Anneli Aleksius

Anneli Aleksiushambaarst, kõrgem haridus

Kood: D05612 Vt Terviseamet
Dr. Anneli Aleksius on lõpetanud 1996.aastal Tartu Ülikooli Arstiteaduskonna stomatoloogia erialal. Lisaks sellele on läbinud erialaseid koolitusi nii Eestis kui välismaal.

Kui Patsient on otsustanud tulla minu vastuvõtule, on tal tavaliselt konkreetne probleem. Sellisel juhul julgustan Patsienti rääkima kõikidest oma hammaste häirivatest momentidest. Hambaravi koosneb pisiasjadest ning mulle on oluline, et kõik pisikesed detailid saaksid lahendatud võimalikult ideaalselt, sest ainult nii on võimalik saada üldmuljelt rahuldav tervik.

Patsiendile on samavõrd tähtis kas arst annab talle ilu või elu. Oluline on usaldus, et Patsient julgeks rääkida. Pisiasjadele tähelepanu pööramisel pole midagi "imelikku", on ju naeratus iga inimese visiitkaart ning see peabki olema loomulik, isikupärane ja perfektne. Kõigile nähtav hammaste värv, kuju ja läbipaistvus muudavad inimese näoilmet sedavõrd, et aitavad tal suhelda teiste inimestega või takistavad suhtlemist. Hambad ja ilus naeratus on kommunikatsioonivahendid!

Kui võtan ravitöö ette, siis olgu tulemus ideaalne.

Ilusad täpselt väljatöödeldud servad ja kontaktpinnad hammaste vahel tagavad hammustamisel mugavuse ja funktsionaalsuse.

Lemmik hambahari on Oral-B CrossAction Power. Head Hammustamist!

Anneli Aleksius on seotud asutusega:

Studio Dental Beauty Liivalaia 33, Hotell Olümpia 14. korrus, Tallinn