Hambaarst.ee › Vastab spetsialist › Vastab hambaarst Triin Kunsing

Vastab hambaarst Triin Kunsing

Triin KunsingHaridus: Tartu Ülikool 1995-2000, 2000 a. Stockholmi Karolinska Instituut. Töötab Tallinnas Kliinik 32-s hambaarstina, kus tegeleb eelkõige ravi- ja proteesitöödega
Vaata Triin Kunsing kohta infot hambaraviasutuste registrist »Esita talle oma küsimus »
1 2 3 4 5 6 ... 15
1-20 / 299
Henri küsis
18.mär 2015
hambaarst Triin Kunsing vastas
23.mär 2015
Tere! Mure on siis selline. Päris kaua aega tagasi kandsin breketeid. Umbes 7 aasta eest need eemaldati. Tookord paistis kõik korras olevat ja hambad tundusid täitsa siledad, ent praeguseks olen...Tere Henri! Võid oma hambaarstile regulaarses kontrollis seda muret kurta. Allesjäänud liimikiht on lihtsasti hammast kahjustamata eemaldatav Kõike head soovides, Triin Kunsing loe edasi »
Evelin küsis
22.veeb 2015
hambaarst Triin Kunsing vastas
02.mär 2015
Tere, Mul selline mure, et käisin 2 nädalat tagasi hambaarstil ja mul tehti 2 hammast korraga terveks. Millegi pärast aga tuimestus ei mõjunud ja arst tegi 3-4 süsti alumisse lõualuusse....Tere Evelin! Tuimestuskoht võib vahel jääda küll valulikuks, kuid üldjuhul valu iga päevaga väheneb, mitte ei suurene. 2 nädalat on ka üsna pikk aeg, nii et tuimestuskoha valu peaks olema... loe edasi »
Kati küsis
28.Jaan 2015
hambaarst Triin Kunsing vastas
04.veeb 2015
Tere! 2 nädalat tagasi alustati hambajuure ravi. 7 päeva oli hammas tundlik ja ei saanud peale vajutada. 8 päeval läks ige ühelt poolt paiste. Hammas enam hell ei ole, ei...Tere Kati! Kui turse on vähene ning tervislik üldseisund normaalne, palavik ei tõuse ja enesetunne enam-vähem tavaline, siis võib oodata ja ei pea kohe tegutsema. Tõenäoliselt turse taandub vaikselt ise.... loe edasi »
Aive küsis
25.Jaan 2015
hambaarst Triin Kunsing vastas
04.veeb 2015
Kui ühe ninasõõrme alt vajutan siis esihammas annab tunda. Valu on pigem nagu sügaval juures. Teiselt poolt vajutades ei tunne midagi. Kui hambaid vaikselt kokku pigistan siis sama esihammas annab...Tere Aive! Kui hammas on kokku hammustades hell, siis võib olla hambajuure alla tekkinud põletik. Põletiku olemasolu on võimalik kontrollida röntgeniga hambaarsti visiidil. Soovitan seda igal juhul teha, et vajadusel... loe edasi »
Eve küsis
19.Jaan 2015
hambaarst Triin Kunsing vastas
23.Jaan 2015
Tere, sooviksin teada, et kas esihammastega on kasulik hammustada või külghammastega. Nimelt minu ühel esihambal olid mõrad ning väike kild ära tulnud, sellest lähtuvalt pöördusin hambaarsti juurde, kes soovitas ilu...Tere Eve! Esihambad on mõeldud ikka ka funktsioneerimiseks, mitte ainult ilus olemiseks. Esihammaste ülesanne on just toidu ära hammustamine. Palju sõltub hammaste pikaealisuse puhul ka hambumusest. Kahjuks ei ole võimalik... loe edasi »
Joonas küsis
14.dets 2014
hambaarst Triin Kunsing vastas
21.dets 2014
Tervist! Millise arsti juures oleks võimalik lasta teha endale individuaalsed valgenduskaped, Sooviksin neid kodusel moel valgendada : =)Tere! Valgenduskapede tegemise võimalikkuse kohta tuleb küsida Teie poolt välja valitud hambaravikliiniku infotelefonilt. Suur osa kliinikuid kindlasti pakub sellist võimalust, kuid soovitan enne visiidi aja broneerimist siiski üle küsida. Ilusat... loe edasi »
Arno küsis
24.nov 2014
hambaarst Triin Kunsing vastas
25.nov 2014
