Hambaarst.ee › Vastab spetsialist › Vastab hambaarst Triin Kunsing

Vastab hambaarst Triin Kunsing

Triin KunsingHaridus: Tartu Ülikool 1995-2000, 2000 a. Stockholmi Karolinska Instituut. Töötab Tallinnas Kliinik 32-s hambaarstina, kus tegeleb eelkõige ravi- ja proteesitöödega
Vaata Triin Kunsing kohta infot hambaraviasutuste registrist »Esita talle oma küsimus »
1 2 3 4 5 6 ... 17
1-20 / 321
Kaimar küsis
09.veebr. 2016
hambaarst Triin Kunsing vastas
11.veebr. 2016 21:10
Tere! Kui mul hammas valutab ja põletik sees, siis kas ma saan abi kui mul puudub haigekassa ja hetkel raha poleTere! Mul puudub kahjuks täpne ülevaade tasuta esmaabi andmise kohta, kuid Tallinna Hambapolikliiniku kodulehelt võib leida järgneva kirja: Täiskasvanud patsiendi eest tasub haigekassa vaid juhul, kui tegu on vältimatu abiga.... loe edasi »
Maarja küsis
04.veebr. 2016
hambaarst Triin Kunsing vastas
10.veebr. 2016 22:04
Tere. Olen 22 nädalat (5 kuud) rase ning tean, et mul on 7 aastat tagasi juureravi saanud hamba all nii suur põletik, et see tuleks eemaldada (ma seda põletikku ei...Tere Maarja! Kui see põletikuga hammas hetkel otseselt häda ei tee, siis soovitan raseduse ajal temaga mitte midagi ette võtta. Samas kui tekivad kaebused nagu valu, siis tuleks kaaluda välja... loe edasi »
Merle küsis
01.veebr. 2016
hambaarst Triin Kunsing vastas
06.veebr. 2016
Tere! Olen kuulnud, et tehakse ka ajutisi hambakroone. Mis puhul neid tehakse ja kui kaua need vastu peavad? Kui finantsiliselt pole võimalik lubada päris kroone, kas siis saab ka ajutisi...Tere! Ajutised kroonid on mõeldud üldiselt suhteliselt lühikeseks ajaks nagu ütleb ka nende nimi. Ajutisi kroone on võimalik teha arstil endal või siis lasta teha laboris. Arsti enda tehtud ajutised... loe edasi »
Mailis küsis
13.jaan. 2016
hambaarst Triin Kunsing vastas
27.jaan. 2016
Tere! Mul tulid juurikad hambast ära ja igemed nüüd valutavad. Sooviksin teada mis ma tegema peaksin. Ma kardan väga hambaarsti ja raha ka hetkel pole.Tere Mailis, Hambavalu korral peaks siiski pöörduma hambaarsti vastuvõtule, et vähemalt teada saada, milles on probleem. Siis saab juba otsustada edasise ravi osas ja arutada selle maksumust ning erinevaid ravivõimalusi.... loe edasi »
Ester küsis
10.jaan. 2016
hambaarst Triin Kunsing vastas
27.jaan. 2016
Tere, Mulle paigaldati üla lõualuusse hamba implantaat, kuu aega peale seda tekkis suhu metalli maitse. Kas see võib olla seotud implantaadiga ja kas see maitse kaob või mida peaks tegema,...Tere Ester, Kuna küsimuse esitamisest on üksjagu aega möödas, siis võibolla on ka teine implantaat juba Teie suus paigas. Haigena seda protseduuri teha ei tasu, kuid kui olete tervenenud, võib... loe edasi »
Annika küsis
10.jaan. 2016
hambaarst Triin Kunsing vastas
27.jaan. 2016
Tere. Lasin oma 2-le esihambale panna kroonid. Nüüd on nad vahendas muutunud tundlikuks. Kas see on normaalne ja läheb üle? Eriti tundlik on kroon mis ei läinud väga igemete alla...Tere Annika, Krooni serv ei peagi alati ulatuma igeme alla peitu ja üldjuhul see probleeme ei tekita. Kui hambad jäid tundlikuks, siis võib oletada, et lihviti elusaid hambaid ja need... loe edasi »
Daisi küsis
10.dets. 2015
hambaarst Triin Kunsing vastas
17.dets. 2015
