Hambaarst.ee › Vastab spetsialist › Hinnad, haigekassa, arstid ja asutused

Hinnad, haigekassa, arstid ja asutused

Haigekassa poolt kompenseeritav ravi, küsimused konkreetsete asutuste-arstide kohta, hinnapoliitika, järelmaks, garantii
1 2 3 4 5 6 ... 17
1-20 / 329
Margus küsis
14.veeb 2015
hambaarst Timo Paberit vastas
20.veeb 2015
Tere, käisin hambaarsti juures ja öeldi et alumine tarkusehammas tuleb välja lõigata kuna pool hammast on igemest väljas ja ei pidanud välja kasvama. Kas haigekassa hüvitab ka midagi lõikuse puhul?Tervist! Täiskasvanute hambaravi teenuseid haigekassa paraku ei hüvita. loe edasi »
Nizami küsis
15.Jaan 2015
hambaarst Timo Paberit vastas
23.Jaan 2015
Tere! Mul on olemas üks hammas, mis nõuab mikroskoopilise ravi, niimoodi ütles mulle hambaarst kes röntgenis nägi seda ja tahaksin teada kas te tegelete mikroskoopilise raviga? Kui ei, kas te...Tere! Antud ravi osutavad mitmed raviasutused ning spetsialistid. Et vastus oleks siiski praktilise väärtusega, siis- meie kliinikutes tegelevad süvendatult endodontiliste probleemidega: Dr. Silvia Saukas, Dr. Anna Strezeva, (Merimetsa Hambakliinik), Dr.... loe edasi »
Tüdruk küsis
14.Jaan 2015
hambaravi eriarst Kristo Ivanov vastas
23.Jaan 2015
Tere, minul mure ja väga tõsine. Olen noor naine ja hambad on suus kõik katki. Suus on lausa nii katastroofiline olukord et ei julge arsti vastuvõtule minnagi. Nii piinlik ja...Tere! Tänan kirja eest. Haapsalus mul hetkeseisuga enam vastuvõtte ei toimu. Käisin seal tegemas vaid kirurgilist ning proteetilist ravi. Hetkel toimuvad minu vastuvõtud Nordic Hambakliinikus, Tallinn, Laeva 2. Samuti olen... loe edasi »
Anette küsis
03.dets 2014
ortodont Triin Jagomägi vastas
09.dets 2014
Tere! Olen 17-aastaane ja lähen peatselt ortodondi konsultatsioonile breketite osas. Tahaksin täpsemalt teada lahihambumuse kohta - kas tasuta breketid saab ka siis, kui esihambad ei ole kontaktis ja esimene kontakt...Lahihambumuse puhul maksab HK ravi eest vaid juhul kui kontaktis on ainult molaarid ehk siis purihambad. Kui kontaktis on eespurihambad ehk premolaarid, siis HK ravi ei kompenseeri. loe edasi »
Svetlana küsis
28.nov 2014
hambaarst Timo Paberit vastas
01.dets 2014
Tere! Kus kohtades saab Tallinnas teha 3D panoraampilti ja kus kohas on odavamad hinnad?Seda on täna võimalik teha päris mitmes kliinikus. Minu töökohas Merimetsa Hambakliinikus on see aparatuur ka olemas. Meile tuleks eelnevalt registreeruda ning vajalik on saatekiri, et oleks arusaadav, mis piirkonnast... loe edasi »
Kristiina küsis
03.nov 2014
hambaravi eriarst Kristo Ivanov vastas
25.nov 2014
Tere! Olen käinud oma lastega pea 16 aastat ühe ja sama hambaarst/ortodont juures. Täna on olukord, kui arst ei tööta enam ja on vaja ravi teha edasi lastele, kuidas saan...Tere! Kindlasti on seal tööl veel arste, kes Teile ravikaardid väljastada saab. Usun, et arst ei lahkunud kliinikust koos patsientide ravikaartidega. Kui see mingil põhjusel ka niimoodi on läinud, siis... loe edasi »
Tõnno küsis
25.okt 2014
hambaarst Triin Kunsing vastas
06.nov 2014
Tere Vaatan, et siin pole ammu küsitud tarkusehamba kohta. Kuna aeg on edasi liikunud ja ehk on ka muudetud midagi paberimajanduses. Minu küsimus oleks tasuta tarkusehamba eemaldamise kohta. Käisin erakorralisel...Tere Tõnno! Haigekassa poolt näo-lõualuu kirurgidele eraldatavad rahasummad on kliinikuti väga erinevad. Kuna need summad on piisavalt väiksed, siis saab raha ka ruttu otsa. Ühtegi head soovitust, kuidas edaspidi haigekassa... loe edasi »