Tere! Palun teada, mis maksab metallkeraamilise krooni valmistamine hambale d22. Eelnev juureravi tehtud ja kanal täidetud. Soovin võimalusel kiiret vastust. Lugupidamisega, ArnoTere Arno! Juureravitud hamba puhul on veel oluline kui palju on alles hammmast ennast ja kui suur osa on täidise e. plommiga taastatud. Kui hambakudet pole piisavalt alles, siis tuleb... loe edasi »
Siret küsis
20.nov 2014
hambaarst Triin Kunsing vastas
25.nov 2014
Tere, minul on selline küsimus, et minu parandatud ülemine hammas on tehtud sellel aasta maikuus korda, minu hamba plomm on terve ja sellele hambale on ka tehtud juureravi. Aga teisipäevast...Tere Siret! Raske on midagi vastata ilma hammast nägemata. Tegemist võib olla hamba juurealuse põletikuga (mis võib tekkida ka juureravitud hambal) või ka hoopis kõrvalhambaga seotud probleemiga. Kindla vastuse hamba... loe edasi »
Arnold küsis
16.nov 2014
hambaarst Triin Kunsing vastas
19.nov 2014
Tere, küsimus tuimestuse kohta. 1. oktoobril raviti alumist tagumist hammast tuimestusega ja tundub, et arsti tehtud süst läks keele närvi sisse. Süsti hetk oli väga valus keeles. Tänaseks on hambaga...Tere Arnold, Keele närvi riivamist tuimestuse tegemise käigus võib vahel ette tulla küll. Kahjuks ei näe arst patsiendi sisse tuimestuse tegemise ajal ja loodus on meid kõiki loonud oma äranägemise... loe edasi »
Jaanika küsis
04.nov 2014
hambaarst Triin Kunsing vastas
06.nov 2014
Tere! Mul hakkas hammas valutama ja sain arsti juurde aja. Kuna ma ei teadnud kas valutab ülevalt või alt siis tegi arst röntgenpildi. Kopsis minu hambad läbi ja katsetas ka...Tere Jaanika! Paraku on vahel nii patsiendil kui arstil tõepoolest raske tuvastada, milline hammas on valu põhjustaja. Ja asjata pole ka ju mõtet ühtegi hammast hakata lahti puurima. Kui ei... loe edasi »
Tõnno küsis
25.okt 2014
hambaarst Triin Kunsing vastas
06.nov 2014
Tere Vaatan, et siin pole ammu küsitud tarkusehamba kohta. Kuna aeg on edasi liikunud ja ehk on ka muudetud midagi paberimajanduses. Minu küsimus oleks tasuta tarkusehamba eemaldamise kohta. Käisin erakorralisel...Tere Tõnno! Haigekassa poolt näo-lõualuu kirurgidele eraldatavad rahasummad on kliinikuti väga erinevad. Kuna need summad on piisavalt väiksed, siis saab raha ka ruttu otsa. Ühtegi head soovitust, kuidas edaspidi haigekassa... loe edasi »
Allar küsis
13.okt 2014
hambaarst Triin Kunsing vastas
26.okt 2014
Umbes nädal tagasi hakkas mul alumistest hammastest paremal viimane valutama. Nii valutas paar päeva ja sellega kaasnes ka suur paistetus ja ülemisi ega alumisi hambaid kokku panna ei saanud, olid...Tere Allar! Kahjuks ei ole võimalik suu küsimusele vastata konkreetset situatsiooni nägemata. Igeme paistetust võib põhjustada igemepõletik ja hambakivi, hamba juurealune põletik, tarkusehamba lõikumine. Soovitan pöörduda hambaarsti vastuvõtule, et valu... loe edasi »
Triin küsis
17.sept 2014
hambaarst Triin Kunsing vastas
23.sept 2014
Tere. Olen noor 22. a naine. Mul on puudu ülemisest reast 1 hammas, kui eest keskelt lugema hakata siis neljas hammas. Sooviksin seda asendada võimalikult odava variandiga. Olen kuulnud sellisest...Tere Triin! Puuduva hamba asendamiseks on tõepoolest olemas lisaks implantaadile ka sild. See tähendab, et hambad, mis asetsevad puuduvast hambast ühel ja teisel pool lihvitakse väiksemaks. Nendele lihvitud hammastele kinnitatakse... loe edasi »
Maimu küsis
03.sept 2014
hambaarst Triin Kunsing vastas
05.sept 2014
