Hambaarst.ee › Vastab spetsialist › Vastab hambaarst Anneli Teesalu

Vastab hambaarst Anneli Teesalu

Anneli TeesaluLõpetanud Tartu Ülikooli 1999.a. Töötanud SA TÜK õppejõuna, Med&Dent ja Saks Hambaravis hambaarstina. Hetkel töötab Tähe Hambakliinikus Tartus.
Vaata Anneli Teesalu kohta infot hambaraviasutuste registrist »Praegu ei saa talle küsimusi esitada
1 2 3 4 5 6 ... 9
1-20 / 166
Merike küsis
13.veebr. 2011
hambaarst Anneli Teesalu vastas
16.veebr. 2011
Tere, kirjutan oma eelkõige oma esihamba pärast. 1/3 sellest moodustab täidis, mis on pandud ca 15 aastat tagasi. Pisut tumedam ta hambast on, aga väga ei häiri. Täna murdus sama...Kui 1/3 hambast on taastatud täidisega, siis järgnevaks lahenduseks võiks olla laboris valmistatud hambakroon. See eeldab muidugi ka juureravi tegemist sellel hambal. Hambakroonide hinnad varieeruvad olenevalt materjalist 300-500 EUR. Soovitan... loe edasi »
Maire küsis
29.nov. 2010
hambaarst Anneli Teesalu vastas
03.dets. 2010
Tere. On mure mõlemate esihammastega, ühele on paigaldatud tift ja sellele plastmass kroon ja teine esihammas on lihtsalt natukene sinakas. Kas oleks võimalik Teie kliinikus tiftiga hambale portselankroon lasta panna...Portselankrooni hind Tähe Hambakliinikus on 6000 EEK-i. Laminaadi hind on 5500 EEK-i. Teie kirjelduse järgi saan aru, et ka kõrvalhammas on devitaalne ehk "surnud" hammas. Reeglina vajavad kõik juureravitud hambad... loe edasi »
Tairi küsis
29.nov. 2010
hambaarst Anneli Teesalu vastas
03.dets. 2010
Tere, olen 29 aastane naine. Hambad on vist korras, mõtlen, et auke ei tohiks olla. Tahaksin teada kui palju maksab breketide (hamba klambrite) panemine ja milliseid protseduure peab enne seda...Tähe Hambakliinikus hammaste breketravi ei teostata, hammaste asendi korrigeerimisega tegelevad ortodondid. Küll aga on vajalik enne ortodontilist ravi lasta hambaarstil hambad üle kontrollida. Enne ortodondi külastamist peavad olema ravitud olemasolevad... loe edasi »
Mati küsis
29.nov. 2010
hambaarst Anneli Teesalu vastas
03.dets. 2010
Mul on aevastades lõualuu kokkupõrkel tulnud hambast suur tükk välja. Kui kalliks hambataastus-remont võib minna?Murdunud hamba taastamine sõltub murru ulatusest ning asjaolust kas on tegu vitaalse ehk "elus" hambaga või juureravitud ehk devitaalse ehk "surnud" hambaga. Kui vitaalsest hambast on murdunud mõõduka suurusega kild... loe edasi »
Mari küsis
28.nov. 2010
hambaarst Anneli Teesalu vastas
03.dets. 2010
Tere! Lasin kahele esihambale paigaldada laminaadid. Kuna tegu oli nö surnud hammastega, siis lootsin, et laminaat katab sinaka tooni. Kahjuks ei olnud tulemus ootuspärane. Uurisin erinevaid lahendusi ja leidsin hambasisese...Teoreetiliselt on juureravitud hamba nö hambasisene valgendamine võimalik. Antud juhul on ikkagi vajalik eelnev hambaarsti konsultatsioon et kindlaks teha protseduuri võimalikkus. loe edasi »
Eix küsis
26.nov. 2010
hambaarst Anneli Teesalu vastas
01.dets. 2010
Mul puudub ülevalt, eest kolm hammast. Siis kas nende parandamine keraamilise täissillaga maksab, nagu kolme hamba hinna, milleks on siis 18 000 eeki korda kolm, kokku 54 000?Üks implantaat ehk tehisjuur, mis asetatakse lõualuu sisse, koos keraamilise krooniga maksab 18 000 EEK-i. Kui on vaja asendada 3 hammast siis tuleb summa tõepoolest 54 000 EEK-i. Hinna järgi... loe edasi »
