Hambaarst.ee › Vastab spetsialist › Vastab hambaarst Kristin Mitt

Vastab hambaarst Kristin Mitt

Kristin MittHambaarst, kelle valdkonnaks on hambaravi, juureravi, proteesimine. Haridus: TÜ arstiteaduskond, hambaraviteadus 2005-2010
Vaata Kristin Mitt kohta infot hambaraviasutuste registrist »Esita talle oma küsimus »
1 2 3 4 
1-20 / 65
Mir küsis
26.veeb 2015
hambaarst Kristin Mitt vastas
02.mär 2015
Tere! Avastasin imiku kolmanda elukuu lõpus juba esimese hambaotsa paistmas. Veider on see, et hambaks on hoopis alumine kylgmine hammas mitte keskmine. Hamba leidsin alles siis kui juba ots väljas,...Tere Mir, soovitaksin pöörduda hambaarsti juurde konsultatsioonile, et välja selgitada lõikuva hamba asukoht, kuju, värv ja suund - see kõik annab aimdust, kas tegemist on lisahambaga või mitte ning kas... loe edasi »
Kadri küsis
16.veeb 2015
hambaarst Kristin Mitt vastas
02.mär 2015
Tere. Minul on selline küsimus, mul on 2 aastane poeg, kellel on juba hambad katki, kas nii väikestel puuritakse hambaid ? Samuti on tal sellised punakad laigud keelel, millega tegu...Tere Kadri, kindlasti soovitan lapsega pöörduda hambaarsti juurde, et kaardistada hammaste ja suu limaskesta olukord. Esimese visiidi käigus selgub, kas laps on koostöövalmis ja lubab ravida (see sõltub sageli kodusest... loe edasi »
Eldi küsis
11.veeb 2015
hambaarst Kristin Mitt vastas
17.veeb 2015
Kui palju läheb maksma alumisele lõualuule kruvidega kinnitatud 4 hammast, et hoiaks alumist proteesi paigal, et ei tuleks lahti?Tere Eldi, soovitan pöörduda hambaarsti juurde konsultatsioonile, hindamaks Teie suu olukorda. Alles seejärel saab koostada raviplaani koos hinnakalkulatsiooniga. Heade soovidega, dr. Kristin Mitt Kliinik32 loe edasi »
Luddy küsis
23.Jaan 2015
hambaarst Kristin Mitt vastas
02.veeb 2015
Tervist! Kui hammast on juba korra komposiittäidisega täidetud ja kunagi tulevikus peab seda täidist vahetama, kas siis puuritakse hammas rohkem katki kui ta varem oli? Kui kaua on keskmine komposiittäidise...Tere Luddy, hambaravis kehtib printsiip, et hammast tuleb prepareerida nii vähe kui võimalik ja nii palju kui vajalik. Kui täidise servad hakkavad lekkima, siis tuleb välja vahetada ainult täidis. Kui... loe edasi »
Kristi küsis
16.Jaan 2015
hambaarst Kristin Mitt vastas
23.Jaan 2015
Tere! Suur mure. Nimelt kuu aega tagasi sai mulle paigaldatud ühele hambale keraamiline kroon ning nüüd kukkus kroon ära, võileiba süües. Kas hambaarstil on õigus küsida minult raha, selle uuesti...Tere Kristi, pöörduge sama arsti juurde, kes keraamilise krooni paigaldanud on ja arutage tekkinud olukord läbi. Kui kroon on tavapärase funktsioneerimise käigus kuu jooksul ära tulnud, siis hea tava kohaselt... loe edasi »
Toomas küsis
08.dets 2014
hambaarst Kristin Mitt vastas
12.dets 2014
Tere! Olen kukkumise tagajärjel kaotanud esihamba täielikult. Kas oskate öelda UMBKAUDSE hinna sildproteesi paigaldamisel antud olukorras? Kui kaua see protseduur aega tavaliselt võtab? Aitäh!Tere, kahjuks ei oska ilma Teie suu olukorda nägemata protseduuri kogumaksumust ja sellele kuluvat aega hinnata. Soovitaksin broneerida oma hambaarsti juurde konsultatsiooni aja, et koostada raviplaan ja hinnakalkulatsioon. Heade soovidega,... loe edasi »
