Hambakivi sügavpuhastamine Pärnus, palun soovitage...

Värskeim postitus: Kaur, 05.dets. 2016
Vaadatud 5987 korda
Postitatud: 29.dets. 2008
Tere, küsimuse seesugune, et olen poolel teel breketite saamisel kuid enne kui need pannakse, pean minema hambakivi sügavpuhastamisele. Käin Pärnu hambapolikliinikus kuid sain seal puhastamise aja alles märtsikuusse. Oskab keegi soovitada head arsti Pärnus, kellel ei ole nii pikad järjekorrad? Mõni eraarst ehk? Kas oskate öelda ka konkreetseid hindu, tean, et Pärnu Hambapolikliinikus maksab ühe hamba sügavpuhastamine 69 krooni ja süst 67 krooni. Kuigi hetkel hind nii väga rolli ei mängigi, soovin vaid kiiresti selle puhastamise ära teha, et saaksin breketid juba ükskord suhu (Pärnu hambapol on väga väga pikad järjekorrad, masendav lausa ). Tänud vastajatele.
Postitatud: 29.dets. 2008
Tere,

Ise olen küll Tartust, kuid pakun ühe asutuse välja. vaata nende kodulehte http://www.jannseni.eu/jannseni.php?id=8

Samuti võid võtta lahti"ASUTUSTE REGISTER" ning sealt endale sobiva leida.

Jõudu!
Postitatud: 30.dets. 2008
Tere!

Olen mitu aastat käinud nüüd hambaid ravimas Tammsaare Hambakliinikus Pärnus. Soovitan tõesti soojalt: head rahulikud arstid ja nüüd on seal võimalus lasta hambaid ravida ka laseriga (vist saab laseria ka hambakivi lasta eemaldada). Neil ka kodulehekülg www.tammsaarehambakliinik.ee
Postitatud: 04.jaan. 2009
Aitäh vastajatele.
Postitatud: 01.apr. 2009
Terekest!

Ära sa jumale eest mine Pärnu hambapolikliinikusse hamba kivi eemaldama!Käisin kord ja nad tegid ikka jube retsi tööd!Tegi uks arst nimega M. Voll!ebaviisakas ja väga ülbe inimene,tegi väga halvasti ja ma pidin selle eest veel 1200 eeku maksma,et ta mul alumiste hammaste hambakivi ära eemaldas!mis on juba tagasi!Kurat mul 2 nädalat pärast tema tööd hambad veritsesid,kuigi ma hooldasin neid iga jumala päev 3 KORDA PÄEVAS!
Postitatud: 03.juuli 2010
Eestis on palju igemehaigust ja vähe koolitatud suuhügieniste. Puudust ei ole "PIRAAT" suuhügienistidest. Ehk, teenust pakuvad ka inimesed, kes ei oma mingid erialast haidust. Veendu, kuhu ja kelle juurde lähed.

http://suuhygienist.hambaarst.ee/index.php?id=120::
IP: 90.190.4...
Postitatud: 05.dets. 2016
Pärnus on ainult üks igemehaiguste arst (parodontoloog) kes on seda residentuuris 3 aastat juurde õppinud ja see on dr. Kadri Mäekuusk. Varem töötas ta Pärnu Hambapolikliinikus aga nüüd MyDent Hambaravikliinikus.
Igemehaiguste puhul tasub igal juhul pärnakal alati pöörduda tema poole (praktiseerib juba 2001 aastast). Tema teeb nii igemetaskute sügavpuhastust kui ka kirurgiat. Kui arst teemat ei valda võib asja hullemaks teha. Lisaks veel laseriga hammaste valgendamist.
IP: 2001:7d0:8b2d:3b80:1...

Tagasi teemade nimekirja
Vasta
Sinu õigused:
Vaatamine: lubatud
Postitamine: lubatud
Alafoorumid
Uus teema