Triin Jagomägi

ortodont, kõrgem haridus

Kood: D01823 Vt Terviseamet
Triin Jagomägi on seotud asutustega:
Ortodontiakeskus OÜ Tartu kliinik Kuperjanovi 70, Tartu, Tartumaa
Tartu Ülikooli Kliinikumi Stomatoloogiakliinik Raekoja plats 6, Tartu, Tartumaa

Triin Jagomägi vastab patsientide küsimustele:

Esita oma küsimus »
Kristel küsis
19.jaan. 2016
ortodont Triin Jagomägi vastas
27.jaan. 2016
Kas täiskasvanutel on võimalik taotleda mingitki toetust breketite panekuks? Olen 28aastane ja hambad on päris puseriti, mille tõttu on nende olukord küllaltki nigel.Täiskasvanute ortodontilist ravi haigekassa ei toeta. loe edasi »
Kairi küsis
24.jaan. 2016
ortodont Triin Jagomägi vastas
26.jaan. 2016
Tere! Lapsele paigaldati risthambumuse tõttu klambrid. Kodus tuleb meil 14 päeva keerata ise klambrite vinti. Nüüd aga on mul ununenud, kuidas see täpsemalt käib. Klambril on kaks auku, kas võti...Enamustel vintidel on peal nool, mis näitab suunda. Ei julge lubada et kõikide tootjate vindid nii töötavad, aga mina isiklikult kasutan neid, mille puhul võti tuleb panna auku, mis on... loe edasi »
Kat küsis
15.jaan. 2016
ortodont Triin Jagomägi vastas
20.jaan. 2016
Tere! Olen aastaid öösiti bruksismi tõttu kapet kandnud, kuid nüüd kadus see ära ning on vajadus uus saada. Eelmise sain Tartus, kuid hetkel elan Tallinnas ning ei tea kelle poole...Enamus suuremaid kliinikuid saavad võtta jäljendi kapeks ja saata selle laborisse. loe edasi »
M. küsis
12.jaan. 2016
ortodont Triin Jagomägi vastas
14.jaan. 2016
Tere, Selline lugu, et minu tarkusehambad ei ole igeme alt välja tulnud, vaid on nö lõikumata (olen 32. a. ) ning hambaarsti sõnul tuleb nad lasta siiski välja tõmmata, sest...Tarkusehambaid täiskasvanutel eemaldatakse kohaliku tuimestusega. Täiskasvanutel korrigeeritakse hambumust tänapäeval breketitega, hambaklambreid täiskasvanutel ei kasutata. loe edasi »
Liisa küsis
09.dets. 2015
ortodont Triin Jagomägi vastas
10.dets. 2015
Tere. Kas suulaeplaadi võib söömise ajaks ikka ära võtta?Suulaeplaati ei pea võtma, sellega koos võib ka sööma õppida. Läbipaistvad essix kaped tuleb kindlasti söömiseks ära võtta. loe edasi »
Vaata kõiki vastuseid »