Hambaarst.ee › Hambaraviasutused ja -spetsialistid › Lasnamäe Medicum (Medicum Dental OÜ)

Lasnamäe Medicum
(Medicum Dental OÜ) (1)

Asutus on Haigekassa lepingupartner

Kontaktandmed:
Otsi kaardilt
Aadress: Punane 61
Tallinn 13619
Telefon: (+372) 6 050 615
Teenused: hambaravi
Koduleht:http://dental.medicum.ee
Vaata lisaks:
Tartu Medicum (Medicum Dental OÜ)
Tasku Keskus, Turu 2, Tartu, Tartumaa
LisainfoAvatud 8-19

OÜ Medicum Dental on uus ja arenev hambaraviettevõte Tallinnas ja Tartus. Oleme Medicumi kaubamärgi all tegutsev tervishoiuteenuse osutaja, kelle eesmärk on pakkuda kvaliteetset hambaravi kaasaegsetes tingimustes koostöös teiste erialade spetsialistidega.

Medicum Dentali professionaalne meeskond aitab Teid erinevate probleemide puhul. Ravime nii täiskasvanute kui ka laste hambaid, taastame esteetiliselt puuduvad hambad ja mälumisfunktsiooni erinevate just Teile sobivate meetoditega, eemaldame hambakivi ja õpetame Teile õiget suu ja hammaste hooldamise tehnikat. Meil töötab ka suukirurg, kes paigaldab implantaate, teostab hammaste ja hambajuurte eemaldamist ning ambulatoorseid operatsioone suulimaskestal ja lõualuudel.

Teie suutervishoiu edendamiseks võtab vastu Sadama filiaalis ka suuhügienist!
Asutuses töötavad:
Sorteeri: järgi
suuhügienist:

Asutuse andmed on muutunud? Teata meile sellest
Kommentaarid (1)

Ka Lip kirjutas 05.dets. 2013
Täiesti uskumatu! 1. Lasin oma hamba ravida 18a. ja tasuta, siis olin pool aastat 19 olnud kui kõik nende töö ära lagunes. Helistasin neile, et äkki saaks probleemile lahenduse. Aga võta näpust, mulle vastab mingi ülbe häälega tädi, et nüüd oled 19 ja pole nende asi, sest mingit garantiid nad ei anna. Hoolimata sellest, et kui auk on avastatud olles 18, siis tuleb tasuta ravida ka 19a tasuta. Aga ei, nemad lappisid kuidagi kokku, stiilis, et tule tagasi siis kui oled 19 ja maksad. Uskumatu! Ja kui siis hindadest rääkida: Selle hamba ravi hinnaks ütlesid 200~250 eurot, siis läksin teise arsti juurde, kes tegi sama hamba 120 euroga. Veelkord, uskumatu!
Teata meile, kui arvad et see kommentaar on sobimatu
IP: 213.180....

Palun logi sisse, et kommenteerida!