Hambaarst.ee › Vastab spetsialist › Vastab hambaravi eriarst Kristo Ivanov

Vastab hambaravi eriarst Kristo Ivanov

Kristo IvanovKristo Ivanov töötab Nordic Hambakliinik Foorumi peaarstina ning SA TÜ Kliinikumi arst-õppejõuna hambaravi erialal. Lõpetanud TÜ arstiteaduskonna, spetsialiseerunud restauratiivse hambaravi eriarstiks ning hetkel PhD kraad omandamisel
Vaata Kristo Ivanov kohta infot hambaraviasutuste registrist »Esita talle oma küsimus »
1 2 3 4 5 
1-20 / 92
Juta küsis
20.mär 2015
hambaravi eriarst Kristo Ivanov vastas
26.mär 2015
Sain 5 kuud tagasi omale esimesed äravõetavad hambaproteesid. Siiani pole aga arusaanud, mida teha nendega öösel??? Üks arst ütleb, et parem on ööseks suhu jätta, teine kirjutab, et tuleb ära...Tere Juta! Tänud küsimuse eest. Kui ei ole ohtu, et Te need öösel kurku tõmbate, siis võite ööseks suhu jätta - seda teate ilmselt ise paremini, kui kindlalt nad Teil... loe edasi »
Sirli küsis
17.mär 2015
hambaravi eriarst Kristo Ivanov vastas
23.mär 2015
Tere, mul selline mure, hambast tuli plomm ära ja nüüd on neli päeva hammas nii hullult valutanud, et isegi magada ei saa, võtan valuvaigisteid, kuid ei aita needki, sooviks teada...Tere Sirli! Tänud küsimuse eest, kuid konkreetset vastust hetkel raske anda. Ärge pange pahaks, aga sellised küsimused meenutavad alati situatsiooni, kus kujutan end ette, et helistan autohooldusesse ja ütlen, et... loe edasi »
Inna küsis
07.veeb 2015
hambaravi eriarst Kristo Ivanov vastas
12.veeb 2015
Hambaigeme peale tuli paistetus. Tehti arsti juures kanali puhastust, täideti ära, aga paistetus ei läinud mööda. Läksin teise arsti juurde kus selgus, et seal all on mäda veel. Kas eelmine...Tere Inna! Tänud küsimuse eest! Juureravi on teema, mis ikka ja jälle tekitab küsimusi ning mille ravil on erinevad koolkonnad. Ühed arstid leiavad, et hammas tuleks saada võimalikult kiiresti lõpliku... loe edasi »
Jürgen küsis
02.veeb 2015
hambaravi eriarst Kristo Ivanov vastas
12.veeb 2015
Olen 48, M. Muidu ma hambaarsti ei karda, aga mul on irratsionaalne hirm protseduuridejärgse veritsuse ees. Olen isegi psühhiaatri poole pöördunud selles küsimuses. Objektiivselt ilmselt midagi viga pole; näiteks hamba...Tere Jürgen! Nagu isegi ütlete ja mõistate, on antud probleemiolemus põhjendamatu. Kuid nagu paljudel esineb põhjendamatut hirmu, või nimetame seda siis foobiat, nt kõrguse, ämblike vms suhtes, olete Teie leidnud... loe edasi »
Kaimar küsis
22.Jaan 2015
hambaravi eriarst Kristo Ivanov vastas
12.veeb 2015
Tere sooviks küsida teilt kui hambaarstilt, kui suus on ainult juurikad mis on igemetega tasa mis valutavad vahetpidamata hirmsasti ja turses nii et süüa ei saa ega magada, kas see...Tere Kaimar! Põletikulised hambajuured on kindlasti üldtervisele potentsiaalseks riskiteguriks. Samuti on häiritud seedesüsteem, kuna seedekulgla esimene lüli on suuõõs, kus toitu tuleks korrektselt mäluda - hetkel on see Teie puhul... loe edasi »
Tüdruk küsis
14.Jaan 2015
hambaravi eriarst Kristo Ivanov vastas
23.Jaan 2015
Tere, minul mure ja väga tõsine. Olen noor naine ja hambad on suus kõik katki. Suus on lausa nii katastroofiline olukord et ei julge arsti vastuvõtule minnagi. Nii piinlik ja...Tere! Tänan kirja eest. Haapsalus mul hetkeseisuga enam vastuvõtte ei toimu. Käisin seal tegemas vaid kirurgilist ning proteetilist ravi. Hetkel toimuvad minu vastuvõtud Nordic Hambakliinikus, Tallinn, Laeva 2. Samuti olen... loe edasi »
Regina küsis
29.nov 2014
