Küsimus nr 5835

Maia küsis (27. märts 2012)
Tere, Dr. Kirsten.

Olen keskeas naine ja jäin hambutuks aastaid tagasi ning soovin taastada noorusliku naeratuse kätte saadavamaks.
Hambaarsti soovitusel ja hambatehnikute abiga sain hambaproteesi, mis tekitab suus ebamugavust. Olen kuulnud rahvasuust, et tänapäeval paigaldatakse hambaid nii, et pole vaja proteese kanda, kus osutatakse teenuseid, kui palju maksab ja kellega peaks võtma ühendust?

aitäh
Kirsten Nigul vastas (2012-04-09 10:49)
Tere Maia,

Tänapäeval on võimalik hambutusse lõualuusse paigaldada implantaadid ehk kunstlikud hambajuured, mille külge fikseeritakse erinevatel viisidel hambaproteese, nii suust eemaldatavaid kui ka mitte-eemaldatavaid.

Teie suu iseärasusi arvestava täpsema raviplaani ja ka maksumuse kalkulatsiooni saame teha esmase visiidi järgselt, mille käigus teeme Teie suust täpse staatuse, röntgenpildi ja mõned fotod. Vajadusel võtame jäljendid diagnostiliste kipsmudelite tarbeks, mis annavad meile ravi planeerimiseks täpse koopia Teie lõualuude ja luuliste hammasjätkete kujust ja omavahelisest suhtest. Samuti teeme vajadusel 3D röntgeni, mis annab täpsema info luukoe kõrguse ja laiuse kohta planeeritavate implantaatide asukohas.

Kliinik 32-s tegelevad implantatsiooniga dr. Lauri Vahtra, dr. Anton Garajev ja dr. Reet Pallase.

Meie juurde saate aega broneerida, helistades meile telefonil +372 6 32 32 32 või kirjutades meile e-posti aadressil info@kliinik32.ee või skype aadressil: kliinik32.


Heade soovidega,

Reet Pallase
hambaarst
Kliinik 32
www.kliinik32.ee
Kirsten Nigul Kirsten Nigul, ortodont

Töötab Kliinik 32-s ortodondina. Lõpetanud 1998.a Tartu Ülikooli. 2004. a sooritasin erialal eksami The Royal College of Surgeons of Edinburghi juures. Ta on Eesti Ortodontide Seltsi koolitusjuht, Euroopa Ortodontide Seltsi liige.

Seotud asutusega:
· Kliinik 32 Tornimäe 5, Tallinn