Hambaarst.ee › Kuulutused › Tööpakkumised › Otsime oma kliinikusse positiivse ellusuhtumisega vastutustundlikku ADMINISTRAATORIT

Otsime oma kliinikusse positiivse ellusuhtumisega vastutustundlikku ADMINISTRAATORIT

Kelle ülesandeks on kliiniku külastajate kõrgetasemeline teenindus. Igapäevaste ülesannete hulka kuulub igapäevane infoliikumine, patsientide nõustamine ja sõbralik vastuvõtt, vastuvõtuaegade registreerimine, kliiniku personali sujuva töö organiseerimine, telefonikõnedele ja e-kirjadele kiire vastamine.

Sobiv kandidaat on viisakas, meeldiv suhtleja, empaatiline, julge ning varasema töökogemusega klienditeenindusvaldkonnas. Meie kliiniku administraator valdab vabalt ja korrektselt eesti, vene ja inglise keelt nii kõnes kui kirjas.

Omalt poolt pakume võimalust liituda kaasagse stomatoloogiakliiniku professionaalide meeskonnaga, kus väärtustatakse professionaalsust ja meeskonnatööd. Meil on meeldiv ja kaasaegne töökeskkond ning elurõõmus sõbralik kollektiiv.
Töö asukoht: Kesklinn, Tallinn

Vajadusel küsi lisainfot - e-mail: info@meerhofdk.ee, telefon: 51977888.

Kandideerimiseks ootame Sinu CV-d märksõnaga “administrator” e-posti aadressile info@meerhofdk.ee hiljemalt 10. detsembriks 2017.


Kontakt:
e-mail: info@meerhofdk.ee
, telefon: 51977888
User:20944
Kehtib:
07.dets. 2017-
06.jaan. 2018
Eelmine Tagasi kuulutuste nimekirja Järgmine