Triin Jagomägi

ortodont, kõrgem haridus

Kood: D01823 Vt Terviseamet
Triin Jagomägi on seotud asutustega:
Ortodontiakeskus OÜ Tartu kliinik Kuperjanovi 70, Tartu, Tartumaa
Tartu Ülikooli Kliinikumi Stomatoloogiakliinik Raekoja plats 6, Tartu, Tartumaa

Triin Jagomägi vastab patsientide küsimustele:

Esita oma küsimus »
Nimetu küsis
22.veeb 2005
ortodont Triin Jagomägi vastas
07.okt 2015
Kuigi pesen hambaid väga palju, kannan keraamilisi breketeid, lähevad nende breketite ümber olevad kummid suht kiiresti kollaseks, kas on võimalik midagi teha et nad püsiksid valged?Läbipaistvad kummiligatuurid pigmenteeruvad ka lihtsalt toidu ja joogi toimel. Võimalik on valida läbipaistvate ligatuuride asemel muud värvi; kas päris värvilisi või valgeid. Ka need pigmenteeruvad aga tunduvalt vähem. Veel on... loe edasi »
Siiri küsis
02.okt 2002
ortodont Triin Jagomägi vastas
07.okt 2015
Mul on esihammastel valged breketid. 3 nädala jooksul on servad pruuniks läinud. Tarbin palju kohvi, arvan et sellest. Ebameeldiv on. Lasin valged breketid panna sellepärast, et töötan pidevalt inimestega. ....Reeglina muudavad värvi kummist ligatuurid mis hoiavad kaaretraati breketi sees ning neid vahetatakse igal aktiveerimisel. Reeglina keraamilised breketid ise ei lähe kollaseks. Igal aktiveerimise korral on võimalik hambaid ja ka... loe edasi »
Gerly küsis
02.okt 2015
ortodont Triin Jagomägi vastas
07.okt 2015
Tere! Mulle pandi kolm päeva tagasi breketid. Breketite ümber pandi metallist ligatuurid. Kui ma lähen järgmine kord breketeid pingutama, kas siis oleks võimalik ka värvilisi ligatuure ümber breketite panna? Kas...Värvilised ligatuurid ei maksa rohkem. Arstidel on välja kujunenud oma töötehnikad ja osad eelistavad metallist ligatuure venivatele ligatuuridele. Võite oma soovist arstile rääkida. Mõningate ravijuhtude puhul on eelis metallist ligatuuril,... loe edasi »
Maarika küsis
29.sept 2015
ortodont Triin Jagomägi vastas
01.okt 2015
Tere! Olen 24a ja mul on kõik hambad väga kõverad. Tahaksin panna breketid aga mul 4 esihammast on suhteliselt nõrgad (ilmselt 2 neist ka surnud hambad) ja valdav enamus neist...Ortodont hindab teie hammaste olukorda ja kindlasti arvestab sellega. Enne ravi alustamist räägitakse läbi ka võimalikud ohud ja lahendused. loe edasi »
Karmen küsis
20.sept 2015
ortodont Triin Jagomägi vastas
28.sept 2015
Tere, olen 16aastane. Mul on selline küsimus, et mul on alumisel hambakaarel esihambad puseriti ja ülemisel hambakaarel on kihvad teistest hammastest kõrgemal ja tahaks teada, palju läheks breketravi maksma. Sõrme...Kirjelduse järgi haigekassa antud ravi eest ei tasu. Ravimaksumus võib olla erinev erinevates kliinikutes. 1, 5 aastane ravi kokku maksab umbes suurusjärgus 2000-2800 eur. Kõik sõltub selle asutuse hinnakirjast, kuhu... loe edasi »
Vaata kõiki vastuseid »