Marin küsis
26.nov. 2010
hambaarst Anneli Teesalu vastas
01.dets. 2010
Tere! Sain Atlantisest laservalgenduse kinkekaardi. Minu mehe õel on ees 2 surnud hammast, mis näevad üsna koledad välja. Kas temale oleks laservalgendamisest abi? Või tõmbab see vastupidi pilku, kui need...Juureravitud ehk "surnud" hammaste puhul laservalgendus ei anna soovitud tulemust. Rahuldava esteetilise tulemuse saamiseks tuleks juureravitud hambad kroonida. Rasedatele ja imetavatele emadele on laservalgendus vastunäidustatud. loe edasi »
Marili küsis
26.nov. 2010
hambaarst Anneli Teesalu vastas
01.dets. 2010
Hei! Kas Teil ka müügil hambakaunistused ja kui on siis millise hinnaga ja mis maksab paigaldus? Ette tänades MariliHambakaunistuse paigaldamine maksab Tähe Hambakliinikus 400 EEK-i. Müügil meil kaunistusi kahjuks ei ole. loe edasi »
Eva küsis
10.mai 2010
hambaarst Anneli Teesalu vastas
17.mai 2010
Kui palju maksab Tähe hambakliinikus tarkusehamba eemaldamine? Eelnevalt ei ole Tähe hambakliinikus käinud.Tarkusehamba eemaldmine Tähe Hambakliinikus maksab 800 - 1300 EEK-i olenevalt eemaldamise raskusastmest. loe edasi »
Edith küsis
09.mai 2010
hambaarst Anneli Teesalu vastas
11.mai 2010
Palju maksavad hambalaminaadid ? Minul oleks vaja esihammastele neli kinnitada.Ühe portselanist hambalaminaadi hind Tähe Hambakliinikus on 5500 EEK-i. loe edasi »
Marika küsis
20.apr. 2010
hambaarst Anneli Teesalu vastas
03.mai 2010
Tere. Lapsel oleks vaja 4 ülemist hammast välja tõmmata, kuid ta ei lase seda teha. Soovitati narkoosiga, aga kus seda tehakse, ei öeldud. Tahaks teada kus seda tehakse ja kas...Laste hambaravi narkoosis teostatakse Tartu linnas Stigma Hambakliinikus aadressil Pikk tn 14, tel 7402024. Narkoosi eest haigekassa ei tasu, kuid teostatavad protseduurid kuni 19 aastastele on tasuta. loe edasi »
Sirje küsis
11.apr. 2010
hambaarst Anneli Teesalu vastas
11.mai 2010
Tere. Minu mure on selline: mul kaks alumist esihammast lahti, liiguvad suus, ige on ära vajunud, juurekaelad paljad. Need tuleb ilmselt välja tõmmata. Suus on veel 5 tervet hammast all,...Hammaste eemaldamise järgselt ning enne proteesitöö alustamist peavad ekstraktsioonihaavad vähemalt kaks nädalat paranema. Optimaalne paranemise aeg on 2-4 nädalat. Mida pikem on paranemisperiood seda paremini hiljem proteesid sobituvad suu pehmete... loe edasi »
Silver küsis
29.märts 2010
hambaarst Anneli Teesalu vastas
05.apr. 2010
Tervist. Mul on alumisele tarkusehambale ige hakanud peale kasvama. Ei saa alt pesta hammast enam täielikult ja sinna alla hakkavad rõõmsalt bakterid tulema. Käisin juba korra seal Tasku keskuses asuvas...Tarkusehammaste suhu lõikumisega seotud igemepõletikud reeglina ei taandu enne kui hammas on eemaldatud. Hamba eemaldamine lokaalanesteesias ehk kohaliku tuimestusega maksab Tähe Hambakliinikus 800-1400 EEK-i olenevalt raskusastmest. Üliõpilastele kehtib soodustus -10%. loe edasi »
Karel küsis
27.märts 2010
hambaarst Anneli Teesalu vastas
05.apr. 2010