Tere! Mul on juba paar aastat olnud mure alumiste esihammaste igemetega. Nimelt igemed nagu alaneksid/närbuksid iga aastaga aina rohkem allapoole. Mis see olla võib? Iga hambapesuga tuleb ka verd. Kunagi...Tere Daisi, Oluline info Teie küsimuses on see, et hambapesuga tuleb verd. Igemete veritsemine annab märku igemepõletikust ning mitte nii hoolikast hammaste puhastamisest. Kui igemed veritsevad, siis peab hambaid veelgi... loe edasi »
Marek küsis
10.dets. 2015
hambaarst Triin Kunsing vastas
13.dets. 2015
Tere! Ma olen 19 aastane ja mul jookseb väike joon alates igeme algusest kuni hambaotsani välja. See ei valuta väga, kuigi tunnen seda natuke, kui puutun seda sõrmega. Millega võib...Tere Marek! Tõenäoliselt on tegu mõraga, mis on mingil põhjusel tekkinud (trauma, hambumusprobleemid). Kõige paremini saaks probleemi tõsiduse ja põhjuse tuvastada hambaarsti vastuvõtul. Kõike head soovides, Triin Kunsing loe edasi »
Raili küsis
09.dets. 2015
hambaarst Triin Kunsing vastas
10.dets. 2015
Kuna kardan meeletult hambaarsti ja sellest ka minu mure hammastega. Alati viimase hetkeni. Nüüd vanemas eas tean et pean nad kõik korda tegema ja see läheb kalliks. Kuid hetkel mure...Tere Raili, Kirjelduse järgi tundub, et tõenäoliselt seda hammast päästa ei õnnestu ja hammas tuleks eemaldada ehk välja tõmmata. Kindlalt seda muidugi väita ei saa. Otsustada saab ikkagi arst, kes... loe edasi »
Kristi küsis
10.nov. 2015
hambaarst Triin Kunsing vastas
11.nov. 2015
Tere! Olen 26ndat nädalat rase ning käisin pühapäeval(08. 11) hambavaluga erakorralises. Seal suretati tagumisel tarkusehambal närv ning pandi ajutine plomm ja kästi 10 päeva pärast tagasi tulla välja tõmbama. Panin...Tere Kristi, Teie kirjelduse järgi tundub, et hambale pandi närvi suretamiseks mürk ning 10 päeva pärast tuleks eemaldada kas hammas või siis mürk hambast. Raseduse puhul tuleks kaaluda, mis on... loe edasi »
Jüri küsis
01.nov. 2015
hambaarst Triin Kunsing vastas
11.nov. 2015
Tere Mure selles, et tagumises hambas auk sees. . täna see suureks läinud ja valu lööb juba silma koopani välja. Küsite, et miks ei ole läinud arsti juurde, sest eelmine...Tere Jüri, Kui on suur hirm hambaarsti ees, siis narkoosis hammaste ravimine on üks võimalus suu korda saada. Kahjuks ei ole mul võimalik töö maksumuse kohta midagi öelda kuna kõik... loe edasi »
Regina küsis
20.okt. 2015
hambaarst Triin Kunsing vastas
21.okt. 2015
Tere! Käisin hiljuti hambaid valgendamas ning nüüd on mul esihamba peal pikk joon(mõra?). Mida peaksin sellega tegema?Tere Regina, Tõenäoliselt on tegemist hambal eelnevalt juba olnud mõraga, mis valgendamise tagajärjel muutus lihtsalt nähtavamaks. Inimesel tekib elu jooksul hammastele suuremaid ja väiksemaid mõrakesi, mis üldjuhul ravi ei vaja.... loe edasi »
Eveli küsis
09.okt. 2015
hambaarst Triin Kunsing vastas
12.okt. 2015
Tere, Mureks on 1, 7aastase lapse hammaste lõikumine. Pooleteise aastaseks saamiseni oli tal lõikunud 8 esimest hammast, suuri hambaid lõikunud veel ei ole, kuid mitu kuud on igemed nende hammaste...Tere Eveli, Teie perearstil on tõepoolest õigus. Kõik me oleme erinevad ning hammaste lõikumine ning lõikumisaeg on lasteti väga erinev. Kui on näha, et igemed punnitavad, siis on ju lootust,... loe edasi »
Urve küsis
01.okt. 2015
hambaarst Triin Kunsing vastas
06.okt. 2015
