Hambaarst.ee › Vastab spetsialist › Vastab endodont Vitali Gavrilin

Vastab endodont Vitali Gavrilin

Vitali GavrilinTÜ Endodontia resident
Töötab HanzaDent hambaravis
Vaata Vitali Gavrilin kohta infot hambaraviasutuste registrist »Praegu ei saa talle küsimusi esitada
1 2 
1-20 / 34
Liis küsis
10.veebr. 2015
endodont Vitali Gavrilin vastas
17.veebr. 2015
Tere! Nimelt parandati mul ühel hambal 4 juurt. Kuu aega jäi järgmise ajani, kuid vahepeal seesama hammas andis mälumisel tunda. Kui arsti juurde läksin ning rääkisin, siis ta tegi mulle...Tere Liis Ilma kliinilise pildita on raske midagi oletada. Kui teil on kahtlusi, pöörduge teise arvamuse saamiseks veel lisaks ka mõne muu sama ala spetsialisti poole. Mis puutub garantiisse, siis... loe edasi »
Andres küsis
10.veebr. 2015
endodont Vitali Gavrilin vastas
17.veebr. 2015
Tere Hambasse tekkis auk, seda puuriti ja pandi ajutine täidis. Seejärel tekkis juure põletik, mida raviti ning lõpuks öeldi, et põletik on nii suur ja hammas tuleks välja tõmmata. Asi...Tere Andres Tervishoiu teenust osutatakse võlaõigusseaduse kohaselt ning VÕS 41. peatüki kohaselt paraku ei ole tervihoiuteenuste osutamisel niisugust mõistet nagu "garantii". Vastavalt sellele ei või teenuse osutaja Teile lubada protseduuri... loe edasi »
Kity küsis
01.sept. 2014
endodont Vitali Gavrilin vastas
04.sept. 2014
Tere - Hammas valutab juba 3 nädalat, nimelt 26-s hammas (üleval). Korduvalt olen käinud hambaarstil, tehtud juureravi, on pandud ravim sisse ning mürki, mitte midagi pole aidanud - Valu on...Tere Kity Valu on põhjustatud põletikulisest protsessist kanalis olemas olevate bakterite tõttu. Juureravi eesmärk on võimalusel maksimaalselt hästi eemaldada bakterid kanalist. Peale juureravi teostamist on valu aisting normaalne esimestel päevadel,... loe edasi »
Kristel küsis
24.apr. 2014
endodont Vitali Gavrilin vastas
28.apr. 2014
Tere, Milline on prognoos, kui juureravi käigus on murdunud instrument (viil) ja see on jäetud eemaldamata? Kui sagedasti oleks vaja sellist hammast kontrollida? Kas on mõttekas proovida leida endodontia kliinik...Tere Kristel Separeeritud (murdunud) instrument ISE ei mõju prognoosile. Probleem tekkib siis kui instrument blokeerib kanalit ja ei anna võimalust korralikult teostada kanalite puhastust. Kontroll peale ravi lõpetamist peab saama... loe edasi »
Merit küsis
31.märts 2014
endodont Vitali Gavrilin vastas
02.apr. 2014
Tere! Minul siis selline mure 29. 01. 2014 lõpetati minuga juureravi. Nüüd närisin nätsu ja juureravi tehtud hamba juurest käis läbi terav valu. Täpselt selline tunne nagu oli enne juureravi...Tere Merit Ühekordne valuaisting ei saa automaatselt tähendada ebaõnnestunud juureravi. Soovitan pöörduda oma arsti juurde, et saaks seisundi üle vaadata ja hinnata kas teostatud juureravi oli efektiivne. Vastavalt võlaõigusseadusele ei... loe edasi »
Ljubov küsis
03.märts 2014
endodont Vitali Gavrilin vastas
04.märts 2014
Tere ! Umbes pool aastat tagasi käsin hambaarsti juures, kuna igemed olid punased ja veritsesid pesemise vahel. Hambaarst hakkas mulle täidiseid vahetama, õpetas pesemise tehnikat. Tegin nagu õpetati. Kuid igemepõletik...Tere Ljubov Tavaliselt kui on suus "punn" e. uuris kust vajutades väljub mäda viitab see põletikule hamba juure ümber. Põletiku põhjuseks ei ole süst, vaid bakterid juurekanalite sees. Juhul kui... loe edasi »
Marleenk küsis