hambaravi eriarst Kristo Ivanov vastas
01.dets 2014
Tere! Pöördun Teie poole mida edasi teha. Käisin Teie juures 27. novembril valutava hambaga. Valutav hammas tõmmati välja ja ka teine liikuv hammas, nii et kaks hammast korraga. Esimene päev...Tere Regina! Tänud küsimuse eest. Eks kahe hamba eemaldamise järgselt võib turse tekkida küll - eriti, kui tegu oli juba põletikuliste hammastega. Suusolevad haavad võivad minna ka põletikuliseks, kui sinna... loe edasi »
Sydny küsis
26.nov 2014
hambaravi eriarst Kristo Ivanov vastas
01.dets 2014
Tere. Olen 19 aastane mures neiu. Kuna ma väga ei tea täpselt nimetusi on raske küsida. Nimelt. . kuna mind häiris mu esihammas, üks hammas natuke rohkem tagapool teisest, siis...Tere Sydny! Tänan küsimuse eest. Ilmselt ise ära ei kao - vaja kas lihvida või vahetada olemasolev täidis. Tervitades, Kristo Ivanov loe edasi »
Regina küsis
22.nov 2014
hambaravi eriarst Kristo Ivanov vastas
25.nov 2014
Tere! Pöördun Teie poole nõu saamiseks. Minul lagunes alumises vasakpoolses lõualuus purihammas. Hambaarst soovitas koheselt välja tõmmata. Minul on aga valehambusus ja parempoolne lõualiiges valulik. Süües ja liigutades ragiseb ja...Tere Regina! Tänud pöördumise eest. Teie kirjelduse järgi on tegemist tõsise olukorraga - kui hammast ümbritsevad pehmed koed on ka juba turses, siis on see ilmselge viide mädasest põletikulisest infiltraadist... loe edasi »
Kristi küsis
14.nov 2014
hambaravi eriarst Kristo Ivanov vastas
19.nov 2014
Tere, olen raske valiku ees ja kardan kohutavalt, aga paasu mul niikuinii pole. Nimelt lagunes mul hammas nii ara, et pean minema juuri valja tombama. Aga asja teeb ylikeeruliseks minu...Tere Kristi! Te ei maini, kas Teile on määratud ka verehüübimist soodustavaid ravimeid, mida igapäevaselt peaksite kasutama... Üldjuhul ei ole muretsemiseks põhjust, hamba eemaldamise järgselt tekkivast verejooksust inimene... loe edasi »
Kristiina küsis
03.nov 2014
hambaravi eriarst Kristo Ivanov vastas
25.nov 2014
Tere! Olen käinud oma lastega pea 16 aastat ühe ja sama hambaarst/ortodont juures. Täna on olukord, kui arst ei tööta enam ja on vaja ravi teha edasi lastele, kuidas saan...Tere! Kindlasti on seal tööl veel arste, kes Teile ravikaardid väljastada saab. Usun, et arst ei lahkunud kliinikust koos patsientide ravikaartidega. Kui see mingil põhjusel ka niimoodi on läinud, siis... loe edasi »
Viivi küsis
21.okt 2014
hambaravi eriarst Kristo Ivanov vastas
29.okt 2014
Tere, kuidas ravitakse ülemise hamba (D 15) juure kohal olevat granuloomi? Kõike paremat.Tere Viivi! Tänud küsimuse eest. Alustuseks - granuloomi diagnoosi ei saa kunagi panna enne, kui vastav pehmekoeline uudismoodustis on juba eemaldatud kas hambajuuretipu kirurgilise eemaldamise ehk apikotoomia teel või teise... loe edasi »
Laine küsis
06.okt 2014
hambaravi eriarst Kristo Ivanov vastas
14.okt 2014
Kui kiiresti võib peale katkise hamba eemaldamist hakata paigaldama implantaadi juurt? Kas peab ootama neli kuud või saaks ka uue hamba kiiremini suhu? Olen kuulnud, et nobel biocare implantaati võib...Tere Laine! Tänud küsimuse eest! Implantaadi brände on maailmas tuhandeid ning oma põhimõtetelt on nad kõik sarnased, oma väikeste nüansiliste erinevustega. Millist implantaati keegi arstidest kasutab, on igaühe nö maitse... loe edasi »
Maria küsis
06.okt 2014
hambaravi eriarst Kristo Ivanov vastas
14.okt 2014
