breketid

Värskeim postitus: Aile, 20.nov. 2012
Vaadatud 6058 korda
Postitatud: 11.dets. 2011
Mind huvitab, kui ortotondikeskuses hakatakse lapsel hambaid ravima ja pannaks traadid või breketid mida iganes, olukord on suus ikka väga hull. Jäävad hammbad, tulevad nii puseriti et jube. Kas selle ravi eest haigekassa ka midagi kompenseerib või maksab?
IP: 90.191.2...
Postitatud: 12.dets. 2011
interneti teel väga raske öelda, mis probleemiks Teie lapsel on. ortodondid jälgivat 6 põhipunkte, mille alusel võiks ravi teha haigekassa poolt. soovitan pöörduda ortodondi konsultatsioonile ja sellele küsimusele saate vastust. Edu Teile
IP: 82.131.6...
Postitatud: 20.nov. 2012
Tere!Minu lapsel on mure järgmine-
Ta on 13 aastane nooruk ja juba mitmendat aastat on hambad puseriti,oleme proovinud saada abi aga ei midagi.Öeldakse ainult,et "üle 10-ne aastasele lastele on berketite panek 48€" ja me pole just eriti rikkast perest-saame pereisaga kuus kokku 1200€ ning maja kulutused,söögid,riided ja kõik muu ning kätte jääb üsnagi vähe raha.Ükskord kui prooviti need paigaldada mu lapsele siis olid need mõne nädalaga juba ära tulnud,et ei olnud korralikult kinnitatud vms.Ma loodan,et tuleks vastus mida ma saan teha,sest mu lapsele üldse ei meeldi sellised hambad ja ta väga loodab,et aitaksite teda.
-Aile
IP: 88.196.1...

Tagasi teemade nimekirja
Vasta
Sinu õigused:
Vaatamine: lubatud
Postitamine: lubatud
Alafoorumid
Uus teema