Tere, sooviksin implantaati. Küsimus oleks kui kaua läheb selle valmistamisega. Saan aru et kõigepealt paigaldatakse juur ja siis tuleb oodata mõned kuud hamba paigaldamseni. Kas peale juure paigaldamist asetatakse ka...Tähe Hambakliinikus maksab implantaat koos krooniga 20 000 EEK-i. Kuni implantaadi täieliku luustumiseni on võimalik teha puuduva hamba asemele ajutine kroon, mille hind tuleb lisaks 1000 EEK-i. loe edasi »
Pärt küsis
19.märts 2010
hambaarst Anneli Teesalu vastas
05.apr. 2010
Tere, olen 26-aastane üliõpilane. Otsest muret mul hammastega(veel) ei ole. Viimasel hambaarsti regulaarvisiidil soovitas arst mul tarkusehambad välja tõmmata - pidavat parim aeg olema enne kui need mulle probleeme valmistama...Tähe Hambakliinikus maksab tarkusehamba eemaldamine olenevalt keerukusastmelt 800- 1400 EEK-i. Üliõpilastele kehtib soodustus -10%. loe edasi »
Janno küsis
15.märts 2010
hambaarst Anneli Teesalu vastas
05.apr. 2010
Tere! Küsimus selline et soov oleks hambaid valgendada, aga kolmel esihambal oli põletik sees et need nüüd surnud ja tumedamat värvi. Kas on võimalik laservalgendusega või peab panema laminaadid?Ka surnud hamba värvi on võimalik laservalgendusega heledamaks muuta. Soovitan eelnevalt tulla konsultatsioonile et hinnata vitaalsete ja devitaalsete ehk suretatud hammaste tooni erinevust, täidiste ulatust ja igemete olukorda. Lõplik raviplaan... loe edasi »
Anneli küsis
10.märts 2010
hambaarst Anneli Teesalu vastas
05.apr. 2010
Tere, kui palju maksab ülemise tarkusehamba eemaldamine? Hamba pealmine osa lagunenud ja teeb valu.Tähe Hambakliinikus maksab hamba eemaldamine olenevalt keerukusastmelt 800-1400 EEK-i. loe edasi »
Ann küsis
28.veebr. 2010
hambaarst Anneli Teesalu vastas
01.märts 2010
Tere, Esimesed kaks ülemist hammast on kulunud ühetasaseks teiste hammastega, ennem olid pikemad kui teised hambad ja väljanägemine ilusam! Kas laminaatide abil oleks võimalik esialgset kuju taastada, kui palju see...Kui esihambad on kulunud siis tuleks kõigepealt kontrollida hambumust ning välja selgitada kulumise põhjus. Hammaste kuju ja pikkust on võimalik muuta nii laminaatide kui kroonidega. Kumb variant nendest on Teile... loe edasi »
Lasse küsis
27.veebr. 2010
hambaarst Anneli Teesalu vastas
01.märts 2010
Jätsin unarusse ühe oma tagumise hamba parandamise, millel oli algselt proovi plomm, kuna jätsin hambaarsti juurde mineku liiga hilja peale, sain sellest hambast nüüd ka lahti : S . Järele...Hamba asendamiseks hambaritta on kõige koesõbralikum ning naaberhambaid säästvaim meetod kunstjuure ehk implantaadi (titaankruvi) asetamine lõualuusse, mille peale tehakse hiljem kroon. Tähe Hambakliinikus on implantaadi hind koos krooniga 20 000... loe edasi »
Annika küsis
22.veebr. 2010
hambaarst Anneli Teesalu vastas
25.veebr. 2010
Tere, olen lugenud igasuguste Hollywoody kuulsuste naeratuste kohta, olen kuulnud et paljud naeratused pole päris. Kuidas seda tehakse, kas võetakse vana ja koledad hambad nö välja või kui kuidas täpselt...Hammaste kuju, suuruse ja värvi muutmiseks on mitmeid erinevaid võimalusi. Millised variandid individuaalselt Teile sobivaima tulemuse annavad selgub siiski konsultatsioonil hambaarsti juures. loe edasi »
1 2 3 4 5 6 ... 9
1-20 / 166

