Väga halb kogemus! Dr Ivo Kruusenberg

Värskeim postitus: Ülla, 16.Jaan 2013
Vaadatud 12308 korda
Postitatud: 24.mai 2010
Ma ei soovita mitte kellelegi dr. Ivo Kruusenbergi hambaravi. Ma imestan, et keegi seal üldse käib. Kohutav suhtumine patsienti, lausa uskumatu. Ma olen südamest solvunud ega kavatse kunagi tema teenuseid kasutada. Ei hakka pikemalt rääkima, mis mulle tema vastuvõtul osaks sai, siiamaani imestan, et nii käituti! Patsiendi ja hambaarsti vahel peab tekkima usaldus ja meeldiv õhkkond, kuid seal ei saa neist kumbki toimida!
IP: 90.190.8...
Postitatud: 25.mai 2010
Mitte midagi ei saa aru, kui Te tahate kedagi süüdistada, ei piisa ainult öelda et tema on halb sest ta on halb ja ma ei taha sellest rääkida. Mis Teile ei meeldinud võiks ka hambaarstiga arutada, see oleks parem, kui lihtsalt oorumise põhjendamata süüdistada inimest
IP: 82.131....
Postitatud: 02.juuni 2010
Ühtegi süüdistust ei esitanud, vaid andsin teistele teada, et mulle osutus seal käimine ebameeldivaks! Ja selgelt tõin välja, mis mulle seal ei meeldinud, see oli suhtumine ja käitumine. Tema tööd pole kritiseerinud! Kuid kui ma olin valmis maksma mitukümmend tuhat krooni oma hammaste eest, siis peab kõik klappima, seal ei tekkinud mitte mingisugust usaldust ega meeldivat tunnet. Mis seal enam hambaarstiga rääkida on?? Ei kavatse sinna kunagi tagasi minna! Selline asutus peaks siiski ise tegema kõik, et klient rahul oleks! Ärge rääkige siin süüdistamisest, mina rääkisin oma halvast kogemusest ja tahtsin vaid teistele teada anda, sest inimene otsustab siiski ise kuhu ravile minna, mitte et mina nüüd ütlesin et ärge sinna minge!
Postitused samalt IP-lt: Kadri
Postitatud: 21.juuni 2010
Mul on vastupidine ja väga hea kogemus.

Ma olen dr Kruusenbergi patsient ja olen olnud juba aastaid. Mulle sobib ta nii arsti kui suhtlejana väga hästi. Mitmekümne tuhandesi kroone ma talt tellinud ei ole, aga väiksemaid hädasid on ta mul ravinud palju - sattusin tema juurde väga halvas korras hammastega. Olen alati saanud põhjaliku ülevaate sellest, mis on katki, mida tuleb parandada ja kuidas, mida parajasti tehakse ja mis edasi juhtuma hakkab.

IP: 194.126....
Postitatud: 03.juuli 2010
Ikkagi oleks huvitav teada, mis ja kuidas. Mulle ka ei meeldi näiteks üks hambaarst Tartust (mees). Just suhtlemise pärast ehk õigemini mittesuhtlemise pärast. Aga ma ei nimeta ta nime, sest vb on asi meis kahes. Mõnele vb väga sobib. Aga mina tunnen end tema kabinetis nii tühise ja väiksena ja kohati isegi nagu üleliigsena. Lisaks on ka tema assistent kõike muud kui sõbralik. Ja nii ongi kahju, et vb tehniliselt heade oskustega arsti ei saa külastada . Aga enne suure hulga tuhandete väljaandmist peaks see asi ju siiski näha olema. Igaljuhul mina hetkel otsin kedagi teist, kellele suur hulk tuhandeid viia.
IP: 213.35.1...
Postitatud: 07.juuli 2010
Kaur, mul on hea meel, et teile seal meeldib, ja loodetavasti on sinusuguseid palju ja mina olen vaid 1 tuhandetest. endale leidsin nüüdseks hambaarsti jõhvist, olen väga rahul nii töö kui ka suhtlemisega! Pille edu sulle hambaarsti otsingutel)
Postitused samalt IP-lt: Kadri
Postitatud: 08.juuli 2010
On olemas ajatu universaalne tõde: Kõike siis, mida te iganes tahate, et inimesed teile teeksid, tehke ka nendele!
Teisiti öeldes: ära tee teisele seda, mida Sa ei taha, et Sulle tehakse.
Kui kõik inimesed järgiksid seda universaalset tõde, siis poleks ka siin foorumis väljaöeldud probleeme.
Eriti halb on, et negatiivne kogemus arstiga on välja toodud nimeliselt. Kas kirjutaja ise soovib olla niiviisi ees-ja perekonnanimega kuskil foorumis negatiivselt kajastatuna, kus ta ennast kaitsta ei saa - samas olukorras, kus on praegu dr. Ivo Kruusenberg ?
Arsti ja patsiendi suhe on nii tundlikus valdkonnas, nagu hambaravi, väga komplitseeritud. Suur tähtsus on siin inimfaktoril: arsti ja patsendi isksustel ja nende kooskõlal. Konfliktolukord oleks tulnud lahendada kõigepealt omavahel. Alati pole ju arst süüdi, süüdi võib olla ka patsient. Seetõttu tuleks iga konflikti puhul kõikidel algul rohkem vaadata iseennast, kas pole oma isiksusega olukorra põhjustanud.
Rohkem positiivseid kommentaare: positiivsus ja kiitus pole kunagi liiast !
IP: 193.40.2...
Postitatud: 06.sept 2010
Ma lihtsalt ei usu oma silmi!Et kellelgi on pretensioone dr.Ivo Kruusenbergi suhtumise suhtes...
Super suhtleja,professionaalne,huumorimeelne.Meil klappis esimesest silmapilgust.Tulin sellise jutuga,et vaadake doktor-minu suus on surnuaed!
Tema aga vastu,et krematoorium pigem...sai palju naerda!
Homme kl.10.00 on taas tema juurde minek,hambad juba peaaegu korras.
Minu tuttavad soovitasid teda ja mina soovitan soojalt edasi!
Mis aga puutub pr.Kadrisse...äkki ta on äsja töötuks jäänud et nii tujutu?
Äkki on tegemist hoopis VIRTUAALFAKKIJAGA?
Lugupidamisega Kristel Vester.
IP: 85.196.2...
Postitatud: 06.dets 2010
Ka mina ei usu oma silmi! Keegi laidab dr. Kruusenbergi. Uskumatu! Kogu meie pere ja meie soovitusel enamus meie tuttavaid käib tema juures. Ja kõik on väga rahul Toredamat arsti annab otsida. Mina, kes ma alati enne hambaarsti juurde minekut vähemalt kaks nädalat olin täiesti stressis ja lõdisesin hirmust - nüüd ma lausa ootan hambaarsti juurde minekut.
Soovitan soojalt dr. Kruusenbergi!

