Hambaarst.ee › Vastab spetsialist › Vastab hambaarst Regina Kuningas

Vastab hambaarst Regina Kuningas

Regina KuningasDr. Regina Kuningas töötab HanzaDent Hambaravis, on lõpetanud TÜ hammaste ravi ja proteesimise alal. Osalenud täiendkoolitustel mitmel pool Euroopas.
Vaata Regina Kuningas kohta infot hambaraviasutuste registrist »Esita talle oma küsimus »
1 2 3 4 5 
1-20 / 85
Marili küsis
08.nov 2014
hambaarst Regina Kuningas vastas
10.nov 2014
Mul murdusid paar aastat tagasi kukkudes esihambad pooleks. Sellele järgnes põletik, mille tagajärjel liikus üks esihammastest ülespoole. Praeguseks käin peaaegu iga kahe kuu tagant arsti juures, kus pannakse hammastesse uued...Tervist, hambad tuleb üle vaadata, mis seisus nad on. Ja sõltuvalt olukorrast võib neile näiteks kroonid peale teha. Siin kohal tuleks arvestada, et Haigekassa hinnakiri võib olla erinev kliiniku omast... loe edasi »
Merike küsis
30.okt 2014
hambaarst Regina Kuningas vastas
06.nov 2014
Tere kas on ka üle 30 aastastele olemas mingi hüvitis hambaravi teenuseleTervist, hetke seisuga hüvitab Eesti Haigekassa hambaravi 19 eur eest aastas pensionäridele. Lisaks sellele on pensionäridel võimalik saada ka hammaste proteesimise hüvitist 1 kord iga 3 aasta jooksul. Juhul kui... loe edasi »
Kristo küsis
26.okt 2014
hambaarst Regina Kuningas vastas
29.okt 2014
Tere! Küsimus järgmine. Hambaarsti aeg on 3 nädalapärast ja hambad on tundlikud kas ennem hambaarsti aega oleks võimalik paremaks tulemust saada, et hambad oleksid vähem tundlikud kuna kui hambaarst hambaid...Tervist, kasutage hammaste tundlikust vähendavat hambapastat ja suuloputus vedelikku. Üritage rohkem kinni pidaga söögikordadest ja mitte näksida nende vahepeal, samuti tuleks vältida happeliste jookide joomist söögivahekordadel. tervitades, dr. Regina Kuningas... loe edasi »
Kristel küsis
21.okt 2014
hambaarst Regina Kuningas vastas
29.okt 2014
Tere! Mul hakkas augustis alumine tarkusehammas kasvama. Praegu on mul terve viimane nädal lõualuu valutanud samalt poolt. Kõrva juurest, sealt, kus alumine lõualuu liigub. Suu rohkem lahti tegemine on päris...Tervist, suure tõenäosusega on tegu tarkusehammast ümbritsevade pehmete kudede põletikuga. Sellest põletikust tekitatud valu seostatakse tihti " tarkusehamba kasvamisega". Kuid ilma arstliku läbivaatuseta selles kindel olla ei saa. Seega võib... loe edasi »
Gerli küsis
13.okt 2014
hambaarst Regina Kuningas vastas
19.okt 2014
Tere! Täidise viimistlemise käigus vigastati iget, nüüd tekib hamba taha punn, ige vohab, mitu korda iget kõrvetatud, ikka tuleb tagasi. Nõuandeid?Tervist, ega siin ise väga midagi teha ei saa. Kui hambaarst ei aita pöörduge näo- ja lõualuukirurgi vastuvõtule. Dr. Regina Kuningas www. hanzadent. ee loe edasi »
Kristiina küsis
10.sept 2014
hambaarst Regina Kuningas vastas
14.sept 2014
Tere. Minu 4 aastasel lapsel on suus juba 4 hambaauku ja üks nendest hammastest juba ka laguneb ja valutab, asub see taga ja üleval. Oleme korduvalt käinud hambaarstil ning paar...Tervist, kahjuks ma küll ei oska kedagi hambaarstidest soovitada, kes kindlasti lapsega jutule saaks ja probleemi lahendaks. Küll aga on elu näidanud, et mõned aastad vanemaks saades kasvavad lapsed hambaarsti... loe edasi »
Ülo küsis
27.aug 2014
hambaarst Regina Kuningas vastas
03.sept 2014
