Damon breketsüsteem loob kiirelt kauneid naeratusi

5. sept 2007


Damon breketsüsteem on lihtsasti hooldatav uuenduslik ravimeetod, mille puhul hambad saadakse ritta lühema aja ja väiksema arvu visiitidega
Vaata lisaks:

Treatment time, outcome, and patient satisfaction comparisons of Damon and conventional brackets (PDF, 2001)
A comparative in vitro study of the frictional characteristics ... (PDF, 1998)
Damon system abstracts (PDF)
The Damon System - simplified mechanics (PDF, 2006)

Miks mul oleks breketeid vaja?

„Me elame väga kujunditerikkas ühiskonnas ja muljed kujunevad paari sekundi jooksul. Hambakaarte sirgemaks muutmine muudab olukorda ning see võib lõppkokkuvõttes pakkuda väljavaateid teatud võimaluste saamiseks.”

Mark Montano, TLC „10 aastat noorem” saatejuht

Naerata enesekindlalt. Naeratus on suur osa meie olemusest ja sellest, millistena tundume teistele. Mõelge näiteks sellele – hiljutisel uuringul üle 1000 ameeriklasega (18 a. ja vanemad) nõustus 72% vastajatest, et igasuguses vanuses sirgete ja tervete hammastega inimesi koheldakse ühiskondlikes olukordades tavaliselt paremini kui inimesi, kellel on hambad märgatavalt puseriti. Peaaegu pooled ütlesid, et puseriti hambad jätavad negatiivse esmamulje. Damon Systemi läbimurdelise tehnoloogiaga on lihtsam kui kunagi varem muuta naeratust ilusamaks ja kogeda erinevust:

 • Enesekindlus paistmaks silma koolis, tööl ja eraelus
 • Selgem kõne intervjuudel, avalikel esinemistel jne.

Võrreldes mõnede teiste tänapäeval saadaolevate „ekstreemsete” kosmeetiliste protseduuridega, on naeratuse kaunimaks muutmine üks väärtuslikemaist investeeringutest, mida saate teha, et parandada oma üleüldist väljanägemist kogu eluks.

Sirge naeratus on tervislik naeratus

Hea naeratus pole ainult ilus, vaid osa heast tervisest:

 • Sirgelt ja võrdselt asetsevaid hambaid on lihtsam puhastada, mistõttu on suuõõne tervis parem. Korralikult reas paiknevad hambad mäluvad tõhusamalt ning see aitab kaasa seedimisele.
 • Ideaalselt reas paiknevad hambad moodustavad täiuslikuma hambumuse, mis võib vähendada stressi, peavalusid ja pinget luudele ja lihastele.

Ameerika Ortodontide Assotsiatsiooni kohaselt on puseriti hambaid raskem puhastada ja hooldada. See võib soodustada olukorra teket, kus võib esineda mitte ainult hamba lagunemist, vaid lõpuks ka igemete haiguseid ja hamba kaotamist.

Ravi mittesaamise puhul paljud ortodontilised probleemid muutuvad halvemaks soodustades hambapindade ebanormaalset kulumist, ebatõhusat mälumisfunktsiooni, liigset koormust igemetele ja hammast ümbritsevale luule või alalõualiigeste häireid, mille tulemusel võib esineda kroonilisi peavalusid või valu näo või kaela piirkonnas. Algse probleemi ravi spetsialisti juures on sageli vähem kulukas, kui lisaravi, mis on vajalik tõsisemate probleemide raviks, mis võivad ajapikku tekkida.

 

Vaieldamatud tulemused Damon Systemiga

„Mulle meeldivad mitte ainult minu hambad, vaid ma näen, kuidas täisväärtuslik naeratus on muutnud kogu minu nägu. See annab mulle uue enesekindluse tunde.”