Tere! Käisin esmaspäeval hambaarstil, kus lasin teha süstiga tuimestuse. Õhtul oli halb olla (külmavärinad). Hommikul see eest oli jälle kuum. Õhtul sama, mis eelmisel õhtul - väga külm. Täna on...Tere Maimu! Hambaravis tehtav tuimestus võib vahel anda samal päeval halba enesetunnet, kuid see ei kesta mitu päeva. Usun, et Teie puhul oli tegemist lihtsalt kokkulangevusega, et mõni viirus sattus... loe edasi »
Jaanika küsis
15.mai 2014
hambaarst Triin Kunsing vastas
20.mai 2014
Tere. Mul murdus hammas, suurem osa on pealt läinud. Arst soovitas panna peale krooni, aga hetkel pole piisavalt raha ja ei tea kas kunagi üldse tuleb. Millised oleks minu võimalused,...Tere Jaanika! Kui hammast ei ole võimalik majanduslikel põhjustel krooniga taastada tuleks seda ka hammast nägevale arstile öelda. Mul on väga raske hammast nägemata midagi arvata. Saan Teile vastata vaid... loe edasi »
Ülle küsis
08.mai 2014
hambaarst Triin Kunsing vastas
20.mai 2014
Tere! Mida ütlete fotovalgenduse kohta. See tagavat valged hambad ja seda pidavat jaguma pikaks ajaks. Ja kuidas suhtuda ilusalongides pakutavasse teenusesse (Tallinn, Filmi 6) Kirjeldus on, et ei kahjusta hammast...Tere Ülle! Ei ole kahjuks kuulnud midagi fotovalgendusest. Kui sellist valgendust pakuvad ilusalongid, siis neil ei ole lubatud teha hammaste valgendamist. Tõenäoliselt on nad ise lihtsalt sellise nime välja mõelnud.... loe edasi »
Helena küsis
02.mai 2014
hambaarst Triin Kunsing vastas
20.mai 2014
Tere! Minu mure seisneb selles, et lasin paar nädalat tagasi hambajuure eemaldada. Hammast ennast juba peal pikemat aega ei eksisteerinud, seega oli juur täiesti lagunenud ja eemaldati tükk haaval freesi...Tere Helena! Olete tõenäoliselt oma murele juba lahenduse saanud. Vaevalt et tegu oli eemaldamata jäänud hambaosakestega, kuid alati tasub hammast eemaldanud arstile haava näidata kui miskit muret teeb. Kõike head... loe edasi »
Anastassia küsis
15.apr 2014
hambaarst Triin Kunsing vastas
28.apr 2014
Tervist, mul on selline küsimus, kui mul on umbes 13-15 auku , üks hammas väga valutab viimati oli sinna pandud kaltsium ja midagi veel umbes 2 kuud tagasi. Hambaarstide juures...Tere Anastassia! Kliinik32 pakub tõepoolest hambaravi üldnarkoosis. Meil puudub haigekassaga laste hambaravi leping ning seetõttu peab patsient (isegi alla 19-aastane) ise kõik ravikulud tasuma. Arvestades, et sul on 13-15 auku,... loe edasi »
Kerstin küsis
09.apr 2014
hambaarst Triin Kunsing vastas
15.apr 2014
Tere! Minu 2, 1 aastasel pojal on tekkinud kahe ülemise esihamba vahele auk. Olen veedunud, et see on lutipudelikaaries, kuna ta on 2 aastat olnud rinnapiima sõltlane, eriti magama mineku...Tere Kerstin! Kaaries on nakkushaigus. Lapse sündides puuduvad tal suus kaariest e. hambaauke tekitavad bakterid. Need saab ta nakkusena tavaliselt emalt-isalt-õelt-vennalt näiteks söömisel sama lusikat kasutades. Kui lapsel on kaariest... loe edasi »
Kalvi küsis
10.mär 2014
hambaarst Triin Kunsing vastas
12.mär 2014
Tere. Probleem siis nimelt selles, et 2a tagasi välja tõmmatud hamba kohal tuim valu, vähemalt tundub et on selle hamba kohal. Mis võib välja tõmmatud hamba kohas põhjustada valu või...Tere Kalvi, Suure tõenäosusega on valu põhjustatud kõrvalhambaga seotud probleemidest. Kui kõrvalhambale on tehtud juureravi, siis võib põhjuseks olla põletik kõrvalhamba juure all. Valu põhjuse väljaselgitamiseks soovitan pöörduda hambaarsti vastuvõtule.... loe edasi »
1 2 3 4 5 6 ... 15
1-20 / 299

