Hambaarst.ee › Kuulutused › Tööpakkumised › Tööpakkumine registraatorile Tartus

Tööpakkumine registraatorile Tartus

Med & Dent OÜ otsib oma kollektiivi osalise tööajaga registraatorit.

Registraatori peamised tööülesanded on:

-klientide teenindamine, suhtlus klientidega ja päringutele vastamine nii telefoni kui e-kirja teel;

-visiidiaegade broneerimine ja arvete vormistamine Hammas programmis;

-kliiniku ruumide korrashoid,

-meeskonnatöö.

Vajadusel tuleb aidata assistente töövahendite steriliseerimisel.

Tööaeg on esmaspäevast reedeni 8:30-17:00 graafiku alusel.

Nõudmised kandidaadile:

-hea suhtleja, kohusetundlik,usaldusväärne,korrektne,aus;

-väga hea eesti keele valdamine kõnes ja kirjas, vene keele valdamine suhtlustasandil;

-arvutikasutamis oskus (kontoritarkvara, veebi ja e-kirja rakenduste kasutamise osas).

Kasuks tuleb varasem töökogemus.

Omalt poolt pakume sõbralikku kollektiivi,häid töötingimusi ja hambaarsti assistendi väljaõpet.

CV palun saata info@meddent.ee

Võtame ühendust ainult sobivate kandidaatidega.

Kontakt:
Med & Dent OÜ
User:19060
Kehtib:
16.jaan. 2018-
28.veebr. 2018
Eelmine Tagasi kuulutuste nimekirja Järgmine