Piret küsis
30.nov 2014
hambaarst Kristin Mitt vastas
12.dets 2014
Tere! Mul oleks selline küsimus et, kas 6aastasel lapsel on täisnarkoosiga hambaravi tasuta! Aitäh ette tänades Piret!Tere Piret, oleneb, kas teostada ravi erakliinikus või haiglas. Heade soovidega, dr. Kristin Mitt Kliinik32 loe edasi »
Mia küsis
30.okt 2014
hambaarst Kristin Mitt vastas
10.nov 2014
Tere, Laps on 13-kuune ja suus 9 hammast. Neli lõikehammast all ja neli üleval. Lisaks üks esimene purihammas üleval. Nüüd hakkab hammaste suulõikumise järjestus sassi minema. Lõikub juba esimene ülemine...Tere Mia, hammaste suhu lõikumise järjekorras võib esineda variatsioone - ei tasu muretseda. Lapse 2, 5-3 aastaseks saamisel võiksid olla suus kõik 20 piimahammast. Tervitades, dr. Kristin Mitt Kliinik32 loe edasi »
Ken küsis
17.okt 2014
hambaarst Kristin Mitt vastas
10.nov 2014
Tere, Minu mure on see, et minu esihambal on olnud trauma mis leidis aset umbes 5 aastat tagasi, vahepeal ehitati hammas üles. Nüüd olen saanud 18-aastaseks ja hammas on hakanud...Tere Ken, kui esihammas on liikuv, siis kahjustab ta ümbritsevat luud. Esihamba implantaadi paigaldamise jaoks on väga oluline luu maht ja selle kvaliteet, sest see on üks faktoritest, mis tagab... loe edasi »
Marko küsis
13.sept 2014
hambaarst Kristin Mitt vastas
19.sept 2014
Tere hetkel on suht suur mure ja voibolla ma muretsen liigselt aga praegusel hetkel on mul tekkinud suulakke (suulae alla) nagu mäda punn mis ennem nagu kasvas kuid hetkel on...Tere Marko, kõik põletikud näo-lõualuude piirkonnas on ohtlikud, seega soovitan edasiste tüsistuste tekkimise vältimiseks pöörduda esimesel võimalusel hambaarsti juurde, kes vaatab olukorra üle ja määrab ravi. Heade soovidega, dr. Kristin... loe edasi »
Lisbeth küsis
10.mai 2014
hambaarst Kristin Mitt vastas
15.mai 2014
Tere! Mul on selline küsimus, et kui on suur hambavahe, siis millist varjanti ma peaks eelistama? Kas silda, laminaati või kroone? Mis vahe neil üldse on? Ise olen 18. aastane...Tere Lisbeth, kui hammastel endal esteetiliselt midagi viga pole, siis nii noores eas ei soovitaks veel hammastele laminaate asetada. Pigem võiks pöörduda ortodondi konsultatsioonile, et välja selgitada, kas breketitega on... loe edasi »
Kalvo küsis
02.apr 2014
hambaarst Kristin Mitt vastas
15.mai 2014
Tere!Olen 20 aastane noormees, kes tahaks oma hambad korda teha. Mul hetkel on üks hammas mis on pooleks läind. Soovin teada palju maksab selle välja tõmbamine või selle ravi jne....Tere Kalvo, Soovitan pöörduda raviplaani ja -maksumuse välja selgitamiseks hambaarsti konsultatsioonile, kuna ilma röntgenpilte ja Teie suu olukorda nägemata on keeruline midagi konkreetset öelda. Heade soovidega, Dr. Kristin Mitt Kliinik32 loe edasi »
Anneli küsis
24.mär 2014
hambaarst Kristin Mitt vastas
15.mai 2014
Tere! Kas hammastele võib teha fotovalgendamise protseduuri, kui mõnel hambal on hambakael paljandunud ja tundlik?Tere Anneli, enne valgendamisprotseduuri soovitan kindlasti pöörduda vastava spetsialisti juurde konsultatsioonile, kes vaatab hammaste olukorra üle. Spetsialist hindab kahjustuste ulatust ja seda, kas Teile on võimalik ohutult protseduuri teostada. Heade... loe edasi »
Karin küsis
20.mär 2014
hambaarst Kristin Mitt vastas
