igemed peale tuimestust

Värskeim postitus: hambarst, 11.okt 2012
Vaadatud 1389 korda
Postitatud: 04.juuli 2012
käisin hambaarstil kaks päeva tagasi, tuimestati alumine tagumine purihammas. tuimestus oli valus ning kui hiljem tol päeval üle hakkas minema hakkas hammas valutama ning ige lõi paiste. hambavalu on tänaseks üle läinud kuid ige on endiselt paistes, hambaid kokku ei saa panna, paiste tagumise hamba tagumisel serval on ees. hamba äära on igeme katki ka teinud. küsimus, kas see paistetus on järelnäht ning muretsemiseks pole põhjust, või kaks päeva peale arstil käimist on siiski natuke imelik et paistetus ikka veel olemas?
IP: 90.190.1...
Postitatud: 05.okt 2012
Tere! Lugesin teie postitust hambaarst.ee-st .Mul on sama mure, et hambaarstil käisin eile ja täna õhtuni veritseb ja paistetab. Ige on paistetanud tarkusehamba koha pealt üle tagumise parandatud hamba ja katki läinud.Hambaid kokku panna ei saa ja olen valuvaigistitest uimane . Tean, et väga pikka aega tagasi oli teil see probleem aga öelge mulle palun kas see läks üle või pidite midagi muud tegema, oleksin väga tänulik. Hambaid kokku panna ei saa ja olen valuvaigistitest uimane. olekusslinnukene@hot.ee
IP: 84.52.1...
Postitatud: 11.okt 2012
On täiesti normaalne, et peale tuimastuse üleminekut võivad olla süstekoht, ige ja värskelt ravitud hammas pisut hellad, see möödub. Äärmisel vajadusel võib võtta valuvaigistit, loputada mõne suuloputusvahendiga õrnalt, tugeva toiduga mitte traumeerida.
IP: 62.65.4...

Tagasi teemade nimekirja
Vasta
Sinu õigused:
Vaatamine: lubatud
Postitamine: lubatud
Alafoorumid
Uus teema