Triin Jagomägi

ortodont, kõrgem haridus

Kood: D01823 Vt Terviseamet
Triin Jagomägi on seotud asutustega:
Ortodontiakeskus OÜ Tartu kliinik Kuperjanovi 70 (II korrus), Tartu, Tartumaa
Tartu Ülikooli Kliinikumi Stomatoloogiakliinik Raekoja plats 6, Tartu, Tartumaa

Triin Jagomägi vastab patsientide küsimustele:

Esita oma küsimus »
Reelika küsis
02.apr 2014
ortodont Triin Jagomägi vastas
03.apr 2014
Tere! Olen 15. aastane tüdruk kelel on üks hammas millel pole juurt ja selle peale viltu kasvan jäähammas. Mul hambaarsti juures öeldi et oleks kiiremas korras vaja breketeid, sest muidu...Haigekassa tasub ortodontilise ravi eest järgmistel juhtudel: Lõikes 1 sätestatud piirhindu rakendatakse alla 19-aastaste isikute ortodontilisel ravil järgmiste diagnooside korral: 1) prognaatne hambumus sagitaalse lahiga 9 mm ja enam; 2)... loe edasi »
Marike küsis
30.mär 2014
ortodont Triin Jagomägi vastas
02.apr 2014
Tere, Mul on selline mure et 1, 5 nädalat tagasi hakkas valutama vasak lõualuu, ning siiani pole paremaks läinud. Hambaid kokku vajutades annab tunda ja suud täitsa lahti teha on...Kindlasti võiksite näidata hambaarstile, kes teid üle vaatab ja diagnoosi paneb. loe edasi »
Ave küsis
12.mär 2014
ortodont Triin Jagomägi vastas
16.mär 2014
Tere kas breketeid on võimalik eemaldada näiteks paariks päevaks keset breketravi (kooli lõpetamine)? Kas see maksaks palju ?Sellist asja reeglina keegi ei tee, sest breketite eemaldamine on suhteliselt suur töö ja samade breketite tagasi kleepimisel ei pruugi nii hästi õnnestuda. Mõned breketid saavad kahjustada ka eemaldamise käigus. loe edasi »
Kristo küsis
09.mär 2014
ortodont Triin Jagomägi vastas
10.mär 2014
Tere, kas TÜ stomatoloogiakliinikus pakutakse ka täiskasvanutele ortodontilist ravi? Ja kas kuskil on ka seal töötavate ortodontide nimekiri üleval? (Kuulsin, et TÜ kliinikumis on erakliinikutega võrreldes hinnad soodsamad, kuid ravi...TÜ Stomatoloogia kliinikus töötavad ortodondid dr. Rita Nõmmela ja dr. Maarja Avameri. Stomatoloogia kliinikus kehtib enamustele teenustele haigekassa hinnakiri. http: //www. kliinikum. ee/stomatoloogia/osakonnad/lastestomatoloogia-osakond loe edasi »
Piret küsis
03.mär 2014
ortodont Triin Jagomägi vastas
04.mär 2014
Tere, lapsele paigaldati alumised breketid (ülemised on juba olemas ja nendega kõik korras). Reas oli veel üks piimahammas , mille ortodont soovitas esimesel võimalusel lasta eemaldada. Läksime oma hambaarsti juurde,...Kaar tuleb pidevalt ära, kuna piimahamba tõttu on breketite vahe suurem. Esimesed kaared on pehmed kaared ja kaar deformeerub kui mingi tugevam toiduosake sinna peale läheb. Loomulikult soovib ortodont, et... loe edasi »
Vaata kõiki vastuseid »