Powrgards extreme - patenteeritud hammaste ja lõualuude kaitse

30. jaan 2003


See on enimarendatud toode mis kaitseb Teie hambaid, alalõuga ja alalõua liigest traumade, vigastuste ja löökrõhu eest. Ta neelab löögirõhku oma pehme välispinna abil ja jaotab selle ühtlaselt kõigile hammastele tänu jäigale sisekonstruktsioonile.
Vaata lisaks:

See on enimarendatud toode mis kaitseb Teie hambaid, alalõuga ja alalõua liigest traumade, vigastuste ja löökrõhu eest. Ta neelab löögirõhku oma pehme välispinna abil ja jaotab selle ühtlaselt kõigile hammastele tänu jäigale sisekonstruktsioonile.

Suurendab tugevust ja avardab kasutamise võimalusi.


Powrgard Extreme'is on kokku viidud tugevus ja kasutamise mugavus:

 1. Toote eesosas asuvad kaks ava mis võimaldavad sisse ja väljahingataval õhul vabalt liikuda, isegi siis kui hambad on kokku surutud või suu avamise võimalus piiratud.

 2. Õhkpolstriga baasis optimeerib lõualuu asendi.

 3. Keeleasendi märgis optimaalse tugevuse ja kaitse tagamiseks.

 4. Kahekomponentse materjali kahekordne kiht tagab optimaalse kaitsekihi paksuse, ulatudes üle esihammaste lõikeservade.

 5. Topelt suukaitse tagab nii üla kui alalõua hammaste kaitse, lisaks läbi viimase ka alalõua liigese kaitse otse ja külglöögirõhu mõju korral.

 6. Termoplastiline välispinna kate võimaldab sobitada toodet individuaalselt põhimõttel kuumenda ja hammusta. (vajadusel võimalik mitmekorne kuju muutus).

 7. Seesmine tugev raamistik tagab kuju stabiilsuse ja disaini omadused kohandamise käigus.


Kasutamise ja individuaalse sobitamise instruktsioon

Tavapäraselt sobib Powrgard suhu ilma sobitamata, juhul kui selleks tekib vajadus ei välta see protseduur enam kui 2 minutit. Selleks on vajalik anum keeva veega, anum külma veega, peegel ja sekundinäidikuga kell.

 1. Aseta Powrgard keevasse vette keelemärgis ülespoole (vähemalt 95C), oota 60 sekundit, keera ümber 10 sekundiks selleks et pehmendada alaosa.

 2. Eemalda kuumast veest ja kasta külma vette vaid mõneks sekundiks. Aseta kape suhu vaid juhul kui temperatuur on muutunud talutavaks.

 3. Peegli ees hoia kapet keeletähisega ülespoole, aseta suhu nii et kape keskjoon ühtiks hambakaare keskjoonega, suruge mõlema pöidlaga tugevalt ja ühtlaselt vastu ülemisi hambaid.

 4. Sulgege suu nii et alalõualuu hambad asetuksid ettenähtud kohta kappe kanali põhjas,samal ajal aseta keel keeletähisele, sulgege huuled ja imege kapet tugevasti selleks et tekiks suuõõnes vaakum.samal ajal surudes hambaid kokku nii tugevasti kui suudate (hoida 20 sekundit).

 5. Seejärel eemaldage kape suust ja asetage tagasi külma vette.

 6. Kape jahtudes asetage ta uuesti suhu kontrollimaks et viimane teile sobib.

 7. Juhul kui tunnete et kape ei ole päris sobiv korrake protseduuri algusest peale.

 8. Kui teie hambakaar on keskmisest tunduvalt kitsam või laiem, siis kape kohandamise ajal suruge kape tagumisi osi kokku või lahku selleks et nad ühtiksid Teie hambakaare laiusega.

 9. Kape kinnituvus hammastele paraneb 24 tunni möödudes mõningase kokkutõmbumise tagajärjel.

 10. Kape võib osutuda raskesti sobitatavaks kui on eelnevalt tegu hambumusanomaaliaga.


Saadaval on ka hambakaitse ühe lõualuu jaoks

---------------
Tellimine ja info: AS Magnum Dental; tel 07 367261, 0 6501945

NB! Meie leht kasutab küpsiseid (cookies) veebiliikluse analüüsimiseks ning kasutajakogemuse parandamiseks. Jätkates veebilehe kasutamist, nõustud küpsiste salvestamisega sinu arvutisse.