Triin Jagomägi

ortodont, kõrgem haridus

Kood: D01823 Vt Terviseamet
Triin Jagomägi on seotud asutustega:
Ortodontiakeskus OÜ Tartu kliinik Kuperjanovi 70, Tartu, Tartumaa
Tartu Ülikooli Kliinikumi Stomatoloogiakliinik Raekoja plats 6, Tartu, Tartumaa

Triin Jagomägi vastab patsientide küsimustele:

Esita oma küsimus »
Jane küsis
25.nov 2015 16:48
ortodont Triin Jagomägi vastas
26.nov 2015 20:07
Tere! Minu 6 aastasel pojal tulid eest ülevalt ära 2 piimahammast üsna lühikese vahega. Hambaarst juhtis tähelepanu sellele, et nüüd laiutab kahele hambale mõeldud kohal üks hammas. Mis saab edasi?...Sama hambaarst, kes antud probleemi märkas, saab teha panoraamröntgeni ja vaadata et kus puuduv hammas on, kas tasub veel oodata või on vaja sekkuda. loe edasi »
Keit küsimus küsis
21.nov 2015
ortodont Triin Jagomägi vastas
23.nov 2015 23:22
Tere! Juhtus täna selline asi, et ma oma hammaste kaped panin kuuma vette, et pisikuid hävitada, aga mulle tundub et need on väiksemaks jäänud, aga ma proovisin nii et kuumutasin...Läbipaistvat kapet ei tohi kuuma vette panna. Peaksite oma arstile teada andma ja uue kape tellima. loe edasi »
Aleksei küsis
27.aug 2014
ortodont Triin Jagomägi vastas
11.nov 2015
Tere! Olen 26 aastane ja elan Tallinnas. Millistes Tallinna hambapolikliinikutes on võimalik saada lingvaalset breketeid? Probleemi raviks on vaja panna breketid mõlemale hambakaarele. Kui palju see umbes maksab ja millistes...Lingvaalsed breketid ja Invisalign on erinevad süsteemid. Minul puudub ülevaade kõikidest arstidest kes antud süsteemidega tegelevad. Reeglina on süsteemi maaletoojal või süsteemi kodulehel võimalik ka endale sobiv arst leida. Incognito... loe edasi »
Helen küsis
14.mär 2010
ortodont Triin Jagomägi vastas
11.nov 2015
Sooviksin teada sellisest breketite variandist täpsemalt, mis paigaldatakse hammaste taha. Olen kuulnud, et nüüd jõudis see tehnoloogia ka Eestisse, kuidas vaid vähesed hambaarstid teevad seda. Sooviks kuskilt leida mõne hinnakirja...Lingvaalsete breketitega ravi maksab suurusjärgus 60 000-100 000 krooni, sõltuvalt süsteemist. Incognito süsteemi breketid valmistatakse igale patsiendile individuaalselt ja Saksamaa laboris, ning hind kujuneb vastavalt välismaises laboris tehtavatele teenustele ja... loe edasi »
Kristel küsis
09.nov 2015
ortodont Triin Jagomägi vastas
11.nov 2015
Tere! Kas Tartus on võimalik lasta paigaldada ka Incognito breketeid? Kui varasemelat on paigaldatud küll kaarte peale paigaldatavad breketeid, kas siis hiljem on võimalik lasta need eemaldada ning paigaldada Incognito...On küll, aga Incognito breketid on kordades kallimad. loe edasi »
Vaata kõiki vastuseid »