Pärnu hambapolikliinik-meeldiv kogemus.

Värskeim postitus: Kaur, 05.dets. 2016
Vaadatud 5998 korda
Postitatud: 02.okt. 2008
Soovitan soojalt - dr. Kadri Mäekuusk! Noor, kuid väga hea hambaarst. Kardan ise hambaaarste hullult, ajapikku on see mul kujunenud foobiaks. Pidin minema tarkusehammast välja tõmbama - kuulsin sellest igasuguseid õudusjutte, et hull ja pikk protseduur(1-2 tundi). Paar päeva enne arsti juurde minekut ei saanud isegi öösiti magada. Hambaarsti kabinetis võtis kogu protseduur 10 minutit aega (koos tuimestusega ja minu rahustamisega) ja oligi kõik.
Postitatud: 05.okt. 2008
neid häid ja asjalikke seal rohkemgi
Postitatud: 29.dets. 2008
Käisin ka dr Mäekuusk juures, hea käega arst oli (tarkusehambad tõmbas väljas nagu niuhti!) kuid ajad tema juurde on kohutavalt pikad, pean ootama nüüd järgmised 3 kuud! et saada hambakivi eemaldamisele
Postitatud: 30.märts 2009
Ortodont Mailis Peets on ka super, soovitan! Väga hea hella käega. Sõbralik suhtumine ja alati vastutulelik.

Aegadega on neil ainult jah nagu ta on, väga kaua peab ootama, et seda saada.
Postitatud: 22.aug. 2009
Mul on ka ortotont Dr.M.Peets jap,t aon sõbralik ja ta abiõde Dr.T.Lindt on ka vääääga sõbrali, soovitan,
Postitatud: 28.aug. 2009
Eile ma käsin pingutama sja pregu tahaks neid brekse äa võtta, niiii valusssss

MUIDU ON DR.M.PEETS LAHEEEEEEEEE ARST JA SIIS T.LINDT ON KA SÕBRALIK(TA ÕDE)
Postitatud: 05.dets. 2016
Dr Kadri Mäekuusk tegi koos teiste endiste Hambapolikliiniku heade arstidega suvel uue hambaravikliiniku MyDent ja asuvad nad Papiniidu 58
IP: 2001:7d0:8b2d:3b80:1...

Tagasi teemade nimekirja
Vasta
Sinu õigused:
Vaatamine: lubatud
Postitamine: lubatud
Alafoorumid
Uus teema