Tere! Hetkel kannan üleval plaatproteesi ja all büügelproteesi, mis on eemaldatavad. Olen 68 aastat vana, sooviksin mugavamaid proteese. Lugesin kenast mitte-eemaldatavast proteesimise võimalusest Terviselehest. Ehk siis tahaksin ka kenamat naeratust....Tervist, antud kirjelduse järgi on küll väga raske Teile mingit kulutuste järku välja pakkuda. Siin kohal tuleks enne täpsustada kas ja kuidas Te soovite oma hambarida ühtlustada? kas soovite teha... loe edasi »
Katri küsis
21.aug 2014
hambaarst Regina Kuningas vastas
28.aug 2014
Tere! Arst ütles, et mul on 7ndas (see vist see pildil üleval hõbeplommi kõrval olev hammas jah?) hambas suur auk, et peaks tegelema sellega, muidu on juureravi vaja. Kui kaua...Tervist, Teil on siin ka muid probleeme ja auke lisaks sellele seitsmenda hamba augule. Arvan, et antud augu suurust arvestades on suurem kahju hambale juba toimunud ja kas nüüd teha... loe edasi »
Lii küsis
09.mai 2014
hambaarst Regina Kuningas vastas
22.mai 2014
tere, selline mure aasta tagasi tehti peaaegu lagunenud hammas korda kroon pandi peale ja tehti juurekanali täitmine aga arst ei leidnud yhte juurekanalit korralikult yles ja tegi asja ära aga...Tervist, raske on öelda, kas üldse saab selle hamba korda või ei saa. Kui hambaarstid on antud küsimuses eriarvamustel siis vastuse saamiseks tuleb pöörduda endodondi juurde. Endodont on arst, kes... loe edasi »
Kätlin küsis
04.mai 2014
hambaarst Regina Kuningas vastas
07.mai 2014
Tere! 6 aastat tagasi murdus mul kukkudes esihammas, põhimõtteliselt pool hambast tuli ära. Käisin tookord hambaarsti juures, kes plommiga kujundas hamba ülesse. Elan ise hetkel Soomes, täna 6 aastat hiljem...Tervsit, siin tuleb vaadata kas seda hammast enam üldse plommiga taastada saab või tuleb sellele asetaga kroon. Kõik sõltub sellest kui palju hambakudet säilinud on. Kas panna sinna uuesti plomm... loe edasi »
Eve küsis
03.mai 2014
hambaarst Regina Kuningas vastas
07.mai 2014
Miks minu suu ja ninaöös kuivavad öösel nii, et pean 3 korda üles tõusma, jooma või siis määrima astelpaju õliga nina seest ja loputan suud. Olen 59 aastane ja üleval...Tervist, antud probleem võib olla põhjustatud mitmest asjast ning tähtis on välja selgitada mis on selle olukorra tekkitanud, enne lahenduse otsimist. Suu kuivamise põhjuseks võib olla kasutatavate ravimite kõrvaltoime, kui... loe edasi »
Imbi Rosin küsis
10.apr 2014
hambaarst Regina Kuningas vastas
12.apr 2014
7 kuud tagasi teostas kirurg hambajuure resektsiooni (hambal kunagi tehtud juureravi ja hambal kroon) Igeme peal enne ja peale resektsiooni mädapunn. See puhastati 1, 5 kuud tagasi. Kirurg ütles, et...Tervist, antud küsimusega soovitan pöörduda endodondi (juureravi eriarst ) konsultatsiooni. Ta vaatab hamba üle, ning hindab kas seda on võimalik ravida ja kas sellel ravil üldse mõtet on. Kui selgub,... loe edasi »
K. küsis
08.apr 2014
hambaarst Regina Kuningas vastas
16.apr 2014
Tere. Käisin hambaarstil plommi panemas ja hiljem juureravi tegemas (iidvana plommi alla oli tekkinud põletik). Kuna mul on liikuva graafikuga töö (olen meedik), st vahepeal on olukordi, kus kutsutakse nö...Tervist, usun, et arst on nõus antud tööd lõpetama, kuid selleks peate ikka kohale tulema. Arsti on ka võimalik mõista, kuna hambaravid on erakliinikud siis patsientide mitte ilmumine eelnevalt registreeritud... loe edasi »
Argo küsis
02.apr 2014
hambaarst Regina Kuningas vastas
03.apr 2014
