Ivo Ost

hambaarst, kõrgem haridus

Kood: D03246 Vt Terviseamet
Telefon: (+372) 58 055 594
Ivo Ost on seotud asutusega:
Stomms OÜ Pae 25, II korrus, Tallinn

Ivo Ost vastab patsientide küsimustele:

Esita oma küsimus »
Tiina küsis
14.veebr. 2018
hambaarst Ivo Ost vastas
17.veebr. 2018
Tere. Kas, alumitele esihammastele, mis ei ole suretatud, küll aga plommitud, saab panna kroonid peale, ilma et hambad all valutama hakkaksid? Kroone tuleks üheksa. Millise krooni materjaliga hambaid kõige vähem...Kui hambakude on piisavalt (täidised ei ole liiga suured) et ei oleks riski et hammas krooni all ära murdub, siis ei ole vajadust hammast suretada. Ja tavaliselt krooni alla lihvitud... loe edasi »
Liis küsis
30.jaan. 2018
hambaarst Ivo Ost vastas
01.veebr. 2018
Tere! Aastaid on olnud hamba peal mustad täpid. Täppe tekib hammastele juurde. (Ei valuta). Millest võiksid tingitud olla? Ette tänades!Tumedad täpid hammastel võivad olla hambaemaili värvi muutusest, et kas algav karioosne protsess või peetunud kaaries. Samuti võib olla ka katust tingitud tume kiht hammastel (kohvi, tee, suits, Fe-tabletid ja... loe edasi »
Tuuli küsis
24.jaan. 2018
hambaarst Ivo Ost vastas
27.jaan. 2018
Tere, mul oli surnud hamba all põletik. See hakkas meeletu valuga tundma andma nii, et terve vasakpoole nõualuu valutas. Sain suurepärase arsti juurde ja tehti kanalite puhastus , laiendus ja...Peale kanalite avamist ei saa lubada et põletik kohe üle läheb, vahest võib hammas veel mõned päevad hell või valulik olla. Kiire meetod valust lahti saada oleks hamba eemaldamine. Kuid... loe edasi »
Diana küsis
16.jaan. 2018
hambaarst Ivo Ost vastas
17.jaan. 2018
Tere, käisin 12. jaanuar erakorralises ja avastati, et hammas vajab juureravi. Raviga alustati ja öeldi, et tulge 2-3 nädala pärast tagasi. Täna 16. jaanuar hammas valutab. Kas see on normaalne...Peale juureravi alustamist võib tõesti juhtuda et hammas võib mingit aega hell olla, kuid kui kanalid ilusti avatud, laiendatud ning ravim kanalitesse asetatud peaks valu üle minema mõne päevaga. Kahjuks... loe edasi »
Mart küsis
10.dets. 2017
hambaarst Ivo Ost vastas
16.dets. 2017
Hammaste remineraliseerimise meetmed et vältida kehvadest elukommetest ja vanadusest tulenevaid nähtusi organismis. Leidsin internetist VIVAX Dent tooted (www. vivax-dent. com). Kas need on effektiivsed? Kus neid osta saaks?Pole kindel et neid tooteid Eestis turustatakse, ise pole neid kordagi näinud. Aga seal saab ju neid tellida: https: //vivax-dent. com/shop/ loe edasi »
Vaata kõiki vastuseid »