Oksana küsis
09.okt 2014
hambaarst Jan Orn vastas
26.okt 2014
Tere ! Mul on väga suur mure ! Minu tarkusehammas kasvab valesti, ta on igeme all ja kasvab mitte üles vaid vastu teist hammas ja ei tule kunagi välja. Sain...Tere, Sellise hamba eemaldamine võib maksma minna kuni 150. -€. Hind sõltub lõikuse keerukusest ja hinnakiri on asutustel erinev. Tervitades, Jan Orn loe edasi »
Ülo küsis
27.aug 2014
hambaarst Regina Kuningas-Ott vastas
03.sept 2014
Tere! Hetkel kannan üleval plaatproteesi ja all büügelproteesi, mis on eemaldatavad. Olen 68 aastat vana, sooviksin mugavamaid proteese. Lugesin kenast mitte-eemaldatavast proteesimise võimalusest Terviselehest. Ehk siis tahaksin ka kenamat naeratust....Tervist, antud kirjelduse järgi on küll väga raske Teile mingit kulutuste järku välja pakkuda. Siin kohal tuleks enne täpsustada kas ja kuidas Te soovite oma hambarida ühtlustada? kas soovite teha... loe edasi »
Aili küsis
08.mai 2014
hambaravi eriarst Kristo Ivanov vastas
15.mai 2014
Tere. Mul on neli esihammast kroonitud, On aeg need välja vahetada. Soov oleks teada, palju hambakroonid maksma lähevad? Mis on umbkaudne hind nelja portselankrooni vahetamisel? Ette tänades AiliTere! Eks kliinikute hinnakirjad erinevad. Lõplik hind kujuneb alati pärast seda, kui oleme patsienti konsulteerinud ning näinud nö hetkeolukorda suus. Kuid kroonide lõplikule valmimisele eelneb ja mõnikord järgneb rida protsesse.... loe edasi »
Mari küsis
28.apr 2014
hambaravi eriarst Kristo Ivanov vastas
05.mai 2014
Tere Käisin hambaarsti juures, vaadati hambad üle ja leiti, et pea pooled hambad on katki, tarkusehambad tuleks välja tõmmata jne. Sama kontrollvisiidi käigus tõmmati välja üks väga lagunenud hammas. Järgmise...Tere Mari! Tänud küsimuse eest. Mis seal salata - hea spetsialisti juurde on tihti pikemad ravijärjekorrad. Teine, millest ravijärjekord tihti ka sõltub, on arsti vastuvõttude päev. Mõni arst võtab nt... loe edasi »
K. küsis
08.apr 2014
hambaarst Regina Kuningas-Ott vastas
16.apr 2014
Tere. Käisin hambaarstil plommi panemas ja hiljem juureravi tegemas (iidvana plommi alla oli tekkinud põletik). Kuna mul on liikuva graafikuga töö (olen meedik), st vahepeal on olukordi, kus kutsutakse nö...Tervist, usun, et arst on nõus antud tööd lõpetama, kuid selleks peate ikka kohale tulema. Arsti on ka võimalik mõista, kuna hambaravid on erakliinikud siis patsientide mitte ilmumine eelnevalt registreeritud... loe edasi »
Ansu küsis
18.mär 2014
hambaravi eriarst Kristo Ivanov vastas
21.apr 2014
Tere! Selline küsimus, et käisin seoses oma tarkusehambaga hambaarstil ja ta soovitas mul röntgenisse Tartusse minna, et seal siis selgub, kas kirurg eemaldab mult suust tarkusehamba või siis nihutab hambaid...Tere Ansu! Tarkusehamba eemaldamise hind ning ka röntgeni tegemise hind sõltub sellest, kus Teile protseduuri plaanitakse teha või kuhu Te vastuvõtule lähete. Tartus on mitmeid hambaraviasutusi, mille hinnakirjade kohta saate... loe edasi »
Mari-Liis küsis
11.mär 2014
ortodont Kirsten Nigul vastas
17.mär 2014
