Ivo Ost

hambaarst, kõrgem haridus

Kood: D03246 Vt Terviseamet
Telefon: (+372) 58 055 594
Ivo Ost on seotud asutusega:
Stomms OÜ Pae 25, II korrus, Tallinn

Ivo Ost vastab patsientide küsimustele:

Esita oma küsimus »
Valentina küsis
07.sept. 2018
hambaarst Ivo Ost vastas
12.sept. 2018
Tere, selline mure lapsega (10a. vana): üks jäävhammas (üleval viies) on temal peaaegu lagunenud, kuid hambajuur on korras. Meie hambaarst pakub teha tihvti ning proovida seda "päästa", kuid ise mainis...Kui hammas lagunenud, siis tuleks seal teha juureravi ning hamba taastamiseks kroon. Vahest tehakse krooni alla köntpanus, mõni arst nimetab seda tihvtiks. Ajutise lahendusena võib teha sinna plastmasskrooni, et hiljem... loe edasi »
Küsija küsis
30.apr. 2018
hambaarst Ivo Ost vastas
04.mai 2018
Tere. Hambal suur plomm poole hamba ulatuses, mis süües paigast ära nihkus, keelega on tunda teravat murdekohta siseküljel. Hetkel ei valuta. Olen rase ja rasedus väga algusjärgus. Kuidas oleks mõistlik...Kui suur täidis katki või kohalt nihkunud - tuleks kas uus täidis paigaldada või hambale kroon teha. Raseduse ajal ei soovitata teha röntgenit, seetõttu ilmselt ei saaks praegu midagi keerulist... loe edasi »
Maie küsis
07.apr. 2018
hambaarst Ivo Ost vastas
08.apr. 2018
Tere Probleem sellega, et lasin paigaldada väga hea hambaarsti juures ülemise lõualuu täisproteesi. Protees iseenesest hästi püsiv, kuid süüa nendega ei saa. Hammustades tuleb lahti. Oleme teinud uued proteesid kuid...Kui protees püsib suus ja liibub suulakke, et vaakum seda seal kohal hoiab, ega siis tegelikult enamat totaalproteesist oodata ja loota ei saagi, kui ta püsib suus - siin on... loe edasi »
Kadri küsis
20.märts 2018
hambaarst Ivo Ost vastas
23.märts 2018
Tere, Umbes 5-6 aastat tagasi pandi mulle sild (3 hammast) Maltal. Siis arst seletas, et vajadusel kui hambale on vaja teha ravi, siis saab seda teha ka läbi silla, st...Seda, kas hammast saab ravida läbi krooni või mitte saab otsustada röntgenpildi järgi, kui hammas ei ole krooni all lagunenud, siis võib tõesti proovida puurida krooni sisse väikse ava ja... loe edasi »
Signe küsis
13.märts 2018
hambaarst Ivo Ost vastas
19.märts 2018
Tere. Küsimus implataadi kohta. Kas implataati saab panna siis kui imetan last. Küsimus, kas on mingeid vastunäidustusi või millega peaksin arvestama?Tere, imetamine ei ole takistuseks implantatsiooniks. Tavaline implantaadi lõualuusse asetamine on tegelikult hamba ekstraktsioonist lihtsam protseduur, mis tehakse kiiresti ja valutult kohaliku tuimestusega, mis on ka täiesti lubatud. loe edasi »
Vaata kõiki vastuseid »