Hambaarst.ee › Hambaraviuudised › 2012.a hambaraviuudised › Hambaarstid tähistavad aasta tähtsündmust Pärnus

Hambaarstid tähistavad aasta tähtsündmust Pärnus

 0 häält
23.aug. 2012
Sel nädalavahetusel, reedel ja laupäeval, toimuvad Pärnu Kontserdimajas 16. Eesti Hambaarstide Päevad (EHP), mis pakuvad laialdast enesetäienduse võimalust ja kohtumispaika enam kui 500le hambaarstile Eestist ja naaberriikidest.

“Parim nõu on kolleegi nõu ning kogemuste jagamine ning uute teadmiste kogumine on arsti ameti lahutamatu osa ja seega põhiliseks põhjuseks, mis Hambaarstide Liit aasta tippsündmust järjepidevalt korraldab!”, ütleb EHLi president Piret Väli. 

Eesti Hambaarstide Liidu aasta tähtsündmus keskendub sellel aastal paljuski arsti ja tehniku koostöö parandamisse. Õige diagnoosi püstitamine ja raviplaani koostamine on tänapäevase kvaliteetse hambaraviteenuse alus. Teemasid käsitlevad oma ala spetsialistid Ukrainast, Dr Nazarij Mykhaylyuk ning Bogdan Mykhaylyuk ning Mitra Sadrameli ja Dwayne Karateew Kanadast. Eriprogramm on väljatöötatud ka hambaraviõdedele ning –tehnikutele. Kogu programm on täiesmahus nähtav EHP erilehel ehp2012.ehl.ee

Põhiprogrammile eelneval päeval toimuvad huvilistele ka praktilised eelkursused, mille käigus saavad arstid reaalsetes tingimustes erinevaid ravimeetodeid proovida.

Esmakorselt on EHPl ka sotsiaalne mõõde. Nimelt on 24. ja 25. augustil Port Arturi2 kaubamaja II korrusel laste suuhügieeni infoboks koos noorte doktorite, Jänkujussi, õhupallide ning õpetliku multfilmiga. Tunnuslause "Sõbraks hambaga!"sõnamäng peidab endas vihjet, kuidas hambaarstiga sõbraks saada – selleks tuleb sõber olla oma hambaga. EHLi infoboks on avatud 24. augustil kella 10:00st kuni 18:00ni. Laupäeval, 25. augustil kuni 15:00ni. 

Eesti Hambaarstide Päevad toimuvad Pärnu Kontserdimajas 24. ja 25. augustil. Ürituse peakorraldajaks on Eesti Hambaarstide Liit, mis ühendab 793 arsti üle Eesti. Hambaarstide päevad on aset leidnud juba aastast 1996.

Lisainfo:
Piret Väli
EHL president
50 76 337