Terje Altosaar

suuhügienist, kõrgem haridus

http://suuhygienist.hambaarst.ee
Lõpetanud 2003 Helsingin Ammattinkorkeakoulun Sdati, 1995.a Helsingin IV Terveydenhuolto Oppilaitos. Täiendused ka Soomes, Rootsis, Saksamaal, Austrias jne. Töötanud suuhügienistina ja lektorina. Töötanud välja hambaarstiabide ja suuhügienistide kutseoskusnõuded. Hetkel töötab AS ODE Hambakliinik suuhügienistina. Projektimeeskonnas "Laste hammaste tervis"
Terje Altosaar on seotud asutustega:
Dukan & Korrovits Hambaravi Kitsas 8, I korrus, Tartu, Tartumaa
ODE AS Riia 11, Tartu, Tartumaa

Terje Altosaar vastab patsientide küsimustele:

Esita oma küsimus »
Aveli küsis
16.märts 2018
suuhügienist Terje Altosaar vastas
21.märts 2018
Tere! Kas soovitaksite pigem Philips Sonicare või Megasonex hambaharja? Perekondlikult on väga tundlikud igemed, ühel pereliikmel on hambasild.Suuhügieeni mõju suuõõne haiguste, sealhulgas hambakaariese ja kroonilise igemepõletiku kulule on suur. Katt e. bakteeri mass ei eemaldu ilma mehaanilise puhastamiseta. See tähendab, et nätsu närimine ja õuna söömine ei... loe edasi »
Klaarika küsis
17.märts 2018
suuhügienist Terje Altosaar vastas
19.märts 2018
Tere! Teie eelnevates vastustes olete kirjeldanud, et suuseene vastaseks raviks on kasutusel mitmed imemistabletid, suuveed ja süsteemsed ravimid. Palun nimetage konkreetselt, mis on hetkel Eesti apteekidest kättesaadav retseptiga või ilma....Tere. Kahjuks ei saa virtuaalselt ravimeid soovitada. Palun pöörduge oma hambaarsti poole kliiniliseks kontrolliks. Mõned soovitused Candida albicansi vohamist suus soodustavad suhkurtõbi, hormoonravi, halvasti sobivad hambaproteesid, suitsetamine ning vähene süljeeritus.... loe edasi »
Neiu küsis
10.märts 2018
suuhügienist Terje Altosaar vastas
19.märts 2018
Tere! Natukene vähen kui nädal tagasi läks vasakult ülemise hambarea igemed tursesse. Ca 4-5 iget. Käisin hambaarstil, ütles, et ehk on ehk stomatiit. Igemed sealt veritsesid, kui puudutas instrumendiga ja...Kahjuks on virtuaalselt võimatu arvata millega tegemist on. Soovitan pöörduda oma hambaarsti poole kontrolliks. Jõudu Terje Altosaar loe edasi »
Nipi küsis
12.veebr. 2018
suuhügienist Terje Altosaar vastas
22.veebr. 2018
Tere. Väiksest peale on mul suust tulnud halba haisu ja nüüd kui käin juba 9. klassis on see tekkinud mulle suureks peavaluks. Kui hommikul pesen hambad ära (kasutan ka suuvett)...Kui te olete veendunud, et teie hingeõhk haiseb, pöörduge esmalt hambaarsti või suuhügienisti poole, kuna see on enamasti seotud suuga, mitte näiteks seedetraktiga. Hambaarsti juurde võib kaasa tulla ka mõni... loe edasi »
Artjom küsis
04.veebr. 2018
suuhügienist Terje Altosaar vastas
20.veebr. 2018
Tere! Olen Jõhvi Gümnaasiumi 11. klassi õpilane. Sellel aastal teen ma uurimistööd teemal “Ökoloogilise hambapasta valmistamine ja võrdlemine ühe poes müüdava hambapastaga. ” Oleksin väga tänulik, kui vastaksite minu poolt...Tere Artjom Oled valinud olulise teema. Tubli. Saadan lisa lugemist sinu mailile. Parimaga Terje Altosaar loe edasi »
Vaata kõiki vastuseid »