24.apr 2014
Tere ! Mul oli üks päev mitu korda tugev hambavalu ja peale hambavalu kadumist hakkas mul järgmisel päeval teine valu nii, et kui ma hammast puudutasin hakkas mul valus avastasin...Tere Karin, soovitan oma murega pöörduda hambaarsti juurde kontrolli, et valu põhjus välja selgitada ja sellele leevendust leida. dr. Kristin Mitt Kliinik32 loe edasi »
Janar küsis
01.mär 2014
hambaarst Kristin Mitt vastas
04.mär 2014
Tere. Minu küsimus on selline et kui palju võib terve suu implantaat maksma minna? Olen vaadanud mitmeid lehekülgi aga asjatundmatule inimesele on väga raske midagi sellest kõigest aru saada. Tean...Tere Janar, soovitaksin selle murega pöörduda hambaravi kliinikusse implantaadi konsultatsioonile - Teile selgitatakse implantaadi olemust, vajalikke protseduure ja uuringute põhjal koostatakse raviplaan koos hinnapakkumisega. Ilma röntgenpilti ja Teie suud nägemata... loe edasi »
Hannes küsis
26.veeb 2014
hambaarst Kristin Mitt vastas
04.mär 2014
Tere! Mul oli hambas suur auk ja see on nüüd täidetud. Kas tulevikus võib see hammas ära laguneda? Kui suured on riskid hamba kaotamisele, kui seda on juba kord puuritud...Tere Hannes, ulatuslike täidistega hambad võivad murduda, näiteks siis -kui nad on eelnevalt juureravitud ja midagi kõva ootamatult hamba alla satub; -kui allesjäänud hambakude on nõrk (kaviteedi seinad õhukesed); -kui... loe edasi »
Luddy küsis
25.veeb 2014
hambaarst Kristin Mitt vastas
26.veeb 2014
Tere, Kui hambas on vaja täidist vahetada, kas siis on vaja hambas suuremat auku vaja puurida?Tere Luddy, hambaravis kehtib printsiip "nii vähe kui võimalik ja nii palju kui vajalik", mis tähendab seda, et kui täidise all on kaaries, siis tuleb karioosne kude hambast eemaldada, aga... loe edasi »
Helina küsis
18.veeb 2014
hambaarst Kristin Mitt vastas
24.veeb 2014
Tere mul on ülevalt paremalt üks kihv valesti kasvanud. Ülejäänud hambad on enam-vähem ilusti sirged, kuid mind häirib tohutult see kihv. Kas selline asi oleks võimalik, et kihv välja tõmmata...Tere Helina, ilma Teie suud nägemata ei ole kahjuks võimalik ravivõimalusi ja -maksumust välja pakkuda. Ravi planeerimiseks on vajalikud diagnostilised uuringud. Heade soovidega, dr. Kristin Mitt Kliinik32 loe edasi »
Triin küsis
10.Jaan 2014
hambaarst Kristin Mitt vastas
14.Jaan 2014
Tere! 03. 01. 2014 külastasin hambaarsti ja selgus et ühes hambas on põletik - puuriti lahti ning pandi sisse rohtu. 5 päeva pärast läksin tagasi, et rohi välja vahetada -...Tere Triin, peale juurekanalite avamist võib esineda postoperatiivset valu, pakitsust jms sümptomeid. Kui tunnete, et kaebused lähevad aja jooksul suuremaks, siis oleks mõistlik oma hambaarstiga ühendust võtta, kes saab Teid... loe edasi »
Merike küsis
21.nov 2013
hambaarst Kristin Mitt vastas
27.nov 2013
Tere olen 33 aastane naine ja kahjuks ei sa ma naeratada nagu tahaks kuna puuduvad ülemised hambad ja kuna ma ma kardan hambaarsti siis selle põhjuseks on ka jäänud nende...Tere Merike, patsiente, kellel esineb hirm hambaarsti ees, leidub omajagu. Tihtipeale leiavad sellised inimesed endale usaldusväärse hambaarsti, kes saavad tasapisi oma kartusest üle. Kui on tegemist juba paanika või ärevusega,... loe edasi »
1 2 3 4 
1-20 / 65