Küsimustele vastavad:

Vitali Gavrilin, endodont

Vitali Gavrilin·Vastused (34)
·Praegu ei vasta
TÜ Endodontia resident
Töötab HanzaDent hambaravis

Anneli Teesalu, hambaarst

Anneli Teesalu·Vastused (166)
·Praegu ei vasta
Lõpetanud Tartu Ülikooli 1999.a. Töötanud SA TÜK õppejõuna, Med&Dent ja Saks Hambaravis hambaarstina. Hetkel töötab Tähe Hambakliinikus Tartus.

Martin Martma, hambaarst

Martin Martma·Vastused (98)
·Praegu ei vasta
Töötab Kliinik32-s hambaarstina, kelle valdkonnaks on hammaste ravi ja proteesimine ning esteetiline hambaravi. Ta on lõpetanud TÜ arstiteaduskonna. Osalenud täiendkursustel Eestis, Soomes Lätis ja Hispaanias.

Marek Vink, hambaarst

Marek Vink·Vastused (729)
·Praegu ei vasta
Haridus: Tartu Ülikool 1989-1992, Helsingi Ülikool 1992-1995. Tartu Ülikooli õppejõud 1997-2005. Hetkel hambaarst Al Mare Hambakliinikus. Hambaarstide Liidu president

Triin Kunsing, hambaarst

Triin Kunsing·Vastused (368)
·Esita küsimus
Haridus: Tartu Ülikool 1995-2000, 2000 a. Stockholmi Karolinska Instituut. Töötab Tallinnas Kliinik 32-s hambaarstina, kus tegeleb eelkõige ravi- ja proteesitöödega

Jan Orn, hambaarst

Jan Orn·Vastused (230)
·Esita küsimus
Haridus: Tartu Ülikool 1989-1994; Töökohad: alates 1995 SA TÜ Kliinikum osak.juhataja; 1995-1998 Tartu Ülikooli õppejõud; alates 1998 Nigul ja Orn Hambaravi hambaarst

Ivo Ost, hambaarst

Ivo Ost·Vastused (609)
·Esita küsimus
Haridus: Tartu Ülikool Stomatoloogia eriala 1995-2000
Töökoht: Stomms OÜ Hambaravi, Pae 25, II korrus
Erialased huvid: ravi, kirurgia, proteesimine, implantoloogia

Reet Pallase, hambaarst

Reet Pallase·Vastused (377)
·Praegu ei vasta
Töötab Kliinik 32 hambaarstina, kelle valdkonnaks on hammaste ravi ja suukirurgia. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ja alustanud residentuuris spetsialiseerumist suu-, näo- ja lõualuudekirurgiks.

Timo Paberit, hambaarst

Timo Paberit·Vastused (420)
·Esita küsimus
1999-2000 EHÜL president. Lõpetas TÜ hambaarstina 2001. Töötab Tallinnas Merimetsa hambakliinikus ja Viru hambakliinikus ning Cardens hambakliinikus Tartus

Raili Luikmel, hambaarst

Raili Luikmel·Vastused (22)
·Esita küsimus
Hambaarst, kes tegeleb ravi-, proteesimise ja implantoloogiaga. Töötab Maestro Maja Hambakliinikus. Haridus: Tartu Ülikool, hambaarstiteadus 1998-2003, täiendkoolitused Soomes, Šveitsis, Ungaris, Prantsusmaal.

Regina Kuningas-Ott, hambaarst

Regina Kuningas-Ott·Vastused (182)
·Esita küsimus
Regina töötab HanzaDent Hambaravis, on lõpetanud TÜ hammaste ravi ja proteesimise alal. Osalenud täiendkoolitustel mitmel pool Euroopas.

Kristin Laugus, hambaarst

Kristin Laugus·Vastused (88)
·Esita küsimus
Hambaarst, kelle valdkonnaks on hambaravi, juureravi, proteesimine. Haridus: TÜ arstiteaduskond, hambaraviteadus 2005-2010

Kristo Ivanov, hambaravi eriarst

Kristo Ivanov·Vastused (128)
·Esita küsimus
Kristo Ivanov töötab Nordic Hambakliinik peaarstina ning SA TÜ Kliinikumi arst-õppejõuna hambaravi erialal. Lõpetanud TÜ arstiteaduskonna, spetsialiseerunud restauratiivse hambaravi eriarstiks ning hetkel PhD kraad omandamisel

Triin Jagomägi, ortodont

Triin Jagomägi·Vastused (632)
·Esita küsimus
1987-1993 Tartu Ülikool, Arstiteaduskond, stomatoloogia eriala.
1993-1995 Kuopio Ülikool, International Institute for Oral Health, MSc in orthodontics.
Alates 1996 Tartu Ülikool lastestomatoloogia assistent. SA TÜ Stomatoloogiakliinik arst-õppejõud.

Eliis Vengerfelt, ortodont

Eliis Vengerfelt·Vastused (18)
·Esita küsimus
Hambaarst, lõpetanud ja spetsialiseerunud ortodondiks Tartu Ülikoolis. Ta on Eesti Hambaarstide Liidu ja Eesti Ortodontide Seltsi liige. 2007.a. sooritanud erialal eksami The Royal College of Surgeons of Edinburgh ́i juures: Part II: Membership in Orthodontics.

Kirsten Nigul, ortodont

Kirsten Nigul·Vastused (408)
·Praegu ei vasta
Töötab Kliinik 32-s ortodondina. Lõpetanud 1998.a Tartu Ülikooli. 2004. a sooritasin erialal eksami The Royal College of Surgeons of Edinburghi juures. Ta on Eesti Ortodontide Seltsi koolitusjuht, Euroopa Ortodontide Seltsi liige.

Terje Altosaar, suuhügienist

Terje Altosaar·Vastused (283)
·Esita küsimus
Lõpetanud 2003 Helsingin Ammattinkorkeakoulun Sdati, 1995.a Helsingin IV Terveydenhuolto Oppilaitos. Täiendused ka Soomes, Rootsis, Saksamaal, Austrias jne. Töötanud suuhügienistina ja lektorina. Töötanud välja hambaarstiabide ja suuhügienistide kutseoskusnõuded. Hetkel töötab AS ODE Hambakliinik suuhügienistina. Projektimeeskonnas "Laste hammaste tervis"