Hambaarst.ee › Vastab spetsialist › Vastab hambaravi eriarst Kristo Ivanov

Vastab hambaravi eriarst Kristo Ivanov

Kristo IvanovKristo Ivanov töötab Nordic Hambakliinik Foorumi peaarstina ning SA TÜ Kliinikumi arst-õppejõuna hambaravi erialal. Lõpetanud TÜ arstiteaduskonna, spetsialiseerunud restauratiivse hambaravi eriarstiks ning hetkel PhD kraad omandamisel
Vaata Kristo Ivanov kohta infot hambaraviasutuste registrist »Esita talle oma küsimus »
1 2 3 4 5 
1-20 / 81
Viivi küsis
21.okt 2014
hambaravi eriarst Kristo Ivanov vastas
29.okt 2014 20:11
Tere, kuidas ravitakse ülemise hamba (D 15) juure kohal olevat granuloomi? Kõike paremat.Tere Viivi! Tänud küsimuse eest. Alustuseks - granuloomi diagnoosi ei saa kunagi panna enne, kui vastav pehmekoeline uudismoodustis on juba eemaldatud kas hambajuuretipu kirurgilise eemaldamise ehk apikotoomia teel või teise... loe edasi »
Laine küsis
06.okt 2014
hambaravi eriarst Kristo Ivanov vastas
14.okt 2014
Kui kiiresti võib peale katkise hamba eemaldamist hakata paigaldama implantaadi juurt? Kas peab ootama neli kuud või saaks ka uue hamba kiiremini suhu? Olen kuulnud, et nobel biocare implantaati võib...Tere Laine! Tänud küsimuse eest! Implantaadi brände on maailmas tuhandeid ning oma põhimõtetelt on nad kõik sarnased, oma väikeste nüansiliste erinevustega. Millist implantaati keegi arstidest kasutab, on igaühe nö maitse... loe edasi »
Maria küsis
06.okt 2014
hambaravi eriarst Kristo Ivanov vastas
14.okt 2014
Tere, minu küsimus puudutab juureravi ja selle võimalikke tagajärgi. Möödunud aasta oktoobris teostati juureravi kolme kanaliga hambal (alt paremalt kuues hammas). Käesoleva aasta juulis hakkasin aga tundma, et nii söömisel,...Tere Maria! Tänud küsimuse eest. Pigem saab ebameeldiv "lõhn" tulla igaemetaskust või siis hammaste kontaktpinnalt - tõenäoliselt on tegu toidjäänuste ning bakterite elutegevuse käigus tekkinud kuhjunud hambakatuga, mis annab ebameeldivat... loe edasi »
Gea küsis
17.sept 2014
hambaravi eriarst Kristo Ivanov vastas
23.sept 2014
Tere 4, 5 aastane poiss kukkus välja esihamba kõrval oleva hamba. Hammas ei läinud murdunud, vaid tuli tervelt välja. Kas sinna asemele kasvav jäävhammas paari kolme aasta pärast tuleb normaalselt?...Tere Gea! Tänud küsimuse eest. Kindlasti on alati selliste traumade korral mõistlik külastada ka spetsialisti. Veendumaks, et hammas tõesti on eemaldunud tervenisti, kontrollida, kas jäävhamba-alge on üldse olemas/on see terve/viga... loe edasi »
Aili küsis
08.mai 2014
hambaravi eriarst Kristo Ivanov vastas
15.mai 2014
Tere. Mul on neli esihammast kroonitud, On aeg need välja vahetada. Soov oleks teada, palju hambakroonid maksma lähevad? Mis on umbkaudne hind nelja portselankrooni vahetamisel? Ette tänades AiliTere! Eks kliinikute hinnakirjad erinevad. Lõplik hind kujuneb alati pärast seda, kui oleme patsienti konsulteerinud ning näinud nö hetkeolukorda suus. Kuid kroonide lõplikule valmimisele eelneb ja mõnikord järgneb rida protsesse.... loe edasi »
Joonas küsis
04.mai 2014
hambaravi eriarst Kristo Ivanov vastas
05.mai 2014
Tere Kristo! Mure selline, käisin paar nädalat tagasi tallinnas hambaarstil valutava hambaga millelt oli juba aasta tagasi plomm ära tulnud. Kuu enne arstile minekut tekkis imelik pisike punn selle hamba...Tere Joonas! Tänud küsimuse eest. Alustame algusest; Kui ütlete, et aasta aega tagasi oli hambalt täidis ära tulnud, siis võime eeldada küll, et selle ajaga ei olnud hammas enam nö... loe edasi »