Küsimustele vastavad:

Vitali Gavrilin, endodont

Vitali Gavrilin·Vastused (34)
·Esita küsimus
TÜ Endodontia resident
Töötab HanzaDent hambaravis

Regina Kuningas-Ott, hambaarst

Regina Kuningas-Ott·Vastused (97)
·Esita küsimus
Regina töötab HanzaDent Hambaravis, on lõpetanud TÜ hammaste ravi ja proteesimise alal. Osalenud täiendkoolitustel mitmel pool Euroopas.

Kristin Mitt, hambaarst

Kristin Mitt·Vastused (65)
·Esita küsimus
Hambaarst, kelle valdkonnaks on hambaravi, juureravi, proteesimine. Haridus: TÜ arstiteaduskond, hambaraviteadus 2005-2010

Martin Martma, hambaarst

Martin Martma·Vastused (98)
·Praegu ei vasta
Töötab Kliinik32-s hambaarstina, kelle valdkonnaks on hammaste ravi ja proteesimine ning esteetiline hambaravi. Ta on lõpetanud TÜ arstiteaduskonna. Osalenud täiendkursustel Eestis, Soomes Lätis ja Hispaanias.

Timo Paberit, hambaarst

Timo Paberit·Vastused (389)
·Esita küsimus
1999-2000 EHÜL president. Lõpetas TÜ hambaarstina 2001. Töötab Tallinnas Merimetsa hambakliinikus ja Viru hambakliinikus ning Cardens hambakliinikus Tartus

Ivo Ost, hambaarst

Ivo Ost·Vastused (564)
·Esita küsimus
Haridus: Tartu Ülikool Stomatoloogia eriala 1995-2000
Töökoht: Stomms OÜ Hambaravi, Pae 25, II korrus
Erialased huvid: ravi, kirurgia, proteesimine, implantoloogia

Reet Pallase, hambaarst

Reet Pallase·Vastused (377)
·Praegu ei vasta
Töötab Kliinik 32 hambaarstina, kelle valdkonnaks on hammaste ravi ja suukirurgia. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ja alustanud residentuuris spetsialiseerumist suu-, näo- ja lõualuudekirurgiks.

Jan Orn, hambaarst

Jan Orn·Vastused (210)
·Esita küsimus
Haridus: Tartu Ülikool 1989-1994; Töökohad: alates 1995 SA TÜ Kliinikum osak.juhataja; 1995-1998 Tartu Ülikooli õppejõud; alates 1998 Nigul ja Orn Hambaravi hambaarst

Marek Vink, hambaarst

Marek Vink·Vastused (729)
·Praegu ei vasta
Haridus: Tartu Ülikool 1989-1992, Helsingi Ülikool 1992-1995. Tartu Ülikooli õppejõud 1997-2005. Hetkel hambaarst Al Mare Hambakliinikus. Hambaarstide Liidu president

Triin Kunsing, hambaarst

Triin Kunsing·Vastused (299)
·Esita küsimus
Haridus: Tartu Ülikool 1995-2000, 2000 a. Stockholmi Karolinska Instituut. Töötab Tallinnas Kliinik 32-s hambaarstina, kus tegeleb eelkõige ravi- ja proteesitöödega

Anneli Teesalu, hambaarst

Anneli Teesalu·Vastused (166)
·Praegu ei vasta
Lõpetanud Tartu Ülikooli 1999.a. Töötanud SA TÜK õppejõuna, Med&Dent ja Saks Hambaravis hambaarstina. Hetkel töötab Tähe Hambakliinikus Tartus.

Kristo Ivanov, hambaravi eriarst

Kristo Ivanov·Vastused (92)
·Esita küsimus
Kristo Ivanov töötab Nordic Hambakliinik Foorumi peaarstina ning SA TÜ Kliinikumi arst-õppejõuna hambaravi erialal. Lõpetanud TÜ arstiteaduskonna, spetsialiseerunud restauratiivse hambaravi eriarstiks ning hetkel PhD kraad omandamisel

Triin Jagomägi, ortodont

Triin Jagomägi·Vastused (570)
·Esita küsimus
1987-1993 Tartu Ülikool, Arstiteaduskond, stomatoloogia eriala.
1993-1995 Kuopio Ülikool, International Institute for Oral Health, MSc in orthodontics.
Alates 1996 Tartu Ülikool lastestomatoloogia assistent. SA TÜ Stomatoloogiakliinik arst-õppejõud.

Kirsten Nigul, ortodont

Kirsten Nigul·Vastused (343)
·Esita küsimus
Töötab Kliinik 32-s ortodondina. Lõpetanud 1998.a Tartu Ülikooli. 2004. a sooritasin erialal eksami The Royal College of Surgeons of Edinburghi juures. Ta on Eesti Ortodontide Seltsi koolitusjuht, Euroopa Ortodontide Seltsi liige.

Terje Altosaar, suuhügienist

Terje Altosaar·Vastused (243)
·Esita küsimus
Lõpetanud 2003 Helsingin Ammattinkorkeakoulun Sdati, 1995.a Helsingin IV Terveydenhuolto Oppilaitos. Täiendused ka Soomes, Rootsis, Saksamaal, Austrias jne. Töötanud suuhügienistina ja lektorina. Töötanud välja hambaarstiabide ja suuhügienistide kutseoskusnõuded. Hetkel töötab AS ODE Hambakliinik suuhügienistina. Projektimeeskonnas "Laste hammaste tervis"