18.veebr. 2014
endodont Vitali Gavrilin vastas
24.veebr. 2014
Tere, novembris hakkas vasakult poolt hammas valutama, läksin arstile, lasti mäda välja ja tehti juure ravi. Arst soovitas minna perearstile kuna kahtlustas põskkoopa põletikku, arst eitas. Sinna see jäi. Nüüd...Tere ! Kui tunnete, et põletik ägeneb, valu läheb tugevamaks, tõuseb palavik, turse suureneb, siis kindlasti pöörduge koheselt arsti poole. Lugupidamisega Vitali Gavrilin loe edasi »
Kristel küsis
27.jaan. 2014
endodont Vitali Gavrilin vastas
29.jaan. 2014
Tere! Mure selline, et ühele hambale tehti juureravi umbes 3-4 aastat tagasi. Ja nüüd jaanuaris olen sama hambaga uuesti juureravi teostamas. Hambaarst asetas kolm korda ravimit kanalitesse ja nüüd 5...Tere Kristel Pärast juureravi teostamist hammas võib muutuda tundlikuks, tundlikkuse ja valu levendamiseks peab sisse võtma valuvaigistid. Kui on kahtlus, et olukord ei lähe paremaks ja on tekkinud turse, soovitan... loe edasi »
Kaire küsis
23.jaan. 2014
endodont Vitali Gavrilin vastas
25.jaan. 2014
Tere! Hammas on hell peale juureravi. Kanalid täideti esmaspäeval ja hammas on siiani (neljapäev) süües hell ja näpuga peale vajutades valus. Hambaarsti külastasin kokku kolm korda. Esimene kord puuriti kõik...Tere Kaire Valu pärast juureravi algust või lõppu on normaalne! Kuid valu peab tasapisi kaduma. Selle jaoks, et see ei segaks igapäevaelu, palun võtke ibuprofeeni. Juhul, kui valu suureneb ja... loe edasi »
Malle küsis
09.dets. 2013
endodont Vitali Gavrilin vastas
12.dets. 2013
Tere, umbes 1, 5 aasta tagasi tehti mulle hambale juureravi, suretati närv ära. Ja aasta peale seda ravi hakkas see sama hammas ja selle ige valutama, oli paistes. Ja märkasin...Tere Malle. Tervishoiuteenuse osutamisel ei sätestata sellist mõistet nagu “garantii”. Vastavalt võlaõigusseadusele ei või tervisehoiuteenuse osutaja lubada patsiendi paranemist, kuid pakutav ravi peab olema kvaliteetne. Kiirema olukorra lahenduseks soovitan teile... loe edasi »
Merit küsis
03.dets. 2013
endodont Vitali Gavrilin vastas
04.dets. 2013
Tere jälle! Nii sain nüüd arsti juures ära käia, ütles et põletik on ikka sees, laiendas kolmandat kanalit ja vahetas ravimit juurekanalites. Peale pani ajutise täidise. Nüüd jõudsin koju ja...Kui tekkis kahtlus et ajutine täidise sees on auk või täidis on ära tulnud kontakteeruge oma hambaarstiga. Teie arst juba otsustab kas on vajalik teha lisavisiit või mitte. Lugupidamisega Vitali... loe edasi »
Merit küsis
28.nov. 2013
endodont Vitali Gavrilin vastas
03.dets. 2013
Tere! Mul selline mure. Oktoobri algul lõi hambasse väga tugeva valu. Läksin arsti juurde öeldi, et on hambasäsi põletik ehk pulpiit ja et on vaja juureravi teha. Pöördusin siis mõne...Tere Merit Kuna hammas hakkab kokkuhammastades valutama juba tegemist on mitte ainult pulpiidiga vaid juurt ümbritseva luu põletikuga - periodontiidiga. Mina soovitaks teile pöörduda hambaarsti juurde nii kiiresti kui on... loe edasi »
Lembe küsis
21.nov. 2013
endodont Vitali Gavrilin vastas
27.nov. 2013
Kuna mulle jääb üles vasakule alles 2 hammast ja alla esimesed hambad, siis sooviksin teada millised proteesid mulle paremini sobiksid? Ei tahaks neid kõige odavamaid, vaid ikka selliseid, mis igas...Tere Lembe. Proteese võib jagada suust eemaldatavad ja mitte eemaldataveks proteesideks. Suust mitte eemaldatavad on kindlasti mugavamad ning ei tekita nö "piinlikust" kuna on kõvasti fikseeritud suhu oma hammaste ja... loe edasi »
