (sh registreeruja isikuandmed ja IP-aadress) volitatud töötleja on Hambaarst.ee. andete volitatud haldaja on Zone.ee (Hambaaarst.ee serveri haldaja).

Lisaks kasutaja enda teostatud registreerumistele kannab Eesti Hambaarstide Liidu (EHL) sekretär iga hambaarsti poolt läbitud koolitused meie andmebaasi. Nii tekib põhjalik ülevaade iga spetsialisti poolt läbitud koolitustest, mis lihtsustab koolituste paremat organiseerimist ning pädevussertifikaatide jaoks vajalike andmete süstematiseerimist ning nende väljastamist. 2018.a keskpaigaks olid hambaarst.ee koolituste registris andmed ca 26 000 registreerumise kohta.

 • Millist kasu saab hambaarst, kui registreerub koolitustele Hambaarst.ee kaudu?
  Esiteks on see väga mugav ja kiire, kuna koolitusele registreerumiseks vajalikud andmed on iga kasutaja kohta portaalis juba olemas - need tuleb vaid üle vaadata, vajadusel parandada ning siis oma registreerumine ühe hiireklõpsuga kinnitada. Kui olete mõnele koolitusele registreerunud, siis Hambaarst.ee saadab teie e-mailile 3 päeva enne koolitust meeldetuletuse.
  Teiseks on igal spetsialistil võimalik reaalajas jälgida kõiki enda poolt läbitud koolitusi ja neilt kogutud täienduspunkte. Kuna koolituste registrile pääseb ligi ka EHL sekretär, siis pole tulevikus vajadust edastada nende koolituste infot EHLile paberil, kuna eksisteerib usaldusväärne elektrooniline register.
 • Millist kasu saab koolitaja, kes avaldab oma koolitused Hambaarst.ee-s?
  Kuigi koolituse avaldamine on tasuline, siis hambaarst.ee saadab regulaarselt koolituste kohta infot om akasutajatele ja postitab aeg-ajalt ka Facebookis - see on koolitusele hea reklaam.
 • Mida teha, kui soovin registreeruda koolitusele, mida Hambaarst.ee koolituste nimekirjas pole?
  Kahjuks pole kõikide toimuvate koolituste andmeid tõesti meie andmebaasi kantud, kuid alati on võimalus meile toimuvatest koolitustest teada anda ning me lisame need. Kui saadate (või teeb seda koolitaja) läbitud koolituste andmed paberkandjal EHL-ile, siis kannab sekretär kõik puuduvad koolitused ja registreerumised samuti tagantjärgi andmebaasi.
 • Kuidas ma saan koolitusele registreerumise tühistada?
  Sellest tuleks teatada kas EHL sekretärile tel 510 8471 või Hambaarst.ee adminnile register@hambaarst.ee - nemad saavad iga registreerumise tühistada. Alati tuleks aga ühendust võtta ka konkreetse koolitajaga.
 • Millist kasu saab EHL koolituste registrist?
  Hetkel hoitakse kõigi arstide poolt läbitud koolituste infot paberil, mille maht kasvab pidevalt ning sealt hilisem info leidmine muutub üha raskemaks. Elektrooniline koolituste register võimaldab kõiki koolituste andmeid kiirelt hallata:
  • võimalus lisada ja muuta koolitustele registreerumisi (ka tagantjärgi)
  • võimalus trükkida iga koolituse kohta välja koondtabel kõigi registreerunute kohta
  • võimalus saata koolitusele registreerunud kasutajatele e-mailiga teateid
  • võimalus vaadata iga kasutaja poolt läbitud koolituste koondtabelit, neil kogutud punkte, sisestada andmeid väljastatud tunnistuste ja pädevussertifikaatide kohta
 • Millist kasu saab Hambaarst.ee?
  Hambaarst.ee saab nii täita veelgi paremini oma põhieesmärki - koondada erialast infot ühtseks ja kiiresti kasutatavaks kogumiks, pakkuda hambaarstidele kaasaegset ja mugavat keskkonda oma erialaste soovide täitmiseks.
NB! Meie leht kasutab küpsiseid (cookies) veebiliikluse analüüsimiseks ning kasutajakogemuse parandamiseks. Jätkates veebilehe kasutamist, nõustud küpsiste salvestamisega sinu arvutisse.