Tammy (19 kuud, 18 visiiti)

Mõned reklaamitavad läbipaistvad kapeaparaadid võivad tunduda ahvatleva alternatiivina tõelistele breketitele. Kuid läbipaistvad kapeaparaadid vajavad pidevat vetruvust ning ei liiguta hambaid sama tõhusalt kui breketid ja sedasi võib ka kõige lihtsama ruumipuuduse raviks kuluda palju rohkem aega. Sõltumata sellest, kas teie naeratus vajab väiksemaid muudatusi või ulatuslikumat korrigeerimist, ravib Damon System kõrgkvaliteetselt ka kõige suuremad väljakutsed nagu sügavhambumuse, Angle III klassi anomaalia ja isegi risthambumuse palju lühema ajaga ning mugavamalt kui kaperaviga või isegi tavaliste breketitega.

Naeratuse ilusamaks muutmine on nüüd kiirem, mugavam ja diskreetsem kui kunagi varem ning sellel on hämmastavalt positiivne mõju, nii et enam pole küsimus selles, miks sa peaksid oma hambad ilusasse ritta saama, vaid miks sa tahaksid seda.

 

Mille poolest on Damon eriline?

Midagi enamat kui lihtsalt sirged hambad

Damon System pole ainult uus toode, vaid täiesti uus viis patsientide ravimiseks. Tavaline ravi vajab sageli tervete hammaste eemaldamist ja/või ülalõualuu laiendajate kasutamist ruumi loomiseks. See lähenemine on sageli ebamugav, võtab kauem aega ning võib jätta kitsama hambakaare ja lameda profiili. Damoni naeratused on täisväärtuslikud, naturaalsed 10-hamba naeratused, mis on saavutatud kergete bioloogiliselt talutavate koormustega ja mis on spetsiifiliselt loodud täiustama iga patsiendi üleüldist näo välimust.

Breketid on algus, kuid süsteem teeb naeratuse. Damon Systemi sertifikaadiga arstid kombineerivad kolme põhilist komponenti, mis koos kasutades pakuvad kiiremat ravi, vähem visiite, suuremat mugavust ja stabiilse kvaliteediga tulemusi:

 1. Damoni iselukustuvad breketid, mis ei vaja kummist või traadist ligatuuride kasutamist.
 2. Kerged kõrgtehnoloogilised kujumäluga traadid, mis liigutavad hambaid kiiremini ja vajavad vähem reguleerimist.
 3. Uus kliiniliselt tõestatud ravimeetod, mis ajab hambad ritta ja rõhutab teie näo esteetikat – tavaliselt ilma hamba väljatõmbamiseta või ilma kiire ülalõualuu laiendajateta.

Vasakul on tavalised breketid kummiligatuuridega, mis põhjustavad hõõrdumist ja survet, ning seetõttu on ravi aeglasem ja ebamugavam. Damoni breketitel on traadi kinni hoidmiseks liugmehhanism, mis võimaldab hammastel vabamalt, kiiremini ja mugavamalt liikuda.

Damoni breketid on tehtud diskreetseks, mugavaks ja hõlpsasti puhastatavaks. Kuna Damoni breketid on ilma kattu koguvate kummiligatuurideta, on raviaegne suuhügieeni eest hoolitsemine lihtne.

 

Kes võivad kanda Damoni breketeid?

„Esialgu ei meeldinud mulle mõte breketitest minu eas. Kuid Damoni breketite muudatus oli nii ulatuslik, et mul on tunne, nagu oleks tehtud näonaha pinguldamist. Mu sõbrad ja perekond ütlevad, et ma näen 10 aastat noorem välja.”

Catherine (20 kuud, 12 visiiti)

Kõik! Juba on 1 000 000 ravitud patsienti ja järjest lisandub juurde

Damon System on saadaval ortodontide juures kogu maailmas. Suurepärane Damoni naeratus võib sõltumata east tõsta enesehinnangut ja enesekindlust ning täiustada üleüldist suuõõne tervist. Paljud Damoni patsiendid näevad märgatavat muutust mitte ainult hammaste, vaid ka kogu näe juures. Just sellepärast loob Damon Systemiga ravi ilusa, laia, loomuliku naeratuse, mis pakub hämmastava tasakaalu näos ning loob dünaamilisema ja nooruslikuma väljanägemise.