Siim küsis
27.okt. 2013
endodont Vitali Gavrilin vastas
30.okt. 2013
Tere, Ühel päeval märkasin, et ige hakkab justkui muutuma ühe hamba kohalt. Aegamisi see muutus ning nüüdseks on justkui suur punn see koht. Hambavalu ei ole, kuid aegamisi tekib mõni...Tere Tegemist on uurisega ehk kohaga mille kaudu mäda väljub juurt ümbritsevast luust. Valu ja turse on juurepõletiku tagajärg. Peate pöörduma hambaarsti poole selleks et seda olukorda lahendada. Lugupidamisega Vitali... loe edasi »
Jelena küsis
18.okt. 2013
endodont Vitali Gavrilin vastas
21.okt. 2013
Tere! Palun vastake minu küsimustule: Mis tähendab fluoroteraapia ja jäävmolaar silant? Tänan Teid kiire vastuse eest.Tere Jelena Fluoriteraapia all mõeldatakse hamba pinna katmist fluoriga. Hambaarst. ee sõnastik silandi kohta ütleb seda : Silant ehk fissuuri hermeetikum täidab fissuuri (õnaruse) hamba mälumispinnal ja hoiab seega ära... loe edasi »
Krista küsis
15.okt. 2013
endodont Vitali Gavrilin vastas
17.okt. 2013
Tere! Minu 6 aastane laps jooksis väiksema lapsega kokku. Väiksem sai löögi vastu otsaesist ja suurem vastu esimest piimahammast, see oli umbes kuu aega tagasi. Nüüd on suuremal tüdrukul hammas...Tere Krista. Hambaarst teeb röntgeni ja siis oskab teile öelda kas trauma põhjustas jäävhamba alge kahjustust või mitte. Traumade puhul - mida varem te jõuate hambaarsti juurde seda parem. Lugupidamisega... loe edasi »
Tanel küsis
08.okt. 2013
endodont Vitali Gavrilin vastas
09.okt. 2013
Tere. Laupäeval oli hammas hell ja läks õhtuks paiste (tegemist juba ammu plommitud hambaga) kergelt. Hommikul oli asi juba üsna hull kuna põsk ka korralikult paistes, panin arsti juurde aja...Tere Tanel. Turse on loomulik organismi reaktsioon põletikule. Esimesed päevad peale turse tekkimist mäda ei ole moodustunud ja igeme lõikamine ja dreeni asetamine ei anna tulemust. Antibiootikumid peavad kõige tugevama... loe edasi »
Triinu küsis
07.okt. 2013
endodont Vitali Gavrilin vastas
09.okt. 2013
Mul on olnud juba pool aastat mädapunn igemel. Kuna viibisin välismaal, siis ei saanud kohe hambaarsti juurde minna ja seega põletik vms põhjustas ka selle, et mul tõmmati suve algul...Tere Triinu. Teie sõnadel arsti poolt pakutud ravi - hamba eemaldamine, oli valitud kuna hambast pole palju jäänud. Juhul kui hammast ei ole võimalik taastada, juurerravi ja ravimi vahetamine kanalites... loe edasi »
Kristel küsis
31.aug. 2013
endodont Vitali Gavrilin vastas
03.sept. 2013
Tere, minul tehti kolm päeva tagasi juureravi ning hammas jäeti pealt lahtiseks, et see saaks nn. hingata. Hamba tundlikkus ja valu on väga palju vähenenud, kuid põsk ja silma ümbrus...Tere Kristel Antibiootikumid peavad kõige tugevamad sümptome ära võtma, kuid nad ei ravi põhjust. Põletiku ja sümptomite põhjuseks on kanalis olemasolevad bakterid mis peavad olema elimineeritud kas juureraraviga või hamba... loe edasi »
Merle küsis
11.mai 2013
endodont Vitali Gavrilin vastas
15.mai 2013
Mis teha, kui arst parandab hammast ja jätab ühe hambajuure kanali lahti? Kas võib see olla lahti ja kuidas saab tervel hambal üldse juurekanalini?Tere Merle Üldjuhul juurt ei jäeta lahti kuna on väga suur reinfektsiooni risk. Kuid virtuaalselt ma saan ainult ette kujutada milline olukord on. Soovitan pöörduda oma hambaarsti juurde selle küsimusega.... loe edasi »
1 2 
1-20 / 34