Tere! Mitmed aastad tagasi hakkas lagunema hammas ja siis ehitati uuesti ülesse ja minu teada vist suretati ka juured välja, kuid ei mäleta täpselt. Nüüd see hammas lagunes jälle ja...Tervist, kui Teil üldkaebusi nagu halb enesetunne, palavik, paistetus, suuavamistakistus jne ei ole siis otsest ohtu Teie elule ei ole. Hambatüki ära murdumine ei tähenda veel põletiku olemasolu ja võib... loe edasi »
Nele küsis
01.apr 2014
hambaarst Regina Kuningas vastas
03.apr 2014
Tere! 4 päeva tagasi hakkas õhtul valutama vasakult ülevalt purihammas (surnud, pildi järgi korralikult ravitud) - niimoodi hoogudega, leevendas ainult külma veega loputamine. Laupäeva hommikul läksin erakorralisse. Valu hood olid...Tervist, ega siin miski muu eriti ei aita. Pühapäev juba võrdlemisi lähedal ja usun, et iga hetk peaks ka antibiootikumide toime kliiniliselt avalduma e peaks paremaks minema. Kui olukord on... loe edasi »
Jane küsis
25.mär 2014
hambaarst Regina Kuningas vastas
27.mär 2014
Tere, mul juhtus paar päeva tagasi selline asi et üks suupool valutab ja peale kihva kõik hambad on lühemaks jäänud paistavad väiksemad (ainult ühelt poolt siis). See juhtus üleöö. Enne...Tervist, olemasoleva kirjelduse järgi on väga raske öelda millega konkreetselt tegu on. Tundub siiski, et siin võib mitu muret olla alates hambumuse probleemidest kuni hammaste krigistamiseni välja. Kui antud probleemiga... loe edasi »
Emile küsis
20.mär 2014
hambaarst Regina Kuningas vastas
24.mär 2014
Tere, umbes kaks kuud tagasi avastasin hambas augu, kuu tagasi tekkisid sinna mädapunnid ja tänaseks on suulagi ja vasakud igemed paistes, nägu on paistes, neelata on valus. Ei viibi hetkel...Tervist, Kui tegu on juba nii ulatusliku paistetusega ning samuti esineb suu avamise takistus, on aeg pöörduda arsti vastuvõtule. Siin enam kodus midagi ei tee ja mida varem Te abi... loe edasi »
Sandra küsis
11.mär 2014
hambaarst Regina Kuningas vastas
16.mär 2014
Mul on väga tõsine mure 08. 03. 2014 tõmmati mul tagumine hammas välja mis hakkas ise tasapisi lagunema. Hammas sai eemaldatud ja öösel hakkasid väga tugev valu võtsin valuvaigistavaid tablette,...Tervist, usun, et tegu on ikkagi põletikuga ja peaksite arsti vastuvõttule pöörduma, kas oma hambaarsti juurde või mõne hambaarsti poole, kes valuga patsiente samal päeval vastuvõttavad. Ei usu, et selle... loe edasi »
Teija küsis
05.mär 2014
hambaarst Regina Kuningas vastas
09.mär 2014
Tere! Olen naine 42. Nõuka ajal suretatud ja juureravitud hambast murdus tükk söömise käigus aga valu ei teinud ta kunagi. Veebruaris näitasin hambaarstile, kes ilma röntgenita hakkas puurima, et eemaldada...Tervist, peale hamba eemaldamist võib haav veel mõned päevad valutada samuti võivad ka kõrval hambad hellad ja valulikud olla, see on normaalne. Valu korral kindlasti võtke valuvaigistit, kõik haavad paranevad... loe edasi »
Kati küsis
04.mär 2014
hambaarst Regina Kuningas vastas
09.mär 2014
Tere! Käisin hambaga juureravil ja nüüd on sellele hambale krooni vaja. Mis materjalist krooni te soovitate? Kas võtta metallokeraamiline või täiskeraamiline kroon? Olen lugenud, et metallokeraamilised pole nii tugevad(killud võivad...Tervist, krooni valik sõltub mitmest aspektist seal hulgas Teie esteetilistest ootustustest, sellest millist mälumisrõhku kannab kroonitav hammas ja ka sellest kui palju on hambakude säilinud. Metallokeraamilise krooni puhul on kindlasti... loe edasi »
1 2 3 4 5 
1-20 / 85

