Hambaarst.ee › Hambaraviuudised › 2011.a hambaraviuudised › Kliinik 32 avas narkoosivõimalusega suukirurgiakabinetid

Kliinik 32 avas narkoosivõimalusega suukirurgiakabinetid

 3 häält
21.okt. 2011
Hambaravikeskus Kliinik 32 avas uued hambaravikirurgiakabinetid, kus saab teostada protseduure ka narkoosis. Samuti laiendas keskus kolmandiku võrra arstide ja ravikabinettide arvu.

Kliinik 32 peaarsti dr. Lauri Vahtra sõnul oli laienemine ajendatud suurest nõudlusest hambaravi ning eriti kirurgilise hambaravi järgi.

„Meie patsientuur on järjekindlalt kasvanud ning tänaseks ligineb juba 7500 inimesele. Kogu meeskond töötab täiskoormusel hommikust õhtuni, ent järjekorrad kahanemise asemel hoopis kasvavad – ilmselt ka seepärast, et oleme keskendunud raskemate ravijuhtumite lahendamisele. Näiteks enne laienemist sai visiidiaja olenevalt raviarstist alles 33-78 päevaga, hügienisti juurde 21 päevaga. Oleme oma patsientidele nende usalduse eest tänulikud ning kuna meie põhimõte on alati olnud pakkuda parimal tasemel hambaravi südamliku suhtumisega, siis võtsime vastu otsuse, et patsientide heaolu huvides peame oma hambaravikeskust laiendama,“ jagas dr. Vahtra.

Laienemise käigus kolis Kliinik 32 Tornimäe Ärikeskuse 2. korruselt ümber 3. korrusele, kus hakkab tööle 487 ruutmeetril spetsiaalselt hambaravi jaoks ehitatud ruumides. Sellega võitis hambaravikeskus juurde kolmandiku võrra pinda, mis lubab avada varasema seitsme ravikabineti asemel 11. Neist kaks on spetsiaalse sisseseadega kirurgiakabinetid, kus on võimalik teostada hambaravi üldnarkoosis.

„Narkoos on patsiendi seisukohast hea just pikematel kirurgilistel protseduuridel, kus lahendame keerulisemaid ravijuhtumeid. Selle jaoks valisime narkoosiaparaadi koos integreeritava anesteesiamonitoriga, millesarnased on kasutused ka Eesti suurhaiglates üldmeditsiiniliste lõiku ste läbiviimiseks. Patsiendi eest kannavad hoolt anestesioloog ja anesteesiaõde. pärast operatsiooni saab patsient mugavalt toibuda spetsiaalses ärkamistoas,“ rääkis dr. Vahtra.

Lisaks narkoosivõimalustele täiendas hambaravikeskus oma ravitehnikat olemasoleva kahe kõrval veel kahe hambaravimikroskoobiga, mis on Kliinik 32-s juureravis standardiks saanud. Ümber koliti ka Tallinnas ainus 3D-hambaraviröntgen. Samuti liitus Kliinik 32 meeskonnaga kolm uut arsti ning kaks hügienisti.

Kliinik 32 on 2007. aastal Tallinnas Tornimäe Ärikeskuses uksed avanud interdistsiplinaarne hambaravikeskus, kus lisaks kirurgilistele protseduuridele ja igemehaiguste ravile teostatakse ortodontia-, proteesi-, suuhügienisti- ja üldhambaraviteenuseid. Kliinik 32 meeskond järgib maailma hambaravi metoodilisi ja tehnoloogilisi uuendusi, pakkumaks oma patsientidele kaasaegseimat kvaliteetset hambaravi. Väärtustades südamlikku a rsti-patsiendi suhet, kuulub Kliinik 32 patsientuuri täna 7500 inimest, kasvades keskmiselt tuhande uue patsiendi võrra aastas.

Kliinik 32 peaarst dr. Lauri Vahtra uues kirurgiakabinetis, kus saab teostada ka narkoosis ravi.Lisainfo:

Dr. Lauri Vahtra
Kliinik 32 peaarst
E-post: lauri.vahtra@kliinik32.ee

Brit Pensa
Kliinik 32 juhataja
Tel: 632 32 32
E-post: brit.pensa@kliinik32.ee