Tere! Tahaksin küsida, et kas haigekassa maksab alaealisel breketid kinni vaid siis, kui tal on miski nendest 6st punktist? Kas ei ole mingit muud võimalust breketeid tasuta saada?Haigekassa kompenseerib kuni 19. aastaste laste breketravi juhul, kui neil on diagnoos, mis kuulub Haigekass Tervishoiu teenuste loetellu. Kõigil ülejäänud juhtudel tasuvad lapse breketravi eest lapsevanemad. loe edasi »
Kristo küsis
09.mär 2014
ortodont Triin Jagomägi vastas
10.mär 2014
Tere, kas TÜ stomatoloogiakliinikus pakutakse ka täiskasvanutele ortodontilist ravi? Ja kas kuskil on ka seal töötavate ortodontide nimekiri üleval? (Kuulsin, et TÜ kliinikumis on erakliinikutega võrreldes hinnad soodsamad, kuid ravi...TÜ Stomatoloogia kliinikus töötavad ortodondid dr. Rita Nõmmela ja dr. Maarja Avameri. Stomatoloogia kliinikus kehtib enamustele teenustele haigekassa hinnakiri. http: //www. kliinikum. ee/stomatoloogia/osakonnad/lastestomatoloogia-osakond loe edasi »
Ruth küsis
10.veeb 2014
hambaarst Triin Kunsing vastas
15.veeb 2014
Minu poeg 17a murdis kukkudes kaks esimest hammast. Kas tal tehakse see korda haigekassa kulul.Tere Ruth! Hambaravikliinikutel, kellel on laste hambaraviks sõlmitud haigekassaga leping, saavad pakkuda kuni 19-aastasele lapsele tasuta ravi. Kui Teie poja hambad vajavad juureravi või on hambad võimalik vaid täidise e.... loe edasi »
Maris küsis
07.okt 2013
hambaarst Timo Paberit vastas
09.okt 2013
Tere! Käisin kuu aeg tagasi hambaarsti juures, vahetati parempoolse ülemise 6. hamba plomm, kuna arst ütles, et seda tuleks teha. Hammas polnud kuni plommi vahetuseni kordagi olnud tundlik ei kuuma...Mul on keeruline kommenteerida, millest on Teie hamba tundlikkus täpselt tingitud. Samas usun, et kolleegil oli hamba raviks ikkagi alust ja oli püstiatud diagnoos. Enamasti on tundlikkus seotud traumaga, st.... loe edasi »
Sandra küsis
02.okt 2013
hambaarst Regina Kuningas-Ott vastas
04.okt 2013
Tere Keskealine üksikema kaotas oma hambad juba noores eas. Hammaste värv muutus tumedaks ja hakkasid lagunema. Tänaseks on hammastest järgi ainult tumedad varemed. Kui kalliks võib hambaravi sellele inimesele minna...Tervist, väga raske on sellele küsimusele täpselt vastata. Kõik sõltub sellest, millises ulatuses hambad lagunenud on ja kuidas patsient neid taastada soovib. ühe suust eemaldatava täisproteesi hind on kuskil 400... loe edasi »
Katre küsis
02.okt 2013
hambaarst Kristin Mitt vastas
04.okt 2013
2 nädalat tagasi parandati ja vahetati esihamba juures plomm ära. Keelega katsudes on üleval igeme juures ikka auk (mida vana plommiga ei olnud). Nüüd on seal ka terav serv nagu...Tere Katre, soovitan pöörduda hammast parandanud arsti poole konsultatsiooni. Hambaarst vaatab tekkinud olukorra üle. Tavaliselt täidistel garantii puudub, aga kui peale visiiti ja tuimestuse mõju möödumist selgub, et täidis on... loe edasi »
Kirsti küsis
15.apr 2013
hambaarst Marek Vink vastas
16.apr 2013
Tere! Raviti korraga kaht alumist kõrvuti asetsevat purihammast (keskelt lugedes 5. ja 6. , varem olid ka plommid sees, kuid ravida tuli, kuna hammaste vahele oli ajaga tekkinud liiga suur...Antud juhul tuleks kliinikusse tagasi pöörduda, kust saab esitatud küsimustele täpsed vastused. Kui te teenuse kvaliteediga rahul ei ole, siis tuleb kliiniku juhataja poole pöörduda, kes olukorra lahendab. Ja mõistlik... loe edasi »
1 2 3 4 5 6 ... 17
1-20 / 329