Tere! Olen 69a ja lasin teha uued ülaproteesid, mis on viltused ja liiga lühikese nn igemeosaga, istuvad suus kõrgel huule varjus nagu oleksin hambutu täiesti. Näen välja kole, maksid veel...Tere, Üldjuhul on tavaks, et proteeside valmistamisel näidatakse enne lõplikku proteesi valmis tegemist seda ka patsiendile, et kas hammaste värv, kuju jne. sobib. Ei oska öelda, kas Teie puhul jäi... loe edasi »
Kaido küsis
26.sept. 2015
hambaarst Triin Kunsing vastas
06.okt. 2015
Tere! Minu küsimus puudutab lapse hambaravi. Tal olid kaks eesmist hammast pealt katki. Käisime hambaarsti juures, pandi täidet. Kuid laps alles 2 a ja 6 kuud vana ja arstil lihvida...Tere Kaido, Tõenäoliselt on tegu täidisematerjaliga, mis ka ise vaikselt aja jooksul kulub ja teravused vähenevad. Võite proovida lapsega veel ka arsti juurde minna, et äkki õnnestub natuke siluda. Kui... loe edasi »
Demi küsis
26.aug. 2015
hambaarst Triin Kunsing vastas
28.aug. 2015
Tere! Olen 19-aastane neiu ja probleem on parempoolse lõualiigesega. Söömisel naksub väga kõvasti ning ka tavalises olekus on paremal pool ebamugav tunne, vahel järsemaid liigutusi suuga tehes võib minna ka...Tere Demi, Lõualiigesega seotud probleemid on keerukad ja alati ei leia ühest põhjust, millest liigesprobleemid tekkinud on. Kindlasti mängib olulist rolli hambumus. Olulised on nii puuduvad hambad, kulunud hambad, ruumipuuduses... loe edasi »
Maret küsis
06.mai 2015
hambaarst Triin Kunsing vastas
07.mai 2015
Tere käisin 05. 05. 2015 hambaarstil ning tõmmati välja ülemine tarkusehammas aga hambaarsti jutu järgi oli väike põletik sees. Põletiku vastu rohtu ei kirjutanud. Öösel olid kord külmavärinad, siis oli...Tere! Mõnikord muutub peale hamba tõmbamist tõmbamiskoht põletikuliseks ja võib anda Teie poolt kirjeldatud kaebusi. Soovitan pöörduda hambaarsti poole kontrolli. Kõike head soovides, Triin Kunsing loe edasi »
Viktoria küsis
29.apr. 2015
hambaarst Triin Kunsing vastas
03.mai 2015
Tere, Käisin hambaarstil ja mulle oli pandud ajutine plomm mis kukkus välja järgmisel päeval ja number arsti juurde lõppraviks alles kahe nädala pärast. Helistasin - teatasin arstile, vastuseks sain -...Tere Viktoria, Üldjuhul arst leiab võimaluse ajutine plomm ikka tagasi panna. Mõningatel juhtudel ei ole ära tulnud ajutine plomm ka väga suur probleem ja võib oodata kuni järgmise visiidini. Kõike... loe edasi »
Maie küsis
14.apr. 2015
hambaarst Triin Kunsing vastas
03.mai 2015
Tere! Mure jälle. Igemetega lood kehvad. Kus ja kas oleks võimalik igemeravi saada? Haapsalus dr soovitas spetsialisti poole pöörduda. Ei tahaks hambast loobuda. Äkki annab veel päästa. Tänan.Tere Maie! Igemeravi spetsialiste on Tallinnas mitmetes kliinikutes. Kliinik32-s tegelevad igemeraviga dr. Triin Linnamägi ning dr. Maria Kirss. Kõike head soovides, Triin Kunsing loe edasi »
Nele küsis
13.apr. 2015
hambaarst Triin Kunsing vastas
15.apr. 2015
Tere, Ei leia kuskilt infot, et kus saaks õppida hambaarsti assistendiks? Millise eriala, millises koolis peaks valima, et tulevikus saaks kandideerida hambaarsti õeks?Tere Nele! Eraldi hambaarsti assistendiks õppida ei olegi võimalik. Õppimine toimub hambakliinikus juba töötava õe kõrval. Meditsiinikoolis tuleb omandada õe haridus ning siis hambakliinikusse kandideerida. Paljudes kliinikutes töötavad ka ilma... loe edasi »
1 2 3 4 5 6 ... 17
1-20 / 321

