appihüüe. kes oskaks aidata

Värskeim postitus: Arglik, 31.aug. 2017
Postitatud: 27.juuli 2017
Tere. Olen 47 aastane naine. minu suureks mureks elupäevad on hirm hambaassti ees. lapsepõlve ebameeldivad traumad, aga appihüüe seisneb veidi teisel teemal, kuna mul on olnud elupäevad kehvad hambad olen nendaga kimpus nüüdki. kõik tagumised hambad on eemaldatud ja järele on jäänud 16 esihamba juurikat, kes oskaks aidata et saaksin need kiiresti ja valutult eemaldada et paigaldada proteesid sest viimasel ajal olen järjepidevalt kimppus igemepõletikega ja ka sõõmine on raskendatud täielikult. elan küll nüüdseks rootsis aga see ei takista eestisse tumemast. ehk leidub mõni arst või firma kes suudaks mind kiiremas korras aidata. loomulikult huvitab mind ka tõõ maksumus. ettetänades marika. kui leidus selline võtke palun ühendust minu meili kaudu, marika,suursaar@mail,ee
IP: 80.170.7...
Postitatud: 31.aug. 2017
Tere. Ma ei oska küll konkreetselt teie murele vastust anda hamba ravi osas, kuid olen is eka samasugune hambaraarsti pelgaja. Iga kord kui arst mulle ütles, et vaja auk parandada, hakkasin nutma. Erienvaid hambaarste vahetades jõudsin lõpuks ühe juurde, kelle juures olen käinud nüüd mitu aastat. Tema soovitas mul pererasti käest küsida retseptiga rahustid. Ma tean, see tundus algul ka mulle väga äärmuslik, kuid tegelikult aitas. Üks tablett ca 1-1.5 tundi enne külastust. See muudab närvisüsteemi rahulikuks ja tänu sellele ka kõik süstid jmt valuvaigistid said oma töö tehtud. Soovitan! Kuna hambaarsti juures käin ca 1x 6 kuu jooksul, ei mõjuta see tablett minu tervist vmt . Edu ja julgust!
IP: 139.112....

Tagasi teemade nimekirja
Vasta
Sinu õigused:
Vaatamine: lubatud
Postitamine: lubatud
Alafoorumid
Uus teema