Küsige oma ortodondi käest, millist kasu võite Damon Systemist saada. Kunagi pole liiga hilja hea välja näha ja ennast suurepäraselt tunda.

 


Ravi aeg: 18 kuud, 11 visiiti

 

 

Kui kaua kestab ravi?

Kabinetti ja välja… Kiiremini

Damon Systemiga on raviaeg üldiselt lühem kui tavaliste breketitega. Lühem raviaeg tähendab aga vähem visiite ja kiiremini ilusat naeratust. Teid võib see üllatada kui kiiresti.

 • 6 kuud lühem raviaeg
 • Märkimisväärselt vähem visiite

Keskmine hambakaare ühtlustamise ja kogu ravi aeg

Visiitide arv

Kas breketid tekitavad valu?

Väikeste jõudude võim

Breketite pingutamise aeg on möödas. See uus revolutsiooniline lähenemine ortodontiale kindlustab rohkem mugavust kogu ravi jooksul. Selle tingib Damon Systemi breketite unikaalne liugmehhanism, mis võimaldab teie arstil hammaste õigesse asendisse liigutamiseks kasutada palju väiksemaid jõude. Nii et ravi pole ainult lühem, vaid ka palju mugavam. Paljud inimesed tunnevad natuke või üldse mitte mingit ebamugavust.

 

Kas hambaid on vaja välja tõmmata?

Näo, mitte ruumi jaoks

Tavaliste breketite puhul peavad ortodondid sageli puseriti hammastele ruumi tekitamiseks hambaid välja tõmbama. Kellelegi ei meeldi hambaid lasta välja tõmmata ja täisarvu hammastega naeratus on sageli laiem, loomulikum ja kenama profiiliga. Damon System kasutab bioloogiliselt talutavaid jõudusid, mis toimivad koos kehale omaste kohanemisprotsessidega, et tekitada ruumi loomulikul teel, mistõttu Damon Systemit kasutavad arstid võivad nüüd ravida paljusid patsiente ilma hammaste välja tõmbamiseta.

Mõnedel üksikutel juhtudel, kui on vaja hammas välja tõmmata, luuakse ruum näo tasakaalu ja sümmeetria parandamiseks, et pakkuda loomulikku naeratust ja profiili, mis vanemaks saades püsib.

Traditsiooniline ravi hammaste eemaldamisega (vasakul) ja Damoni ravi ilma hammaste eemaldamiseta (paremal) - animatsiooni vaatamiseks klõpsa nupul Play

 

 

Kas on vaja suuväliseid aparaate või laiendajaid?

Loomulik ilu

Enne oli ruumi tekitamiseks ja hambakaarte kujundamiseks vaja kasutada kohmakaid suuväliseid aparaate ja ülalõualuu laiendajaid. Damon Systemi revolutsiooniline lähenemine kasutab ilusate loomulike hambakaarte loomiseks väikseid bioloogiliselt talutavaid jõude ning seda enamasti ilma suuväliste aparaatide ja ülalõualuu laiendajateta. Palju lihtsam ja mugavam on saada ilus naeratus, millest olete alati unistanud.

 

Kuidas saada Damoni breketeid?

Tunnetage erinevust

Damon Systemi kohta saate inglisekeelset lisainfot ja pilte internetilehelt www.damonbraces.com

 

Kui palju maksab Damon Systemi ravi?

Me teame, et hind on probleemiks kõigile, kes kaaluvad breketite kasutamist. Tegelikult saab ainult teie arst määrata vajamineva ravi hinna. See sõltub paljuski vajamineva ravi tüübist, kestvusest ja teie elukohast. Damon Systemi ravi hind on tavaliselt sarnane tavaliste breketite omaga. Paljud arstid pakuvad paindlikke ja taskukohaseid järelmaksuvõimalusi, mõned isegi ilma sissemaksuta ja intressivabalt.

 

Kas haigekassa hüvitab Damon Systemi ravi?