Küsimustele vastavad:

Vitali Gavrilin, endodont

Vitali Gavrilin·Vastused (34)
·Esita küsimus
TÜ Endodontia resident
Töötab HanzaDent hambaravis

Timo Paberit, hambaarst

Timo Paberit·Vastused (389)
·Esita küsimus
1999-2000 EHÜL president. Lõpetas TÜ hambaarstina 2001. Töötab Tallinnas Merimetsa hambakliinikus ja Viru hambakliinikus ning Cardens hambakliinikus Tartus

Anneli Teesalu, hambaarst

Anneli Teesalu·Vastused (166)
·Praegu ei vasta
Lõpetanud Tartu Ülikooli 1999.a. Töötanud SA TÜK õppejõuna, Med&Dent ja Saks Hambaravis hambaarstina. Hetkel töötab Tähe Hambakliinikus Tartus.

Reet Pallase, hambaarst

Reet Pallase·Vastused (377)
·Praegu ei vasta
Töötab Kliinik 32 hambaarstina, kelle valdkonnaks on hammaste ravi ja suukirurgia. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ja alustanud residentuuris spetsialiseerumist suu-, näo- ja lõualuudekirurgiks.

Marek Vink, hambaarst

Marek Vink·Vastused (729)
·Praegu ei vasta
Haridus: Tartu Ülikool 1989-1992, Helsingi Ülikool 1992-1995. Tartu Ülikooli õppejõud 1997-2005. Hetkel hambaarst Al Mare Hambakliinikus. Hambaarstide Liidu president

Jan Orn, hambaarst

Jan Orn·Vastused (210)
·Esita küsimus
Haridus: Tartu Ülikool 1989-1994; Töökohad: alates 1995 SA TÜ Kliinikum osak.juhataja; 1995-1998 Tartu Ülikooli õppejõud; alates 1998 Nigul ja Orn Hambaravi hambaarst

Triin Kunsing, hambaarst

Triin Kunsing·Vastused (299)
·Esita küsimus
Haridus: Tartu Ülikool 1995-2000, 2000 a. Stockholmi Karolinska Instituut. Töötab Tallinnas Kliinik 32-s hambaarstina, kus tegeleb eelkõige ravi- ja proteesitöödega

Kristin Mitt, hambaarst

Kristin Mitt·Vastused (65)
·Esita küsimus
Hambaarst, kelle valdkonnaks on hambaravi, juureravi, proteesimine. Haridus: TÜ arstiteaduskond, hambaraviteadus 2005-2010

Martin Martma, hambaarst

Martin Martma·Vastused (98)
·Praegu ei vasta
Töötab Kliinik32-s hambaarstina, kelle valdkonnaks on hammaste ravi ja proteesimine ning esteetiline hambaravi. Ta on lõpetanud TÜ arstiteaduskonna. Osalenud täiendkursustel Eestis, Soomes Lätis ja Hispaanias.

Regina Kuningas-Ott, hambaarst

Regina Kuningas-Ott·Vastused (97)
·Esita küsimus
Regina töötab HanzaDent Hambaravis, on lõpetanud TÜ hammaste ravi ja proteesimise alal. Osalenud täiendkoolitustel mitmel pool Euroopas.

Ivo Ost, hambaarst

Ivo Ost·Vastused (564)
·Esita küsimus
Haridus: Tartu Ülikool Stomatoloogia eriala 1995-2000
Töökoht: Stomms OÜ Hambaravi, Pae 25, II korrus
Erialased huvid: ravi, kirurgia, proteesimine, implantoloogia

Kristo Ivanov, hambaravi eriarst

Kristo Ivanov·Vastused (92)
·Esita küsimus
Kristo Ivanov töötab Nordic Hambakliinik Foorumi peaarstina ning SA TÜ Kliinikumi arst-õppejõuna hambaravi erialal. Lõpetanud TÜ arstiteaduskonna, spetsialiseerunud restauratiivse hambaravi eriarstiks ning hetkel PhD kraad omandamisel

Triin Jagomägi, ortodont

Triin Jagomägi·Vastused (570)
·Esita küsimus
1987-1993 Tartu Ülikool, Arstiteaduskond, stomatoloogia eriala.
1993-1995 Kuopio Ülikool, International Institute for Oral Health, MSc in orthodontics.
Alates 1996 Tartu Ülikool lastestomatoloogia assistent. SA TÜ Stomatoloogiakliinik arst-õppejõud.

Kirsten Nigul, ortodont

Kirsten Nigul·Vastused (343)
·Esita küsimus
Töötab Kliinik 32-s ortodondina. Lõpetanud 1998.a Tartu Ülikooli. 2004. a sooritasin erialal eksami The Royal College of Surgeons of Edinburghi juures. Ta on Eesti Ortodontide Seltsi koolitusjuht, Euroopa Ortodontide Seltsi liige.

Terje Altosaar, suuhügienist

Terje Altosaar·Vastused (243)
·Esita küsimus
Lõpetanud 2003 Helsingin Ammattinkorkeakoulun Sdati, 1995.a Helsingin IV Terveydenhuolto Oppilaitos. Täiendused ka Soomes, Rootsis, Saksamaal, Austrias jne. Töötanud suuhügienistina ja lektorina. Töötanud välja hambaarstiabide ja suuhügienistide kutseoskusnõuded. Hetkel töötab AS ODE Hambakliinik suuhügienistina. Projektimeeskonnas "Laste hammaste tervis"