Jelena küsis
03.mai 2014
hambaravi eriarst Kristo Ivanov vastas
05.mai 2014
Tere mul siis selline mure olen diabeetik ja hetkel tööl ei käi kuid kannatan juba kuu aega tarkusehamba valu kuna hambal auk sees ja tundub et ka närv väljas, ilma...Tere Jelena! Mure inimlikust küljest igati arusaadav. Küsimusest ei selgu paraku, millisest linnast pärit olete. Aga nt Tartu Ülikooli Stomatoloogia kliinikus, Raekojaplats 6, tegutsevad juhendava õppejõu käe all tublid hambaravitudengid,... loe edasi »
Mari küsis
28.apr 2014
hambaravi eriarst Kristo Ivanov vastas
05.mai 2014
Tere Käisin hambaarsti juures, vaadati hambad üle ja leiti, et pea pooled hambad on katki, tarkusehambad tuleks välja tõmmata jne. Sama kontrollvisiidi käigus tõmmati välja üks väga lagunenud hammas. Järgmise...Tere Mari! Tänud küsimuse eest. Mis seal salata - hea spetsialisti juurde on tihti pikemad ravijärjekorrad. Teine, millest ravijärjekord tihti ka sõltub, on arsti vastuvõttude päev. Mõni arst võtab nt... loe edasi »
Kristin küsis
12.apr 2014
hambaravi eriarst Kristo Ivanov vastas
21.apr 2014
Tere! Selline küsimus, et kas oskate öelda umbes summa, kui palju läheb suitsetaja (kellel pole praktiliselt midagi suus alles) hammaste täielik taastamine ja kas on võimalik panna kroonid?Tere Kristin! Tänud küsimuse eest. Tänapäeval on kõik võimalik, aga hindadest saab siiski rääkida juba konkreetsemalt arsti vastuvõtul, sest kliinikute hinnakirjad on erinevad. Samuti materjalid, mida hammaste taastamiseks kasutatakse, on... loe edasi »
Mairis küsis
26.mär 2014
hambaravi eriarst Kristo Ivanov vastas
05.mai 2014
Tervist. Käisin laupäeval tasulises esmaabis. Olen hetkel 19 aastane. Hammas valutas ning otsustati, et tuleb närv eemaldada. Maksis see kokku mul kõik 57 eurot. Hammas aga valu järele ei andnud....Tere Mairis! Tänud küsimuse eest. Hambaarst. ee nö sõprusportaalil Arst. ee-l on hetkel kuuteemaks "Hambaravi", mille raames mul paluti vastata enamlevinud küsimustele hambaravis. Täpselt need punktid, millele küsite kommentaari, on... loe edasi »
Ansu küsis
18.mär 2014
hambaravi eriarst Kristo Ivanov vastas
21.apr 2014
Tere! Selline küsimus, et käisin seoses oma tarkusehambaga hambaarstil ja ta soovitas mul röntgenisse Tartusse minna, et seal siis selgub, kas kirurg eemaldab mult suust tarkusehamba või siis nihutab hambaid...Tere Ansu! Tarkusehamba eemaldamise hind ning ka röntgeni tegemise hind sõltub sellest, kus Teile protseduuri plaanitakse teha või kuhu Te vastuvõtule lähete. Tartus on mitmeid hambaraviasutusi, mille hinnakirjade kohta saate... loe edasi »
Mare küsis
04.mär 2014
hambaravi eriarst Kristo Ivanov vastas
10.mär 2014
Neli päeva tagasi hommikul ärgates avastasin, et minu alumised 2 esihammast on hellad ja on lahti ja valulikud. Hambaid pestes veritsesid tugevasti, mida enne ei olnud. Mis mind ees ootab,...Tere! Tänud küsimuse eest. Teie küsimusest ei selgu paraku see, mis arsti diagnoosi püstitamisel enim aitaks. Kas tegemist on nt suitsetajaga? Kui vana on patsient? Kas on esinenud eelnevalt igemehaiguseid?... loe edasi »
Liis küsis
20.veeb 2014
hambaravi eriarst Kristo Ivanov vastas
10.mär 2014
Kui kiiresti kasvab ige kinni peale hamba välja tõmbamist koos juurega?Tere Liis! Tänud küsimuse eest. Lihtsalt remargi korras, et korrektne ongi alati hammas eemaldada koos juurega, vastasel juhul me ei saaks rääkida hamba eemaldamisest. Vastuseks Teie küsimusele - haava esmane... loe edasi »