Tere, minu küsimus puudutab juureravi ja selle võimalikke tagajärgi. Möödunud aasta oktoobris teostati juureravi kolme kanaliga hambal (alt paremalt kuues hammas). Käesoleva aasta juulis hakkasin aga tundma, et nii söömisel,...Tere Maria! Tänud küsimuse eest. Pigem saab ebameeldiv "lõhn" tulla igaemetaskust või siis hammaste kontaktpinnalt - tõenäoliselt on tegu toidjäänuste ning bakterite elutegevuse käigus tekkinud kuhjunud hambakatuga, mis annab ebameeldivat... loe edasi »
Gea küsis
17.sept 2014
hambaravi eriarst Kristo Ivanov vastas
23.sept 2014
Tere 4, 5 aastane poiss kukkus välja esihamba kõrval oleva hamba. Hammas ei läinud murdunud, vaid tuli tervelt välja. Kas sinna asemele kasvav jäävhammas paari kolme aasta pärast tuleb normaalselt?...Tere Gea! Tänud küsimuse eest. Kindlasti on alati selliste traumade korral mõistlik külastada ka spetsialisti. Veendumaks, et hammas tõesti on eemaldunud tervenisti, kontrollida, kas jäävhamba-alge on üldse olemas/on see terve/viga... loe edasi »
Aili küsis
08.mai 2014
hambaravi eriarst Kristo Ivanov vastas
15.mai 2014
Tere. Mul on neli esihammast kroonitud, On aeg need välja vahetada. Soov oleks teada, palju hambakroonid maksma lähevad? Mis on umbkaudne hind nelja portselankrooni vahetamisel? Ette tänades AiliTere! Eks kliinikute hinnakirjad erinevad. Lõplik hind kujuneb alati pärast seda, kui oleme patsienti konsulteerinud ning näinud nö hetkeolukorda suus. Kuid kroonide lõplikule valmimisele eelneb ja mõnikord järgneb rida protsesse.... loe edasi »
Joonas küsis
04.mai 2014
hambaravi eriarst Kristo Ivanov vastas
05.mai 2014
Tere Kristo! Mure selline, käisin paar nädalat tagasi tallinnas hambaarstil valutava hambaga millelt oli juba aasta tagasi plomm ära tulnud. Kuu enne arstile minekut tekkis imelik pisike punn selle hamba...Tere Joonas! Tänud küsimuse eest. Alustame algusest; Kui ütlete, et aasta aega tagasi oli hambalt täidis ära tulnud, siis võime eeldada küll, et selle ajaga ei olnud hammas enam nö... loe edasi »
Jelena küsis
03.mai 2014
hambaravi eriarst Kristo Ivanov vastas
05.mai 2014
Tere mul siis selline mure olen diabeetik ja hetkel tööl ei käi kuid kannatan juba kuu aega tarkusehamba valu kuna hambal auk sees ja tundub et ka närv väljas, ilma...Tere Jelena! Mure inimlikust küljest igati arusaadav. Küsimusest ei selgu paraku, millisest linnast pärit olete. Aga nt Tartu Ülikooli Stomatoloogia kliinikus, Raekojaplats 6, tegutsevad juhendava õppejõu käe all tublid hambaravitudengid,... loe edasi »
Mari küsis
28.apr 2014
hambaravi eriarst Kristo Ivanov vastas
05.mai 2014
Tere Käisin hambaarsti juures, vaadati hambad üle ja leiti, et pea pooled hambad on katki, tarkusehambad tuleks välja tõmmata jne. Sama kontrollvisiidi käigus tõmmati välja üks väga lagunenud hammas. Järgmise...Tere Mari! Tänud küsimuse eest. Mis seal salata - hea spetsialisti juurde on tihti pikemad ravijärjekorrad. Teine, millest ravijärjekord tihti ka sõltub, on arsti vastuvõttude päev. Mõni arst võtab nt... loe edasi »
Kristin küsis
12.apr 2014
hambaravi eriarst Kristo Ivanov vastas
21.apr 2014
Tere! Selline küsimus, et kas oskate öelda umbes summa, kui palju läheb suitsetaja (kellel pole praktiliselt midagi suus alles) hammaste täielik taastamine ja kas on võimalik panna kroonid?Tere Kristin! Tänud küsimuse eest. Tänapäeval on kõik võimalik, aga hindadest saab siiski rääkida juba konkreetsemalt arsti vastuvõtul, sest kliinikute hinnakirjad on erinevad. Samuti materjalid, mida hammaste taastamiseks kasutatakse, on... loe edasi »
1 2 3 4 5 
1-20 / 92