See sõltub hetkel kehtivatest haigekassa eeskirjadest - üldjuhul breketravi ei hüvitata, välja arvatud üksikutel raskematel juhtudel, mille üle otsustab ortodont.

 

Kas kõik breketid on samasugused?

Ei. Damon Systemiga ei aja me ainult hambaid ritta. Me loome kauneid naeratusi, võttes arvesse igaühe individuaalset nägu, profiili ja teisi faktoreid ning samas katsudes ette näha, millised nad näevad välja 40ndates, 50ndates ja vanemalt. Damon System on loodud eluaegsete tulemuste pakkumiseks.

 

Kas Damon System on ohtlik, kuna ta nii ruttu toimib?

Ei. Tegelikult toimib Damon System nii ruttu, kuna ta kasutab palju väiksemaid ja bioloogiliselt talutavamaid jõude kui tavalised breketid. Süsteemi vähene hõõrdumine kindlustab parema hamba asendi ja näo harmoonia.

 

Kas mu hambad valutavad pärast reguleerimist?

Kasutatakse väga kergeid kujumäluga titaantraate, mis õrnalt juhivad teie hambaid ideaalsesse asendisse. Enamike puhul on ebamugavustunne peaaegu olematu.

 

Kas breketid pole suured ja kohmakad?

Enam mitte! Breketid on palju väiksemad kui mõned aastad tagasi ja kasutatakse uusi materjale, mis muudavad nad väga diskreetseks.

 

Täiskasvanute ravi?

Pole probleemi. Täiskasvanuid saab ravida kiiresti, lihtsalt ja mis veel tähtsam, kvaliteetse tulemuseni.

 

 

Hambaarstide kommentaare…

 • …Damoni filosoofiale
  „Damon System on põnev revolutsioon. See pakub hästi dokumenteeritud vahendeid, mille abil võime saavutada funktsionaalse kohanemise ja imetäpse ennustatava hamba asendi.” (Allan P. Pollard, MDSc Melbourne, Austraalia)
 • …tõhususele
  „Damon Systemiga ei pea me enam ruumi tekitamiseks kasutama RPEsid, quadhelixeid ja teisi abivahendeid” (Bob Waugh, DMD, MS, Athens, GA)
 • …kiiremale ravile
  „Damon Systemiga on 80% minu raviplaanidest 80% ulatuses valmis 8 kuuga. Mu patsiendid on vaimustuses. (Alan Bagden, DMD, Springfield, VA)
 • …lõpptulemusele
  „Damon System aitab mul lõpetada töö täpsema tulemusega kui ükskõik milline muu aparaat, mida olen kasutanud.” (Tom Pitts, DDS, MSD, Reno, NV)
 • …väikestele jõududele
  „Kui rakendada Dr. Damoni poolt ettenähtud väikseid bioloogiliselt talutavaid jõudusid, saavutame nüüd ühtlase hambakaare poole kiiremini kui tavaliste breketitega. Samuti ravime palju rohkem patsiente ilma hammaste eemaldamiseta, kirurgiata või kiirete ülalõualuu laiendajateta.” (Monte Collins, DDS, MSD, Bedford, TX)
 • …ravi kvaliteedile
  „Damon Systemile üleminek oli palju lihtsam, kui ma arvasin, ja on patsiendi eest hoolitsemisele palju juurde andnud. Damon Systemit peaksid proovima kõik ortodondid. (James F. Fruge, DDS, Baton Rouge, LA)

Tellimine

Damon breketsüsteeme saavad hambaarstid tellida telefonil 7371 647 ja 6501 945.
Hinnakirju näeb ka Magnum Dentali veebipoes

 

Tõlkis Meelis Rajasalu

Vaata lisaks:

breketid damon
NB! Meie leht kasutab küpsiseid (cookies) veebiliikluse analüüsimiseks ning kasutajakogemuse parandamiseks. Jätkates veebilehe kasutamist, nõustud küpsiste salvestamisega sinu arvutisse.