Küsimustele vastavad:

Vitali Gavrilin, endodont

Vitali Gavrilin·Vastused (34)
·Esita küsimus
TÜ Endodontia resident
Töötab HanzaDent hambaravis

Regina Kuningas-Ott, hambaarst

Regina Kuningas-Ott·Vastused (133)
·Esita küsimus
Regina töötab HanzaDent Hambaravis, on lõpetanud TÜ hammaste ravi ja proteesimise alal. Osalenud täiendkoolitustel mitmel pool Euroopas.

Anneli Teesalu, hambaarst

Anneli Teesalu·Vastused (166)
·Praegu ei vasta
Lõpetanud Tartu Ülikooli 1999.a. Töötanud SA TÜK õppejõuna, Med&Dent ja Saks Hambaravis hambaarstina. Hetkel töötab Tähe Hambakliinikus Tartus.

Martin Martma, hambaarst

Martin Martma·Vastused (98)
·Praegu ei vasta
Töötab Kliinik32-s hambaarstina, kelle valdkonnaks on hammaste ravi ja proteesimine ning esteetiline hambaravi. Ta on lõpetanud TÜ arstiteaduskonna. Osalenud täiendkursustel Eestis, Soomes Lätis ja Hispaanias.

Ivo Ost, hambaarst

Ivo Ost·Vastused (581)
·Esita küsimus
Haridus: Tartu Ülikool Stomatoloogia eriala 1995-2000
Töökoht: Stomms OÜ Hambaravi, Pae 25, II korrus
Erialased huvid: ravi, kirurgia, proteesimine, implantoloogia

Triin Kunsing, hambaarst

Triin Kunsing·Vastused (321)
·Esita küsimus
Haridus: Tartu Ülikool 1995-2000, 2000 a. Stockholmi Karolinska Instituut. Töötab Tallinnas Kliinik 32-s hambaarstina, kus tegeleb eelkõige ravi- ja proteesitöödega

Kristin Laugus, hambaarst

Kristin Laugus·Vastused (75)
·Esita küsimus
Hambaarst, kelle valdkonnaks on hambaravi, juureravi, proteesimine. Haridus: TÜ arstiteaduskond, hambaraviteadus 2005-2010

Timo Paberit, hambaarst

Timo Paberit·Vastused (400)
·Esita küsimus
1999-2000 EHÜL president. Lõpetas TÜ hambaarstina 2001. Töötab Tallinnas Merimetsa hambakliinikus ja Viru hambakliinikus ning Cardens hambakliinikus Tartus

Marek Vink, hambaarst

Marek Vink·Vastused (729)
·Praegu ei vasta
Haridus: Tartu Ülikool 1989-1992, Helsingi Ülikool 1992-1995. Tartu Ülikooli õppejõud 1997-2005. Hetkel hambaarst Al Mare Hambakliinikus. Hambaarstide Liidu president

Jan Orn, hambaarst

Jan Orn·Vastused (213)
·Esita küsimus
Haridus: Tartu Ülikool 1989-1994; Töökohad: alates 1995 SA TÜ Kliinikum osak.juhataja; 1995-1998 Tartu Ülikooli õppejõud; alates 1998 Nigul ja Orn Hambaravi hambaarst

Reet Pallase, hambaarst

Reet Pallase·Vastused (377)
·Praegu ei vasta
Töötab Kliinik 32 hambaarstina, kelle valdkonnaks on hammaste ravi ja suukirurgia. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ja alustanud residentuuris spetsialiseerumist suu-, näo- ja lõualuudekirurgiks.

Kristo Ivanov, hambaravi eriarst

Kristo Ivanov·Vastused (105)
·Esita küsimus
Kristo Ivanov töötab Nordic Hambakliinik peaarstina ning SA TÜ Kliinikumi arst-õppejõuna hambaravi erialal. Lõpetanud TÜ arstiteaduskonna, spetsialiseerunud restauratiivse hambaravi eriarstiks ning hetkel PhD kraad omandamisel

Kirsten Nigul, ortodont

Kirsten Nigul·Vastused (362)
·Esita küsimus
Töötab Kliinik 32-s ortodondina. Lõpetanud 1998.a Tartu Ülikooli. 2004. a sooritasin erialal eksami The Royal College of Surgeons of Edinburghi juures. Ta on Eesti Ortodontide Seltsi koolitusjuht, Euroopa Ortodontide Seltsi liige.

Triin Jagomägi, ortodont

Triin Jagomägi·Vastused (593)
·Esita küsimus
1987-1993 Tartu Ülikool, Arstiteaduskond, stomatoloogia eriala.
1993-1995 Kuopio Ülikool, International Institute for Oral Health, MSc in orthodontics.
Alates 1996 Tartu Ülikool lastestomatoloogia assistent. SA TÜ Stomatoloogiakliinik arst-õppejõud.

Terje Altosaar, suuhügienist

Terje Altosaar·Vastused (252)
·Esita küsimus
Lõpetanud 2003 Helsingin Ammattinkorkeakoulun Sdati, 1995.a Helsingin IV Terveydenhuolto Oppilaitos. Täiendused ka Soomes, Rootsis, Saksamaal, Austrias jne. Töötanud suuhügienistina ja lektorina. Töötanud välja hambaarstiabide ja suuhügienistide kutseoskusnõuded. Hetkel töötab AS ODE Hambakliinik suuhügienistina. Projektimeeskonnas "Laste hammaste tervis"