Küsimustele vastavad:

Vitali Gavrilin, endodont

Vitali Gavrilin·Vastused (34)
·Esita küsimus
TÜ Endodontia resident
Töötab HanzaDent hambaravis

Timo Paberit, hambaarst

Timo Paberit·Vastused (389)
·Esita küsimus
1999-2000 EHÜL president. Lõpetas TÜ hambaarstina 2001. Töötab Tallinnas Merimetsa hambakliinikus ja Viru hambakliinikus ning Cardens hambakliinikus Tartus

Ivo Ost, hambaarst

Ivo Ost·Vastused (564)
·Esita küsimus
Haridus: Tartu Ülikool Stomatoloogia eriala 1995-2000
Töökoht: Stomms OÜ Hambaravi, Pae 25, II korrus
Erialased huvid: ravi, kirurgia, proteesimine, implantoloogia

Jan Orn, hambaarst

Jan Orn·Vastused (210)
·Esita küsimus
Haridus: Tartu Ülikool 1989-1994; Töökohad: alates 1995 SA TÜ Kliinikum osak.juhataja; 1995-1998 Tartu Ülikooli õppejõud; alates 1998 Nigul ja Orn Hambaravi hambaarst

Anneli Teesalu, hambaarst

Anneli Teesalu·Vastused (166)
·Praegu ei vasta
Lõpetanud Tartu Ülikooli 1999.a. Töötanud SA TÜK õppejõuna, Med&Dent ja Saks Hambaravis hambaarstina. Hetkel töötab Tähe Hambakliinikus Tartus.

Kristin Mitt, hambaarst

Kristin Mitt·Vastused (65)
·Esita küsimus
Hambaarst, kelle valdkonnaks on hambaravi, juureravi, proteesimine. Haridus: TÜ arstiteaduskond, hambaraviteadus 2005-2010

Regina Kuningas-Ott, hambaarst

Regina Kuningas-Ott·Vastused (97)
·Esita küsimus
Regina töötab HanzaDent Hambaravis, on lõpetanud TÜ hammaste ravi ja proteesimise alal. Osalenud täiendkoolitustel mitmel pool Euroopas.

Triin Kunsing, hambaarst

Triin Kunsing·Vastused (299)
·Esita küsimus
Haridus: Tartu Ülikool 1995-2000, 2000 a. Stockholmi Karolinska Instituut. Töötab Tallinnas Kliinik 32-s hambaarstina, kus tegeleb eelkõige ravi- ja proteesitöödega

Marek Vink, hambaarst

Marek Vink·Vastused (729)
·Praegu ei vasta
Haridus: Tartu Ülikool 1989-1992, Helsingi Ülikool 1992-1995. Tartu Ülikooli õppejõud 1997-2005. Hetkel hambaarst Al Mare Hambakliinikus. Hambaarstide Liidu president

Martin Martma, hambaarst

Martin Martma·Vastused (98)
·Praegu ei vasta
Töötab Kliinik32-s hambaarstina, kelle valdkonnaks on hammaste ravi ja proteesimine ning esteetiline hambaravi. Ta on lõpetanud TÜ arstiteaduskonna. Osalenud täiendkursustel Eestis, Soomes Lätis ja Hispaanias.

Reet Pallase, hambaarst

Reet Pallase·Vastused (377)
·Praegu ei vasta
Töötab Kliinik 32 hambaarstina, kelle valdkonnaks on hammaste ravi ja suukirurgia. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ja alustanud residentuuris spetsialiseerumist suu-, näo- ja lõualuudekirurgiks.

Kristo Ivanov, hambaravi eriarst

Kristo Ivanov·Vastused (92)
·Esita küsimus
Kristo Ivanov töötab Nordic Hambakliinik Foorumi peaarstina ning SA TÜ Kliinikumi arst-õppejõuna hambaravi erialal. Lõpetanud TÜ arstiteaduskonna, spetsialiseerunud restauratiivse hambaravi eriarstiks ning hetkel PhD kraad omandamisel

Triin Jagomägi, ortodont

Triin Jagomägi·Vastused (570)
·Esita küsimus
1987-1993 Tartu Ülikool, Arstiteaduskond, stomatoloogia eriala.
1993-1995 Kuopio Ülikool, International Institute for Oral Health, MSc in orthodontics.
Alates 1996 Tartu Ülikool lastestomatoloogia assistent. SA TÜ Stomatoloogiakliinik arst-õppejõud.

Kirsten Nigul, ortodont

Kirsten Nigul·Vastused (343)
·Esita küsimus
Töötab Kliinik 32-s ortodondina. Lõpetanud 1998.a Tartu Ülikooli. 2004. a sooritasin erialal eksami The Royal College of Surgeons of Edinburghi juures. Ta on Eesti Ortodontide Seltsi koolitusjuht, Euroopa Ortodontide Seltsi liige.

Terje Altosaar, suuhügienist

Terje Altosaar·Vastused (243)
·Esita küsimus
Lõpetanud 2003 Helsingin Ammattinkorkeakoulun Sdati, 1995.a Helsingin IV Terveydenhuolto Oppilaitos. Täiendused ka Soomes, Rootsis, Saksamaal, Austrias jne. Töötanud suuhügienistina ja lektorina. Töötanud välja hambaarstiabide ja suuhügienistide kutseoskusnõuded. Hetkel töötab AS ODE Hambakliinik suuhügienistina. Projektimeeskonnas "Laste hammaste tervis"