Hambaarst.ee › Hambaraviuudised › 2008.a hambaraviuudised › Selgusid Orbitmani kampaania võitjad

Selgusid Orbitmani kampaania võitjad

 0 häält
07.veebr. 2008
orbitmanSelgunud on Orbitmani kampaania võitjad

ORBIT äratuskella võitja:
1. Ilja Ostaptšuk (Tartu)

ORBIT helkuri võitjad:
2. Ramon Kütt (Viljandi)
3. Rasmus Kuht (Tartumaa)
4. Kadri Ligi (Muhu)
5. Rain Kuuse (Ida-Virumaa)
6. Anni-Ly Abel (Raplamaa)
7. Juhan Tammemäe (Viljandi)
8. Kristopher Meensalu (Tallinn)
9. Juku Teetlok (Rakvere)
10. Steve Nõu (Tartumaa)
11. Kaia Ligi (Muhu)
12. Cevin Caius Koemets (Tallinn)
13. Mathias Laaniste (Tallinn)
14. Rain Viikoja (Lääne-Virumaa)
15. Hanna-Lysett Reek (Pärnu)
16. Ken-John Ojakivi (Elva)
17. Helen Vislap (Tallinn)
18. Ketlin Kruger (Tallinn)
19. Janis Kartau (Võru)
20. Anne-Mai Murakas (Järvamaa)
21. Martin Taimre (Läänemaa)
22. Mariete Kena (Põlvamaa)
23. Sullo Saan (Tartu)
24. Mihkel Kullerkupp (Tartu)
25. Marten Soop (Pärnumaa)
26. Priit Sauer (Hiiumaa)
27. Jaagup Traagel (Võrumaa)
28. Maario Isak (Tartu)
29. Hanno Taal (Viljandi)
30. Marian-Merit Ring (Läänemaa)
31. Kristofer Tiitson (Kuressaare)
32. Oliver Kari (Tallinn)
33. Janeka Palu (Pärnu)
34. Silver Rump (Jõgevamaa)
35. Ronald Kristjuhan (Tallinn)
36. Atte Pentinen-Kivimets (Tartu)
37. Kaisa Tiitson (Kuressaare)
38. Sten-Martin Majak (Tallinn)
39. Mall Säre (Tartu)
40. Kert-Kristofer Kljutšnik (Ida-Virumaa)
41. Eva-Lotta Kuus (Võrumaa)
42. Anete Mootse (Pärnumaa)
43. Magnar Liier (Pärnu)
44. Deivid Hurt (Harjumaa)
45. Marcus Merimaa (Rakvere)
46. Triin Zupsman (Võrumaa)
47. Stiina Kartsepp (Tallinn)
48. Annabel Rillo (Tartu)
49. Anna-Liina Tõnisson (Tallinn)
50. Kädi Vahesalu (Lääne-Virumaa)