Küsimustele vastavad:

Vitali Gavrilin, endodont

Vitali Gavrilin·Vastused (34)
·Praegu ei vasta
TÜ Endodontia resident
Töötab HanzaDent hambaravis

Kristin Laugus, hambaarst

Kristin Laugus·Vastused (88)
·Esita küsimus
Hambaarst, kelle valdkonnaks on hambaravi, juureravi, proteesimine. Haridus: TÜ arstiteaduskond, hambaraviteadus 2005-2010

Reet Pallase, hambaarst

Reet Pallase·Vastused (377)
·Praegu ei vasta
Töötab Kliinik 32 hambaarstina, kelle valdkonnaks on hammaste ravi ja suukirurgia. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ja alustanud residentuuris spetsialiseerumist suu-, näo- ja lõualuudekirurgiks.

Jan Orn, hambaarst

Jan Orn·Vastused (230)
·Esita küsimus
Haridus: Tartu Ülikool 1989-1994; Töökohad: alates 1995 SA TÜ Kliinikum osak.juhataja; 1995-1998 Tartu Ülikooli õppejõud; alates 1998 Nigul ja Orn Hambaravi hambaarst

Ivo Ost, hambaarst

Ivo Ost·Vastused (609)
·Esita küsimus
Haridus: Tartu Ülikool Stomatoloogia eriala 1995-2000
Töökoht: Stomms OÜ Hambaravi, Pae 25, II korrus
Erialased huvid: ravi, kirurgia, proteesimine, implantoloogia

Timo Paberit, hambaarst

Timo Paberit·Vastused (421)
·Esita küsimus
1999-2000 EHÜL president. Lõpetas TÜ hambaarstina 2001. Töötab Tallinnas Merimetsa hambakliinikus ja Viru hambakliinikus ning Cardens hambakliinikus Tartus

Regina Kuningas-Ott, hambaarst

Regina Kuningas-Ott·Vastused (184)
·Esita küsimus
Regina töötab HanzaDent Hambaravis, on lõpetanud TÜ hammaste ravi ja proteesimise alal. Osalenud täiendkoolitustel mitmel pool Euroopas.

