Võimatu disainiga hambaarsti tarvikud, kas paremaid tõesti ei ole ol

Värskeim postitus: Mariam, 05.okt 2012
Vaadatud 1879 korda
Postitatud: 28.juuli 2012
Käisin ül ehulga aja hambaarstil Tallinna hambapolikliinikus, hamba ravimine polnud midagi selle röntgenaparaadi kõrval, mis mulle alalõualuuse suruti, miks ometi peab nii õrna kohta pandav asi olema kohmakas ja kandiline, tekitas valu ja ei mahtunud suhu.

Teine jube RIIST oli hambaarsti abistava õe käes, see valge imur ehk tolmuimeja või mis iganes, mis sülge imeb, see oli ju täiesti terava servaga, õde kriipis sellega mulle haavad suhu. Ka arst ise ütles õele, vaadake see on ju terav, te tegite patsiendi suu seest katki. Õde siis nühkis seda vastu kummikinnast ja ütles, ei ole midagi. aga mul ei ole ju suus kummikinnast?

Kogemused siis Tallinna Hambapolikliinikust, hambaarst ise oli super ja tahaks tema juurde tagasi minna, aga need jubedad arstiriistad
IP: 82.131....
Postitatud: 30.juuli 2012
Kui te olete disaini õppinud ja huvitatud antud teemal maailma parandama siis on just teil ju võimalus midagi muuta. Üritage tööle minna meditsiiini firmasse mis tegeleb hambaravi instrumentide ning aparaatide tootmisega ja disainige inimsõbralikumaid tooteid. Hambaarstid tegelevad inimeste hammaste ravimisega ning kasutavad instrumente mis selleks loodud. Kahjuks on juba valutav hammas nii ebamugav teema, et kõik sellega seonduv võib tunduda teile ebamugav. Võibolla peaksite kaaluma variandina täisanesteesias ravi, siis ei mäleta te midagi ja hambad on korras, kuigi see lõbu muidugi maksab.
IP: 88.196.1...
Postitatud: 30.juuli 2012
Kahjuks ei ole mina tootedisainer ning hambaarst pööras ka ise tähelepanu suud katkikriipivale arstiriistale. Olen hambaarstil käinud 25 aastat oma elust, aga esmakordselt kriipis mu suu seest katki noaterava servaga ilaeemaldaja. Siin ei ole midagi pistmist minu kartusega hambaarsti ees, ei karda ja teemat nii laiaks pole vaja paisutada. Ehk tasuks siis Tallinna Hambapolikliinikul uurida äkki on mõnel teisel toojafirmal mitte nii terava otsikuga imureid, või mis iganes asi see on.
IP: 212.49.2...
Postitatud: 05.okt 2012
Mul juhtus sama Lasnamäel Medicumis. Õde lihtsalt surkis igemetes selle imava asjaga, aga tal oli neid kaks, peenem ja laiem, peenemaga üritas nagu meelega haiget teha ja laiem kah "kogemata" riivas circa 4 korda igemeid nii et verd voolas, kohutav. Arst ka midagi selle peale ei öelnud - Medicumi ei soovita kunagi hambaarstile minna !
IP: 84.52.1...

Tagasi teemade nimekirja
Vasta
Sinu õigused:
Vaatamine: lubatud
Postitamine: lubatud
Alafoorumid
Uus teema