Osavusmängud

Aardeotsija
Juhtides nooleklahvi abil karu, püüdke kokku koguda võimalikult palju varandust. Vältige kaljusid, vanu pudeleid ja kalu. Käige vahepeal ka pinnal värsket õhku uurde võtmas :)
Hiir juustujahil
Liigutage nooleklahvide abil hiirt ja sööge nii palju juustu kui jõuate ning hoiduge kurikate, püsside jm ohtliku eest.
Kaklejad
Valige kas tahate olla tüdruk või poiss ning kas mängite arvuti vastu või kellegagi koos kahekesi. Eesmärgiks on teineteisele kinga või kiviga pihta saada, hiirega saab valida viskenurka ja hiireklahvi all hoides suureneb viske tugevus.
Kopterilend
Juhi kopter takistustest mööda. Kui hoiad hiirenuppu all, tõuseb kopter kõrgemale, muidu laskub iseenesest.
Kuldkala päästmine
Eesmärgiks on päästa ära kuldkalad, keda pidevalt pannile loobitakse. Hiire abil saad nad akvaariumisse tagasi tõsta. Mida kauem kala pannil hüppab, seda punasemaks ja kuumemaks ta muutub - seega jääb sul üha vähem aega tema tagasitõstmiseks, et mitte oma sõrmi kõrvetada.
Madu
Vasaku-parema noolekahvi abil suuna madu boonuseni. Selle ligikaudset suunda näitab ülemises vasakus nurgas asuv nool. Iga neljas boonus sisaldab endas eriefekti (kiirus kasvab või väheneb, tagurpidi liikumine jne). Ära puutu millegi muu vastu
Mullisõda
Nooleklahvide abil suuna mullikahurit ning tulista sinna, kus samavärvilisi mulle kõige rohkem on - 3 ühevärvilist kõrvuti asuvat mulli ja õhku rippuma jäänud mullid lõhkevad. Täpsemaks sihtimiseks võid all hoida Shift klahvi.
Tetris
Liigutage nooleklahvidega langevaid tükke vasakule-paremale. Nool üles klahviga saate tükke pöörata, et need all olevatega paremini sobiksid. Allolev rida kaob, kui see on tükkidega täidetud. Mida rohkem ridu suudate täita, seda parem.
Tõeline logard
Eesmärgiks on logeleda terve päeva, kuni päike loojub. Mängu alguses vali, kas tahad olla poiss või tüdruk, seejärel liigud nooleklahvide abil ringi ja korjad kokku võimalikult palju hamburgereid, jooke, jäätiseid, taskumänge, palle jmt lõõgastavat (oma lõõgastuse taset näed paremal), mille eest saad punkte. Hoiduda tuleb ülemuste, kalkulaatorite ja tööpaberite eest, sest need tekitavad stressi.
Vaarao
Liigutades nooleklahvide abil meest, tuleb kokku korjata Vaarao kambris olev varandus. Hoiduda tuleb pealuude ja sitikate eest, lisaks tasub rüübata tervisejooki. A ja Z klahvi abil saab korjata asju ja neid kõrvale panna - hiljem saab neid kasutada Tühiku abil M lülitab muusika sisse/välja Tab näitab kaarti Esc peatab mängu
Ületa tee
Mängu alustamiseks klõpsake GO järel oleval noolel kaks korda. Mängu eesmärgiks on ületada tee 30 sekundi jooksul nii, et mitte jääda autode alla, kasutades liikumiseks nooleklahve (liikuda saate ka vasakule-paremale ning soovi korral saate ka tagasi hüpata.) Mida rohkem tasemeid olete läbinud, seda tihedamaks läheb liiklus ning seda kiiremini sõidavad auotod.