Kadi küsis
20.veeb 2014
hambaravi eriarst Kristo Ivanov vastas
10.mär 2014
Tere! Mure selline et avastasin paremal pool asuva tarkusehamba ümber on kasvand liha ümber ja nüüd hakkab tarkusehammas sealt välja paistma, 3 päeva on kerge valu pigem tuikand, aga kas...Tere Kadi! Tarkusehambad, mis oma lõikumisel suuõõnde tekitavad ägedaid põletikke, on reeglina mõistlik eemaldada lasta. Oma lokalisatsioonilt on tarkusehammast ümbritsevate pehmete kudede põletikud potentsiaalselt ohtliku lokalisatsiooni ning kuluga. Kindlasti oleks... loe edasi »
Tõnu küsis
12.dets 2013
hambaravi eriarst Kristo Ivanov vastas
13.Jaan 2014
Tere Umbes 2 kuud tagasi tekkis esimest korda igemele valge kõva punn. Mingit valu ei tekitanud. 24 tunni jooksul läks see katki ja umbes sama kiiresti tekkis täpselt samale kohale...Tere Tõnu! Vabandan vastusega viivitamise pärast, kuid, kui Te ei ole oma küsimusele vastust saanud, siis ma annaksin siinkohal Teie kirjeldusest lähtuvalt oma seisukohad. Esmase sellelaadse kirjelduse järgi lööks mul... loe edasi »
Marje küsis
21.nov 2013
hambaravi eriarst Kristo Ivanov vastas
13.Jaan 2014
Tere, Minu küsimus puudutab juureravi, õigemini selle tegemise tempot. Olen jälginud, et Teie vastused siin foorumis on alati väga põhjalikud, seepärast suunan küsimuse otse Teile. Juureravi eest teatavasti ei saa...Tere Marje! Tänan heade sõnade eest nii isiklikult kui ka hambaraviportaali hambaarst. ee nimel. Kui laiemalt Teie poolt esitatud küsimusele vastata, siis mis seal salata, enim probleeme tekitabki patsientide ja... loe edasi »
Vika küsis
19.nov 2013
hambaravi eriarst Kristo Ivanov vastas
29.nov 2013
Tere. Miks on kahe hamba vahel igemel must plekk? Ja veel kas hambaid tohib puhastada söögisoodaga?Tere! Igemel musta plekki on raske kommenteerida sellise lühikese kirjelduse järgi. Mõnikord nt võib see olla tekkinud amalgaamtäidiste (rahvasuus "hõbeplommide") pigmentatsiooni soodustavate omaduste tagajärjel igemepiiri vahetus läheduses. Teisalt võib see... loe edasi »
Allan küsis
05.nov 2013
hambaravi eriarst Kristo Ivanov vastas
19.dets 2013
Tere! Mis võib põhjuseks olla, kui esihammastel on igemete ümber sinakas rant.Tere Allan! Tänud küsimuse eest. Kõige suurema tõenäosusega on tegu igemepõletiku ehk gingiviidiga. Selle ravimiseks oleks paslik pöörduda igemeravispetsialisti ehk parodontoloogi vastuvõtule. Tervitades, Kristo Ivanov Nordic Hambakliinik loe edasi »
Ülle küsis
31.okt 2013
hambaravi eriarst Kristo Ivanov vastas
01.nov 2013
1 kuusel lapsel tekkis taha ja alla esimene hammas, on see väga suur patoloogia?Tere Ülle! Tänud küsimuse eest, kuid hammaste suhulõikumist üldjuhul patoloogiaks ei loeta : ) Enamasti on tõesti nii, et reeglina lõikuvad esimeste hammastena suuõõnde u 6. elukuul alumised lõikehambad, kuid... loe edasi »
Liina küsis
22.okt 2013
hambaravi eriarst Kristo Ivanov vastas
27.nov 2013
Tere! Mõni nädal tagasi murdus alumises hambareas vasakul pool tagantpoolt teisel suurel hambal (no ausalt ei oska täpsemaid koordinaate anda) üks tükike küljelt ära. Sealt, kus teise hamba külg kohe...Tere! Vabandan hilise vastuse pärast, ilmselt olete juba tänaseks oma probleemile lahenduse saanud. Kui ei, siis vastan Teile hea meelega - ehk on abiks. Ega seal suure tõenäosusega ei ole... loe edasi »
1 2 3 4 5 
1-20 / 81

