Friadent Dentsply implantoloogiaalane seminar

Toimumisaeg 10.juuni 2006
Toimumiskoht Hotell Olümpia Konverentsikeskus, Tallinn
Lektor S.Trimpou, N.Saynor, S.Liskmann
Korraldaja Sirowa
Osavõtutasu 500kr+18%km
Lisainfo tel 533 12214, 6830 746, riho@sirowa.ee
Olete oodatud laupäeval, 10. juunil kell 10.00-16.00 Dentsply Friadent ja Sirowa Tallinn AS korraldatud seminarile Reval Hotell Olümpia konverentsikeskuses (Liivalaia 33). Osalemistasu 500.-eek +18%KM (Hind sisaldab lõunabufeed) Osalejatele väljastame vastava sertifikaadi. NB! Konverentsile palume registreeruda enne 02.juunit Lisainformatsioon ja registreerimine: Riho Uusmaa Tel. 6830 746 e-post: riho@sirowa.ee LEKTORID Nigel Saynor (BDS) Inglismaa Kas tendents on hilisest koheseks koormamiseks? Kohene implantatsioon on tänapäeval laialt heakskiidetud ravimeetod, samas liigutakse täna ka rohkem varajase ja kohese koormamise suunas. Otsus koormata implantaat koheselt sõltub mitmetest teguritest, nagu implantaadi makro- ja mikrodisainist, primaarstabiilsusest, luu kvaliteedist, restauratsiooni kujust ja hambumusest. Kohene hamba asendamine arvestades oklusiooni, võib viia erakordselt esteetiliste tulemusteni, kusjuures paranemisaeg on piiratud vaid pehmete kudede paranemisperioodiga. Nigel Saynor on lõpetanud Manchesteri Ülikooli 1980.a. hambaravi erialal. Implantoloogiaga tegev alates 1986. aastast. Üks hinnatumaid lektoreid Inglismaal. Viib läbi kursusi implantoloogia erinevatest aspektidest üle Euroopa. British Academy of Aesthetic Dentistry president. American Academy of Osseointegration aktiivne liige. ADI, BDA liige.
Georgia Trimpou (MD) Saksamaa Mehhaaniliselt tugevate, vahetatud platformiga implantaatsüsteemide efektiivsus proteetilises hambaravis. Tänapäevaste kaheosaliste implantaatsüsteemide oluliseks omaduseks on mehhaaniliselt tugev ja kindel implantaadi ja abutmendi ühendus. Koonusühendus tagab tugeva vastupanu painde ja torsioonjõududele, vähendades oluliselt kruvi avanemise või murdumise võimalust kliiniliste koormuste all. Lisaks tekitab koonusühendus vahetatud platformiga kuju implantaadi koronaalses osas, mis võimaldab paksul pehme koe kihil moodustuda abutmendi kaela ümber ja katta platformi horisontaalne osa. Nii suur tugevus, kui ka abutmendi väike algdiameeter võimaldavad saavutada: 1. suurepärast esteetikat ja 2. suprastruktuure, mis on kliiniliselt väga sarnased hammastele fikseeritud proteesidele. Georgia Trimpou on lõpetanud 2000.a. Ateena Rahvusliku ja Kapodistriani Ülikooli hambaravi erialal. Jätkanud õpinguid J.W. Goethe University of Frankfurtis. Töötab samas üikoolis õppejõuna (proteesimine implantaatidel). Ankylos implantaatsüsteemi kliinilise uuringu mentor.
Stanislav Liskmann (MD, DDS) Eesti Proteesimine Ancylos implantaatidel I. Tee jäljendist lõpliku tulemuseni. Loengus käsitletakse implantaadi proteetika erinevaid etappe alates jäljendamisest kuni lõpliku töö fikseerimiseni suus. Antakse ülevaade Ancylos süsteemi proteetilistest komponentidest, käsitletakse erinevaid kliinilisi situatsioone: üksiku hamba asendamine, silla valmistamine jne. Käsitlust leiavad ka biomehhaanika küsimused erinevates kliinilistes situatsioonides. Stanislav Liskmann on lõpetanud 1999. aastal Tartu Ülikooli hambaravi eriala ja 2005. aastal restauratiivse hambaravi residentuuri proteesimise alal. Spetsialiseerumine: proteesimine (sh proteesimine implantaatidel). Alates 2000. aastast doktoriõppes Tartu Ülikooli Biokeemia instituudis. Peamiseks uurimisvaldkonnaks on implantaati ja hammast ümbritsevate pehmete ja kõvade kudede põletikulised kahjustused ülemäärase oksüdatiivse stressi valguses. Avaldanud 5 teadusartiklit ja 2 konverentsiettekannet. Eesti Stomatoloogia Seltsi ja Eesti Hambaarstide Liidu liige.

Viimati muutis: Andrus Riim 08.06.2006

Vaata ka neid koolitusi

7.juuli 2006
Tallinn
Implantoloogiaalane täienduskursus
Lektor: Dr. Berndt Giesenhagen (Saksamaa)
Korraldaja: Sirowa Tallinn AS
3.juuni 2006
Tallinn
L.I.S.(Leonardo Implantaatide Süsteem) kursus implantaatide ja proteeside alal
Lektor: Dr.Pietro Cacciamani, Giuseppe Rovida, Itaalia
Korraldaja: OÜ Sottingeim
1.juuni 2006
Tallinn
Juhtimisseminaride sari meedikutele - 2.seminar
Korraldaja: Tallinna Konverentsid
30.mai 2006
Tallinn
Arstlik viga (seminar)
Lektor: Dr. Peeter Mardna
Korraldaja: Meliva Kaarli hambakliinik
26.mai 2006
Tallinn
Kaasaegsed esteetilised komposiitrestauratsioonid: vajadused ja võimalused
Lektor: Prof. Dr. Med. Dent. Claus-Peter Ernst
Korraldaja: 3M ESPE
19.-20.mai 2006
Tallinn
Balti Ortodontide Seltsi 5.rahvusvaheline kongress
Korraldaja: Balti Ortodontide Selts
15.-17.mai 2006
Tallinn
Ambulatoorne suuõõne kirurgia
Lektor: emeriitprofessor Maie Kalnin
Korraldaja: TÜ kliinilise meditsiini instituudi täienduskeskus
12.mai 2006
Tallinn
Tugibüügelproteesid
Lektor: Dr Olev Salum
Korraldaja: Eesti Hambaarstide Liit
11.mai 2006
Tallinn
Näo-lõualuude piirkonna kasvajad ja kasvaja sarnased moodustised
Lektor: med dr Tiia Tamme
Korraldaja: TÜ kliinilise meditsiini instituudi täienduskeskus
26.apr 2006
Tallinn
Juhtimisseminaride sari meedikutele - 1.seminar
Korraldaja: Tallinna Konverentsid
NB! Meie leht kasutab küpsiseid (cookies) veebiliikluse analüüsimiseks ning kasutajakogemuse parandamiseks. Jätkates veebilehe kasutamist, nõustud küpsiste salvestamisega sinu arvutisse.