Kliinik 32
Kliinik32 OÜ (0)

Kontaktandmed:
Otsi kaardilt
Aadress: Tornimäe 5
Tallinn 10145
Telefon: (+372) 6 323 232
Teenused: hambaravihambalabornarkoosis hambaraviimplantaadidlaminaadidortodontiasuuhügienisti teenusmikroskoobiga juureravihammaste valgendamineigemete korrigeeriminehambakaunistusedlaminaadid, lumineeriddigiröntgensuuhügieenitoodete müük
Koduleht:http://www.kliinik32.ee
Facebook:https://www.facebook.com/hambaravi.kliinik
LisainfoKliinik 32 on Tallinna südalinnas asuv hambaravikeskus, mis pakub oma patsientide kõigile suumuredele ravilahendusi koos südamliku teenindusega.

Meie patsientide hammaste eest kannab hoolt ligi 45 hambaarstist ja assistendist koosnev meeskond, kuhu kuuluvad tippspetsialistid kirurgia-, ortodontia-, implantoloogia- ja parodontoloogiavallast, samuti üldhambaravist. Suuügienisti juures saab käia iga-aastasel suuhügienisti visiidil hammaste sügavpuhastamiseks, soovi korral saab teha ka hammaste valgendamist. Kiireloomulistele suumuredele pakume esmaabi.

Ravi kvaliteedis püüdleme Euroopa parimate kliinikute hulka nii arstide ja assistentide teadmiste ja oskuste, ravitehnoloogia ja -materjalide kui ka teeninduse poolest.

Maksevõimalused:
• sularahamakse
• kaardimakse

Parkimine: Tornimäe Ärikeskuse all asub 300-kohaline Euro Park autoparkla, samuti saab parkida Stockmanni kaubamaja parklas, Maakri ning Tornimäe tänaval.

Ühistransport: Lähedal peatuvad trammid 2 ja 4 (peatus „Paberi“), mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel peatuvad „Kaubamaja“ peatuses trollid 1, 3 ja 6 ning „Viru Keskuse“ peatuses autobussid.
Asutuses töötavad:
Sorteeri: järgi
suuhügienistid (3):

Asutuse andmed on muutunud? Teata meile sellest
Palun logi sisse, et kommenteerida!