Triin Kunsing, hambaarst

Triin Kunsing·Vastused (369)
·Esita küsimus
Haridus: Tartu Ülikool 1995-2000, 2000 a. Stockholmi Karolinska Instituut. Töötab Tallinnas Kliinik 32-s hambaarstina, kus tegeleb eelkõige ravi- ja proteesitöödega

Martin Martma, hambaarst

Martin Martma·Vastused (98)
·Praegu ei vasta
Töötab Kliinik32-s hambaarstina, kelle valdkonnaks on hammaste ravi ja proteesimine ning esteetiline hambaravi. Ta on lõpetanud TÜ arstiteaduskonna. Osalenud täiendkursustel Eestis, Soomes Lätis ja Hispaanias.

Anneli Teesalu, hambaarst

Anneli Teesalu·Vastused (166)
·Praegu ei vasta
Lõpetanud Tartu Ülikooli 1999.a. Töötanud SA TÜK õppejõuna, Med&Dent ja Saks Hambaravis hambaarstina. Hetkel töötab Tähe Hambakliinikus Tartus.

Marek Vink, hambaarst

Marek Vink·Vastused (729)
·Praegu ei vasta
Haridus: Tartu Ülikool 1989-1992, Helsingi Ülikool 1992-1995. Tartu Ülikooli õppejõud 1997-2005. Hetkel hambaarst Al Mare Hambakliinikus. Hambaarstide Liidu president

Raili Luikmel, hambaarst

Raili Luikmel·Vastused (22)
·Esita küsimus
Hambaarst, kes tegeleb ravi-, proteesimise ja implantoloogiaga. Töötab Maestro Maja Hambakliinikus. Haridus: Tartu Ülikool, hambaarstiteadus 1998-2003, täiendkoolitused Soomes, Šveitsis, Ungaris, Prantsusmaal.

Kristo Ivanov, hambaravi eriarst

Kristo Ivanov·Vastused (128)
·Esita küsimus
Kristo Ivanov töötab Nordic Hambakliinik peaarstina ning SA TÜ Kliinikumi arst-õppejõuna hambaravi erialal. Lõpetanud TÜ arstiteaduskonna, spetsialiseerunud restauratiivse hambaravi eriarstiks ning hetkel PhD kraad omandamisel

Kirsten Nigul, ortodont

Kirsten Nigul·Vastused (408)
·Praegu ei vasta
Töötab Kliinik 32-s ortodondina. Lõpetanud 1998.a Tartu Ülikooli. 2004. a sooritasin erialal eksami The Royal College of Surgeons of Edinburghi juures. Ta on Eesti Ortodontide Seltsi koolitusjuht, Euroopa Ortodontide Seltsi liige.

Eliis Vengerfelt, ortodont

Eliis Vengerfelt·Vastused (18)
·Esita küsimus
Hambaarst, lõpetanud ja spetsialiseerunud ortodondiks Tartu Ülikoolis. Ta on Eesti Hambaarstide Liidu ja Eesti Ortodontide Seltsi liige. 2007.a. sooritanud erialal eksami The Royal College of Surgeons of Edinburgh ́i juures: Part II: Membership in Orthodontics.

Triin Jagomägi, ortodont

Triin Jagomägi·Vastused (633)
·Esita küsimus
1987-1993 Tartu Ülikool, Arstiteaduskond, stomatoloogia eriala.
1993-1995 Kuopio Ülikool, International Institute for Oral Health, MSc in orthodontics.
Alates 1996 Tartu Ülikool lastestomatoloogia assistent. SA TÜ Stomatoloogiakliinik arst-õppejõud.

Terje Altosaar, suuhügienist

Terje Altosaar·Vastused (283)
·Esita küsimus
Lõpetanud 2003 Helsingin Ammattinkorkeakoulun Sdati, 1995.a Helsingin IV Terveydenhuolto Oppilaitos. Täiendused ka Soomes, Rootsis, Saksamaal, Austrias jne. Töötanud suuhügienistina ja lektorina. Töötanud välja hambaarstiabide ja suuhügienistide kutseoskusnõuded. Hetkel töötab AS ODE Hambakliinik suuhügienistina. Projektimeeskonnas "Laste hammaste tervis"