Küsimustele vastavad:

Vitali Gavrilin, endodont

Vitali Gavrilin·Vastused (32)
·Esita küsimus
TÜ Endodontia resident
Töötab HanzaDent hambaravis

Anneli Teesalu, hambaarst

Anneli Teesalu·Vastused (166)
·Praegu ei vasta
Lõpetanud Tartu Ülikooli 1999.a. Töötanud SA TÜK õppejõuna, Med&Dent ja Saks Hambaravis hambaarstina. Hetkel töötab Tähe Hambakliinikus Tartus.

Kristin Mitt, hambaarst

Kristin Mitt·Vastused (56)
·Esita küsimus
Hambaarst, kelle valdkonnaks on hambaravi, juureravi, proteesimine. Haridus: TÜ arstiteaduskond, hambaraviteadus 2005-2010

Triin Kunsing, hambaarst

Triin Kunsing·Vastused (288)
·Esita küsimus
Haridus: Tartu Ülikool 1995-2000, 2000 a. Stockholmi Karolinska Instituut. Töötab Tallinnas Kliinik 32-s hambaarstina, kus tegeleb eelkõige ravi- ja proteesitöödega

Timo Paberit, hambaarst

Timo Paberit·Vastused (377)
·Esita küsimus
1999-2000 EHÜL president. Lõpetas TÜ hambaarstina 2001. Töötab Tallinnas Merimetsa hambakliinikus ja Viru hambakliinikus ning Cardens hambakliinikus Tartus

Jan Orn, hambaarst

Jan Orn·Vastused (203)
·Esita küsimus
Haridus: Tartu Ülikool 1989-1994; Töökohad: alates 1995 SA TÜ Kliinikum osak.juhataja; 1995-1998 Tartu Ülikooli õppejõud; alates 1998 Nigul ja Orn Hambaravi hambaarst

Marek Vink, hambaarst

Marek Vink·Vastused (729)
·Praegu ei vasta
Haridus: Tartu Ülikool 1989-1992, Helsingi Ülikool 1992-1995. Tartu Ülikooli õppejõud 1997-2005. Hetkel hambaarst Al Mare Hambakliinikus. Hambaarstide Liidu president

Martin Martma, hambaarst

Martin Martma·Vastused (98)
·Praegu ei vasta
Töötab Kliinik32-s hambaarstina, kelle valdkonnaks on hammaste ravi ja proteesimine ning esteetiline hambaravi. Ta on lõpetanud TÜ arstiteaduskonna. Osalenud täiendkursustel Eestis, Soomes Lätis ja Hispaanias.

Ivo Ost, hambaarst

Ivo Ost·Vastused (557)
·Esita küsimus
Haridus: Tartu Ülikool Stomatoloogia eriala 1995-2000
Töökoht: Stomms OÜ Hambaravi, Pae 25, II korrus
Erialased huvid: ravi, kirurgia, proteesimine, implantoloogia

Regina Kuningas, hambaarst

Regina Kuningas·Vastused (83)
·Esita küsimus
Dr. Regina Kuningas töötab HanzaDent Hambaravis, on lõpetanud TÜ hammaste ravi ja proteesimise alal. Osalenud täiendkoolitustel mitmel pool Euroopas.

Reet Pallase, hambaarst

Reet Pallase·Vastused (377)
·Praegu ei vasta
Töötab Kliinik 32 hambaarstina, kelle valdkonnaks on hammaste ravi ja suukirurgia. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ja alustanud residentuuris spetsialiseerumist suu-, näo- ja lõualuudekirurgiks.

Kristo Ivanov, hambaravi eriarst

Kristo Ivanov·Vastused (81)
·Esita küsimus
Kristo Ivanov töötab Nordic Hambakliinik Foorumi peaarstina ning SA TÜ Kliinikumi arst-õppejõuna hambaravi erialal. Lõpetanud TÜ arstiteaduskonna, spetsialiseerunud restauratiivse hambaravi eriarstiks ning hetkel PhD kraad omandamisel

Kirsten Nigul, ortodont

Kirsten Nigul·Vastused (327)
·Esita küsimus
Töötab Kliinik 32-s ortodondina. Lõpetanud 1998.a Tartu Ülikooli. 2004. a sooritasin erialal eksami The Royal College of Surgeons of Edinburghi juures. Ta on Eesti Ortodontide Seltsi koolitusjuht, Euroopa Ortodontide Seltsi liige.

Triin Jagomägi, ortodont

Triin Jagomägi·Vastused (559)
·Esita küsimus
1987-1993 Tartu Ülikool, Arstiteaduskond, stomatoloogia eriala.
1993-1995 Kuopio Ülikool, International Institute for Oral Health, MSc in orthodontics.
Alates 1996 Tartu Ülikool lastestomatoloogia assistent. SA TÜ Stomatoloogiakliinik arst-õppejõud.

Terje Altosaar, suuhügienist

Terje Altosaar·Vastused (231)
·Esita küsimus
Lõpetanud 2003 Helsingin Ammattinkorkeakoulun Sdati, 1995.a Helsingin IV Terveydenhuolto Oppilaitos. Täiendused ka Soomes, Rootsis, Saksamaal, Austrias jne. Töötanud suuhügienistina ja lektorina. Töötanud välja hambaarstiabide ja suuhügienistide kutseoskusnõuded. Hetkel töötab AS ODE Hambakliinik suuhügienistina. Projektimeeskonnas "Laste hammaste tervis"