Mõtlemismängud

3D male
Traditsiooniline male. Klõpsates nupul, näete kuhu te sellega käia saate. Mängijal on raskem vaid seetõttu, et malelauda tuleb vaadata nurga alt. Arvuti pole aga õnneks väga tugev vastane :)
Briljandid
Vahetage hiireklõpsude abil briljantide asukohti nii, et kõrvuti satuks vähemalt 3 ühesugust (mida suurem grupp, seda rohkem punkte korraga saab). Liigutada saab vaid üksikuid briljante, millel samasugueid naabreid pole. Paremal asuv sammas näitab, palju teil sobivate vahetuste tegemiseks aega on. Vihjeid saate Hint kirjalt.
Crypt Raider
Nooleklahvide abil liikudes tuleb viia helendav kalliskivi transporterini ja ise kohe sinna peale hüpata, et pääseda järgmisele tasemele. Pikem ootamine lõpeb plahvatusega
Othello ehk Reversi
Oma valgeid nuppe ümber tõstes saate vallutada musti nuppe. Kuigi mängu eesmärgiks on saada lauale võimalikult palju omi nuppe, ei tasu seda võtta iga käigu eesmärgiks. Püüdke oma nupud saada servadesse ja nurkadessse, sest vastasel on sealt neid väga raske enda kasuks pöörata. See on ääretult strateegiline mäng, milles mängu seis võib üheainsa vale käigu pärast suures osas muutuda.
Pokker
Kaartide jagamiseks vajutage DEAL, nuppude +/- abil saate panust suurendada, HOLD abil passida (kaarte järgmiseks jagamiseks hoida). Inglisekeelseid täpsemaid juhendeid saate ?-märgi alt
Shanghai Dynasty
Eemalda ühesugused kuubikud paarikaupa. Eemaldada saab vaid teiste peal asuvaid kuubikuid, millel on vähemalt kaks vaba serva (asub nurgas). See mäng on tuntud ka nime Mah-Jong all.
Square Assembler
Eesmärgiks on eemaldada võimalikult suured ühevärvilised plokikogumid. Mida suurema ploki eemaldad, seda rohkem punkte saad. Üksikut plokki pole võimalik eemaldada! Kui sinult küsitakse mängu lõpus nime, ei tasu seda panna ;)