Hambaarst.ee › Kuulutused › Tööpakkumised › Dental Design otsib Tartusse hambatehnikut

Dental Design otsib Tartusse hambatehnikut

Dental Design on üks Eesti innovaatilisemaid ja eesrindlikumaid hambalaboreid. Positsioneerime ennast kui kvaliteet hambalaborit, seetõttu on meil võimalus koostööd teha ja areneda Eesti parimate arstidega. Meie laboris valmistatakse nii ortodontilisi aparaate kui ka eemaldatavaid ja fikseeritud proteese.

Tartu Dental Design hambalabor otsib oma toredasse meeskonda

HAMBATEHNIKUT

Sinu ülesandeks on eemaldatavate proteeside (sh partsiaalproteesi, büügelproteesi, totaalproteesi, mikroproteesi, lukutööd jt) või fikseeritud proteeside (sh kroonid, sillad nii tsirkooniumist, metallist kui ka PMMAst) valmistamine.

Ootame Sinult hambatehniku haridust ja varasemat töökogemust hambatehnikuna. Sinus on sisemine motivatsiooni ja ambitsioonikus anda oma panus, et saavutada maksimaalselt parim tulemus eemaldavate proteeside või fikseeritud proteeside kvaliteedis. Hindame Sinus koostöövalmidust, initsiatiivikust ja iseseisvust. Oled avatud suhtleja, kohusetundlik ning tööülesannetes täpne ja korrektne. Valdad eesti keelt kõnes ja kirjas ning oled vilunud arvutikasutaja.

Pakume Sulle põnevusrikast tööd Eesti ühes kaasaegsemas hambalaboris. Saad õppida ja areneda koos oma ala professionaalidega. Sind ootab ühtehoidev kollektiiv.

Kandideerimiseks saada palun oma CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 9. novembriks, aadressile angela.otstavel@dentaldesign.ee.

Tööle asumise aeg esimesel võimalusel. Töö asukoht Riia 2, Tartu.

Kontakt:
Tartu hambalabori juhataja Angela Otstavel, angela.otstavel@dentaldesign.ee
Kehtib:
20.okt. 2017-
09.nov. 2017
EI KEHTI!
Tagasi kuulutuste arhiivi