Triin Jagomägi

ortodont, kõrgem haridus

Kood: D01823 Vt Terviseamet
Triin Jagomägi on seotud asutustega:
Ortodontiakeskus OÜ Tartu kliinik Kuperjanovi 70 (II korrus), Tartu, Tartumaa
Tartu Ülikooli Kliinikumi Stomatoloogiakliinik Raekoja plats 6, Tartu, Tartumaa

Triin Jagomägi vastab patsientide küsimustele:

Esita oma küsimus »
Krissu küsis
08.sept 2014
ortodont Triin Jagomägi vastas
09.sept 2014
Tere, mul on selline küsimus et kui prognaatia hambumusega inimesele pannakse breketid, siis kas ta saab breketitega lõualuud edasi-tagasi liigutada või hoiavad breketid lõuga paigal?Kõikidel juhtudel saab patsient alalõuga liigutada. Mõningad aparaadid teevad selle natuke raskemaks (kummisikutid, Forsus jne), aga liikuvus säilib ikka alati, sest inimene peab ju saama rääkida ja mäluda. Juhul kui... loe edasi »
Kristiina küsis
25.aug 2014
ortodont Triin Jagomägi vastas
03.sept 2014
Tere Olen hetkel 24aastane. Reteinertraat pandi 2008a nii üles (4 hamba taha) kui ka alla (6 hamba taha). Siiani pole probleeme olnud sellega. Nüüd aga hakkasin ülemise traadi keskelt, et...Võiksite ikka oma ortodondi ülesse otsida, sest selline katkine traadijupp hakkab segama ja keelt traumeerima. Hetkel ei ole veel väga kiire, aga näitama võiksite minna, siis saate koos oma arstiga... loe edasi »
Aleksei küsis
27.aug 2014
ortodont Triin Jagomägi vastas
03.sept 2014
Tere! Olen 26 aastane ja elan Tallinnas. Millistes Tallinna hambapolikliinikutes on võimalik saada lingvaalset breketeid? Probleemi raviks on vaja panna breketid mõlemale hambakaarele. Kui palju see umbes maksab ja millistes...Lingvaalsed breketid ja Invisalign on erinevad süsteemid. Minul puudub ülevaade kõikidest arstidest kes antud süsteemidega tegelevad. Reeglina on süsteemi maaletoojal või süsteemi kodulehel võimalik ka endale sobiv arst leida. Incognito... loe edasi »
Elis küsis
15.aug 2014
ortodont Triin Jagomägi vastas
20.aug 2014
Tere. Paar nädalat tagasi võeti mul breketid ära, puhastati ning pandi nii alumiste kui ülemiste hammaste taha kleebitud traadist reteinerit ning kasutan ka öösiti ülemistel hammastel läbipaistvat kapet. Kuid nüüd...Selle küsimuse peaksite esitama oma ortodondile, sest tema teab kuidas olid hambad raviga alustades ja kuidas ravi kulges. Kindlasti annab midagi teha, aga kuidas, seda on raske öelda kui arst... loe edasi »
Kelly küsis
13.mai 2014
ortodont Triin Jagomägi vastas
15.mai 2014
Tere! Kui palju maksaks hamba klambrite panek ning plus veel hammaste kontroll?Erinevates hambakliinikutes on erinevad hinnakirjad. Hambumusanomaalia ravi maksumus sõltub diagnoosist, raviplaanid ja valitud raviaparaadist. Igale patsiendile koostatakse peale diagnostiliste materjalide võtmist raviplaan ja tehakse kalkulatsioon. loe edasi »
Vaata kõiki vastuseid »