Küsimustele vastavad:

Vitali Gavrilin, endodont

Vitali Gavrilin·Vastused (32)
·Esita küsimus
TÜ Endodontia resident
Töötab HanzaDent hambaravis

Timo Paberit, hambaarst

Timo Paberit·Vastused (378)
·Esita küsimus
1999-2000 EHÜL president. Lõpetas TÜ hambaarstina 2001. Töötab Tallinnas Merimetsa hambakliinikus ja Viru hambakliinikus ning Cardens hambakliinikus Tartus

Martin Martma, hambaarst

Martin Martma·Vastused (98)
·Praegu ei vasta
Töötab Kliinik32-s hambaarstina, kelle valdkonnaks on hammaste ravi ja proteesimine ning esteetiline hambaravi. Ta on lõpetanud TÜ arstiteaduskonna. Osalenud täiendkursustel Eestis, Soomes Lätis ja Hispaanias.

Regina Kuningas, hambaarst

Regina Kuningas·Vastused (85)
·Esita küsimus
Dr. Regina Kuningas töötab HanzaDent Hambaravis, on lõpetanud TÜ hammaste ravi ja proteesimise alal. Osalenud täiendkoolitustel mitmel pool Euroopas.

Jan Orn, hambaarst

Jan Orn·Vastused (206)
·Esita küsimus
Haridus: Tartu Ülikool 1989-1994; Töökohad: alates 1995 SA TÜ Kliinikum osak.juhataja; 1995-1998 Tartu Ülikooli õppejõud; alates 1998 Nigul ja Orn Hambaravi hambaarst

Anneli Teesalu, hambaarst

Anneli Teesalu·Vastused (166)
·Praegu ei vasta
Lõpetanud Tartu Ülikooli 1999.a. Töötanud SA TÜK õppejõuna, Med&Dent ja Saks Hambaravis hambaarstina. Hetkel töötab Tähe Hambakliinikus Tartus.

Kristin Mitt, hambaarst

Kristin Mitt·Vastused (58)
·Esita küsimus
Hambaarst, kelle valdkonnaks on hambaravi, juureravi, proteesimine. Haridus: TÜ arstiteaduskond, hambaraviteadus 2005-2010

Ivo Ost, hambaarst

Ivo Ost·Vastused (559)
·Esita küsimus
Haridus: Tartu Ülikool Stomatoloogia eriala 1995-2000
Töökoht: Stomms OÜ Hambaravi, Pae 25, II korrus
Erialased huvid: ravi, kirurgia, proteesimine, implantoloogia

Marek Vink, hambaarst

Marek Vink·Vastused (729)
·Praegu ei vasta
Haridus: Tartu Ülikool 1989-1992, Helsingi Ülikool 1992-1995. Tartu Ülikooli õppejõud 1997-2005. Hetkel hambaarst Al Mare Hambakliinikus. Hambaarstide Liidu president

Triin Kunsing, hambaarst

Triin Kunsing·Vastused (293)
·Esita küsimus
Haridus: Tartu Ülikool 1995-2000, 2000 a. Stockholmi Karolinska Instituut. Töötab Tallinnas Kliinik 32-s hambaarstina, kus tegeleb eelkõige ravi- ja proteesitöödega

Reet Pallase, hambaarst

Reet Pallase·Vastused (377)
·Praegu ei vasta
Töötab Kliinik 32 hambaarstina, kelle valdkonnaks on hammaste ravi ja suukirurgia. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ja alustanud residentuuris spetsialiseerumist suu-, näo- ja lõualuudekirurgiks.

Kristo Ivanov, hambaravi eriarst

Kristo Ivanov·Vastused (84)
·Esita küsimus
Kristo Ivanov töötab Nordic Hambakliinik Foorumi peaarstina ning SA TÜ Kliinikumi arst-õppejõuna hambaravi erialal. Lõpetanud TÜ arstiteaduskonna, spetsialiseerunud restauratiivse hambaravi eriarstiks ning hetkel PhD kraad omandamisel

Kirsten Nigul, ortodont

Kirsten Nigul·Vastused (330)
·Esita küsimus
Töötab Kliinik 32-s ortodondina. Lõpetanud 1998.a Tartu Ülikooli. 2004. a sooritasin erialal eksami The Royal College of Surgeons of Edinburghi juures. Ta on Eesti Ortodontide Seltsi koolitusjuht, Euroopa Ortodontide Seltsi liige.

Triin Jagomägi, ortodont

Triin Jagomägi·Vastused (562)
·Esita küsimus
1987-1993 Tartu Ülikool, Arstiteaduskond, stomatoloogia eriala.
1993-1995 Kuopio Ülikool, International Institute for Oral Health, MSc in orthodontics.
Alates 1996 Tartu Ülikool lastestomatoloogia assistent. SA TÜ Stomatoloogiakliinik arst-õppejõud.

Terje Altosaar, suuhügienist

Terje Altosaar·Vastused (233)
·Esita küsimus
Lõpetanud 2003 Helsingin Ammattinkorkeakoulun Sdati, 1995.a Helsingin IV Terveydenhuolto Oppilaitos. Täiendused ka Soomes, Rootsis, Saksamaal, Austrias jne. Töötanud suuhügienistina ja lektorina. Töötanud välja hambaarstiabide ja suuhügienistide kutseoskusnõuded. Hetkel töötab AS ODE Hambakliinik suuhügienistina. Projektimeeskonnas "Laste hammaste tervis"