Küsimustele vastavad:

Vitali Gavrilin, endodont

Vitali Gavrilin·Vastused (34)
·Esita küsimus
TÜ Endodontia resident
Töötab HanzaDent hambaravis

Reet Pallase, hambaarst

Reet Pallase·Vastused (377)
·Praegu ei vasta
Töötab Kliinik 32 hambaarstina, kelle valdkonnaks on hammaste ravi ja suukirurgia. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ja alustanud residentuuris spetsialiseerumist suu-, näo- ja lõualuudekirurgiks.

Triin Kunsing, hambaarst

Triin Kunsing·Vastused (299)
·Esita küsimus
Haridus: Tartu Ülikool 1995-2000, 2000 a. Stockholmi Karolinska Instituut. Töötab Tallinnas Kliinik 32-s hambaarstina, kus tegeleb eelkõige ravi- ja proteesitöödega

Regina Kuningas-Ott, hambaarst

Regina Kuningas-Ott·Vastused (97)
·Esita küsimus
Regina töötab HanzaDent Hambaravis, on lõpetanud TÜ hammaste ravi ja proteesimise alal. Osalenud täiendkoolitustel mitmel pool Euroopas.

Marek Vink, hambaarst

Marek Vink·Vastused (729)
·Praegu ei vasta
Haridus: Tartu Ülikool 1989-1992, Helsingi Ülikool 1992-1995. Tartu Ülikooli õppejõud 1997-2005. Hetkel hambaarst Al Mare Hambakliinikus. Hambaarstide Liidu president

Kristin Mitt, hambaarst

Kristin Mitt·Vastused (66)
·Esita küsimus
Hambaarst, kelle valdkonnaks on hambaravi, juureravi, proteesimine. Haridus: TÜ arstiteaduskond, hambaraviteadus 2005-2010

Martin Martma, hambaarst

Martin Martma·Vastused (98)
·Praegu ei vasta
Töötab Kliinik32-s hambaarstina, kelle valdkonnaks on hammaste ravi ja proteesimine ning esteetiline hambaravi. Ta on lõpetanud TÜ arstiteaduskonna. Osalenud täiendkursustel Eestis, Soomes Lätis ja Hispaanias.

Jan Orn, hambaarst

Jan Orn·Vastused (210)
·Esita küsimus
Haridus: Tartu Ülikool 1989-1994; Töökohad: alates 1995 SA TÜ Kliinikum osak.juhataja; 1995-1998 Tartu Ülikooli õppejõud; alates 1998 Nigul ja Orn Hambaravi hambaarst

Timo Paberit, hambaarst

Timo Paberit·Vastused (389)
·Esita küsimus
1999-2000 EHÜL president. Lõpetas TÜ hambaarstina 2001. Töötab Tallinnas Merimetsa hambakliinikus ja Viru hambakliinikus ning Cardens hambakliinikus Tartus

Anneli Teesalu, hambaarst

Anneli Teesalu·Vastused (166)
·Praegu ei vasta
Lõpetanud Tartu Ülikooli 1999.a. Töötanud SA TÜK õppejõuna, Med&Dent ja Saks Hambaravis hambaarstina. Hetkel töötab Tähe Hambakliinikus Tartus.

Ivo Ost, hambaarst

Ivo Ost·Vastused (564)
·Esita küsimus
Haridus: Tartu Ülikool Stomatoloogia eriala 1995-2000
Töökoht: Stomms OÜ Hambaravi, Pae 25, II korrus
Erialased huvid: ravi, kirurgia, proteesimine, implantoloogia

Kristo Ivanov, hambaravi eriarst

Kristo Ivanov·Vastused (92)
·Esita küsimus
Kristo Ivanov töötab Nordic Hambakliinik Foorumi peaarstina ning SA TÜ Kliinikumi arst-õppejõuna hambaravi erialal. Lõpetanud TÜ arstiteaduskonna, spetsialiseerunud restauratiivse hambaravi eriarstiks ning hetkel PhD kraad omandamisel

Triin Jagomägi, ortodont

Triin Jagomägi·Vastused (570)
·Esita küsimus
1987-1993 Tartu Ülikool, Arstiteaduskond, stomatoloogia eriala.
1993-1995 Kuopio Ülikool, International Institute for Oral Health, MSc in orthodontics.
Alates 1996 Tartu Ülikool lastestomatoloogia assistent. SA TÜ Stomatoloogiakliinik arst-õppejõud.

Kirsten Nigul, ortodont

Kirsten Nigul·Vastused (343)
·Esita küsimus
Töötab Kliinik 32-s ortodondina. Lõpetanud 1998.a Tartu Ülikooli. 2004. a sooritasin erialal eksami The Royal College of Surgeons of Edinburghi juures. Ta on Eesti Ortodontide Seltsi koolitusjuht, Euroopa Ortodontide Seltsi liige.

Terje Altosaar, suuhügienist

Terje Altosaar·Vastused (243)
·Esita küsimus
Lõpetanud 2003 Helsingin Ammattinkorkeakoulun Sdati, 1995.a Helsingin IV Terveydenhuolto Oppilaitos. Täiendused ka Soomes, Rootsis, Saksamaal, Austrias jne. Töötanud suuhügienistina ja lektorina. Töötanud välja hambaarstiabide ja suuhügienistide kutseoskusnõuded. Hetkel töötab AS ODE Hambakliinik suuhügienistina. Projektimeeskonnas "Laste hammaste tervis"