Hambaravi Pärnus

Värskeim postitus: eieiei, 29.mär 2013
Vaadatud 8987 korda
Postitatud: 01.sept 2005
Tere, kas keegi teab, kas Pärnu linnas on võimalik saada tasuta hambaravi? Olen tudeng ja vajan hädasti hambaarsti -> ette tänulik kõikide vastuste eest
Postitatud: 02.sept 2005
Olgu, vist ei ole võimalik... aga kus saaks siis kõige odavamalt? (pluss kvaliteetselt muidugi)
Postitatud: 02.sept 2005
Tasuta hambaravi saavad kuni 19-aastased inimesed - võib ka tudeng olla, kui on geenius ja varakult ülikooli läinud

Odav hambaravi ei saa olla kvaliteetne - odavus tuleb millegi arvelt - kas on kokku hoitud hambaarstide koolitamiselt, kasutatakse odavaid ja ebakvaliteetseid materjale või seadmeid, hügieeninõuded pole piisavalt täidetud vmt. Odavalt ravitud hammas võib õigepea vajada uut ja kallimat ravi. Kõige kindlam oleks uurida hea hambaarsti kohta oma tuttavatelt. Hambaravis saab mõnikord maksta ka järelmaksukaardiga.

Postitatud: 05.sept 2005
Jahh... aga mure on suur ja raha vähe, siiski vaja hambad terveks teha. Uuringi vaikselt tausta, aga siin Pärnus pole ju kuigi paljud üliõpilased kohalikud, st tuttavad ei tea midagi. Olen 20, nii et pean maksma... kui kellelgi on mingeid positiivseid (või ka negatiivseid) kogemusi Pärnus, siis tahaks teada, aitäh
Postitatud: 29.mär 2011
Seda teavad paljud, et üks kiiremaid rikastumise mooduseid on teha hambaravi kliinik! Ma ei usu eriti, materjal mida seal kasutatakse on sellise hiigel hinnaga. Tegelt saaks odavamalt kuid ikkagi ärile üles ehitatud organisatsioonid.

Niikaua hinnad ei lange kui mõni firma hakkab odavate hindadega klente endale meelitama.
IP: 217.159.1...
Postitatud: 29.nov 2011
Odav hambaravi ei saa olla kvaliteetne - odavus tuleb millegi arvelt

Kallis hambaravi ei pruugi olla ebakvaliteetne - kasum tuleb millegi arvelt.
IP: 213.184....
Postitatud: 29.mär 2013
Käisin valutava habmbaga Pärnu Hambapolikliinikus ja soovitan kõigil sellest kohast suure kaarega mööda jalutada. Arst ei saanud ise kah aru, mida ta teeb ja siis koguaeg oli selline lause, "mul ei ole täna aega, vaatame järgmine kord" . Pani mingid rohud peale ja ajutised plommid, 2 päeva oli suht ok ja nüüd jälle meeletu valu. Sinna majja ma oma jalga enam ei tõsta
IP: 77.234.1...

Tagasi teemade nimekirja
Vasta
Sinu õigused:
Vaatamine: lubatud
Postitamine: lubatud
Alafoorumid
Uus teema