ORBIT võtmehoidja võitjad:
51. Brigita Kahre (Põlva)
52. Kaidi Kaldas (Tallinn)
53. Helene Dimitrijev (Viljandi)
54. Merili Kaja (Lääne-Virumaa)
55. Triinuliis Sillakivi (Tallinn)
56. Aljona Fjodorova (Narva)
57. Hannes Altmets (Saaremaa)
58. Elis-Liselle Soosalu (Kohtla-Järve)
59. Otto Kregor (Tallinn)
60. Saara Kaldma (Harjumaa)
61. Hannes Lüüde (Jõhvi)
62. Argo Seljand (Harjumaa)
63. Kristiina Tamm (Jõgeva)
64. Evelina Grigorjan (Kohtla-Järve)
65. Kaspar Laul (Tartumaa)
66. Lauri Pudersel (Võrumaa)
67. Ander Sinimäe (Tallinn)
68. Kaisa Muiste (Viljandimaa)
69. Henrik Laidvee (Tallinn)
70. Jessica Kaal (Tallinn)
71. Hanna-Ly Kuriks (Tallinn)
72. Lenne Grettel (Keila)
73. Anette Bucht (Hatjumaa)
74. Lotta Eelmäe (Tartumaa)
75. Andreas Astok (Ida-Virumaa)
76. Nadtaly Rohelsaar (Pärnumaa)
77. Andrei Senitškin (Jõhvi)
78. Marili Põld (Harjumaa)
79. Rait Veevo (Tartumaa)
80. Gethel Laiuste (Tartu)
81. Jaspar Oja (Türi)
82. Kristin Siil (Rakvere)
83. Tiit-Helmur Eskor (Ida-Virumaa)
84. Helena Rahu (Kuressaare)
85. Deniss Ljutenko (Kehra)
86. Andrei Teesalu (Pärnu)
87. Markus Grubnik (Saaremaa)
88. Elisabeth Tuulik (Kuressaare)
89. Kerli Retter (Tartumaa)
90. Veronika Ratkevitš (Narva)
91. Ragnar Kplimaa (Tallinn)
92. Annika Kenppi (Võrumaa)
93. Hannes Saaretalu (Kuressaare)
94. Gert Ruusalu (Tallinn)
95. Jake Rahu (Kuressaare)
96. Tõnis-Aleks Graumann (Rapla)
97. Kristo Kivimurru (Pärnumaa)
98. Maria-Eliisa Selter (Viljandimaa)
99. Pärt Inno (Lääne-Virumaa)
100. Sander Mättikas (Tallinn)
101. Oliver Pohlak (Lääne-Virumaa)
102. Liisu Maidi Varik (Tartumaa)
103. Romet Vislapuu (Võru)
104. Britta Pappel (Viljandimaa)
105. Silvia Jallai (Tartumaa)
106. Kati Kadarpik (Harjumaa)
107. Sander Kõiv (Pärnumaa)
108. Maarja-Liisa Mark (Võrumaa)
109. Robert Juhimets (Tartu)
110. Ragni Nikiforova (Kiviõli)
111. Sharon Ehamets (Tallinn)
112. Trinity Vare (Läänemaa)
113. Mic Merila (Pärnumaa)
114. Robert Sepa (Lääne-Virumaa)
115. Aleks Põldmaa (Pärnumaa)
116. Kertu Laherand (Harjumaa)
117. Markus Roost (Lääne-Virumaa)
118. Villem Päri (Pärnumaa)
119. Erik Tõnisalu (Viljandimaa)
120. Laura Ivanov (Türi)
121. Janar Tambaum (Kohila)
122. Henri Nurmela (Keila)
123. Allex Rummel (Läänemaa)
124. Sten Kongas (Saaremaa)
125. Laura-Liis Jõgar (Läänemaa)
126. Adriana Kenppi (Võrumaa)
127. Risto Valdmets (Saaremaa)
128. Mari-Ly Semiskar (Harjumaa)
129. Ege Eller (Lääne-Virumaa)
130. Starlen Aruvel (Tallinn)
131. Marili Rihkrand (Muhu)
132. Sofia Lehtse (Lääne-Virumaa)
133. Mairit Saar (Pärnumaa)
134. David Laaniste (Talllinn)
135. Merje Paalandi (Tartu)
136. Erich Karl Molk (Viljandi)
137. Oliver Lukaševitš (Harjumaa)
138. Elina Leonova (Tallinn)
139. Raino Kaja (Lääne-Virumaa)
140. Johannes Kundla (Tallinn)
141. Laura Mehine (Tallinn)
142. Anna Leonova (Tallinn)
143. Vladik Ratkevitš (Narva)
144. Edith Veri (Harjumaa)
145. Kermo Kohu (Saaremaa)
146. Siim Torim (Tallinn)
147. Marten Päll (Lääne-Virumaa)
148. Birgitte Karjus (Pärnumaa)
149. Artur Kvell (Pärnumaa)
150. Sandra Vanaküla (Lääne-Virumaa)

Auhinnad saadetakse Wrigley Eesti Filiaali poolt võitjatele kuni 15.03.2008. postiga.