Hambaarst.ee › Tootetutvustused › Profülaktika › Oral Balance vedelik

Oral Balance vedelik

 0 häält
Biotene
11.mai 2007
Uut tüüpi niisutaja, mis ka kaitseb suud. Leevendab kiiresti tõsiseid kuiva suu sümptomeid nagu põletav tunne suus, kuivad limaskestad, neelamis- ja rääkimisraskused, maitsetundlikkuse muutumine.

Sisaldab Biotene bioaktiivsete ensüümide kompleksi ning amonihappeid. Lihtne ja kerge kasutada.

Toime:

Leevendab suukuivust olenemata tekkepõhjusestSobib kõigile, kellel esineb kuiva suu sümptomeid. Võib kasutada igapäevaselt, täpselt nii tihti kui vajalik.

Rahustab ja niisutab

Katab suu ühtlaselt niisutajaga ja annab pikaajalise toime, on kerge koostise ja meeldiva maitsega.

On kaitsva toimega

Sisaldab Biotene bioaktiivsete ensüümide kompleksi ning amonihappeid, et taastada sülje loomulik kaitsefunktsioon.

Värskendab hingeõhku

Bioaktiivsete ensüümide toimel väheneb kahjulike bakterite tegevusest tingitud halb hingeõhk. Uut tüüpi niisutaja, mis ka kaitseb suud. Leevendab kiiresti tõsiseid kuiva suu sümptomeid nagu põletav tunne suus, kuivad limaskestad, neelamis- ja rääkimisraskused, maitsetundlikkuse muutumine. Võib kasutada nii tihti kui vaja ja sobib suurepäraselt ka proteesikandjatele.

Kasutamine: Lihtne ja käepärane tarvitada alati, kui tunnete suukuivust. Kasutamiseks piserdage piisav kogus vedelikku endale suhu. Võib kasutada koos Oral Balance geeliga või eraldi. Kurgu niisutamiseks võite suus oleva vedeliku alla neelata. Korrake tegevust siis kui vajalikuks peate.

Biotene tooted ei sisalda suhkrut ega alkoholi.

Märksõnapilv