IP: 194.204....
Postitatud: 17.Jaan 2011
Minule teda soovitati ja olen soovitanud edasi ja keegi pole veel kahetsenud. Proteesimiskogemus muidugi puudub ja hinnad ning suhtumine igati mõistlik. Tegemist on minu esimese hambaarst, kes ei tee haiget ja on eriti tähelepanelik ja sensibiilne. Tema juures käimine on sama nagu juuksuris - istud maha ja naudid.
Uskumatu poleemika ühe inimese sulest. Väga väikekodanlik maneer ja meetod oma arvamust avaldada.
Issanda loomaaed on paraku kirju.
Kõike head sulle Kadri - keep smiling!
IP: 87.119.1...
Postitatud: 16.veeb 2011
Parim arst keda ma elus kohanud olen.Isegi laps käis tema juures heameelega.Ta oli esimene arst kelle laps üldse ligi laskis,teised peksis lihtsalt jalaga laiali.Endalegi meeldis arst väga,tema pandud plommid püsivad aastaid,teiste omad kukkusid iga kahe aasta tagant välja.Suhtlejana on ta ka tõesti väga tore.
IP: 82.131....
Postitatud: 08.nov 2011
Ka mina ei ole leidnud nende aastate ja erinevate hambaarstide hulgast inimest kes on nii mõnusa jutu ja suhtumisega, tundub, et ka hind ja kvaliteet on paigas. Olen soovitanud oma sõpradele ja sõbrad oma sõpradele. Lootsin, et leian siin mingi asjaliku kommentaari tema töö kohta-nii igaks juhuks, sest plaanis suur töö selles valdkonnas mida esimest korda teen-nimelt proteesid, aga no Kruusenberg ja kehva suhtleja!...ei ole võimalik.
IP: 87.119.1...
Postitatud: 11.nov 2011
Külastan Dr. Kruusenbergi juba kaheksa aastat. Parim hambaarst keda kohanud olen. Töö on alati kiire ja korralik. Suhtumine uskumatult positiivne ja mõistev. Kõik tuttavad kes tema juures on käinud on 100% rahule jäänud
Emal ja isal on olemas ka proteesimise kogemus, mõlemad on temaga väga rahul.
IP: 213.35.2...
Postitatud: 07.mai 2012
See postitaja ilmselt omab mingeid isiklike probleeme, sest ise olen käinud ka päris mitu aastat tema juures ja hambaarst on väga südamega asja juures.

Väga sõbralik ja räägib juttu, et viia mõtted ära sellel ajal, kui ta tööd teeb.

Vastutulelikusest külastusaegade planeerimises ja maksmises ma ei hakka isegi rääkima.
Täitsa hämmastav, et keegi võib seda asja nii neg. valguses näha, et koguni kommentaari üles paneb selle kohta. Niiet, kui mõni lugeja peaks siia sattuma, kellel kogemused puuduvad siis võivad seda esimest postitust ignoreerida, sest tegelikult on tegemist väga hea ja toreda arstiga, keda julgen väga soovitada.
IP: 84.50.24...
Postitatud: 15.juuli 2012
Olen olnud dr. Kruusenbergi patsient ja mulle jättis ta väga hea mulje, tööd tegi hästi ja suhtlemises ka äärmiselt lahke ja meeldiv. Oleksin praegugi tema patsiendiks kui poleks elukohta vahetanud.
IP: 176.46.4...
Postitatud: 17.aug 2012
Parim hambaarst minu 53 aastase kogemuse kohta. Olen mitmele sõbrale soovitanud ja kõik on ülimalt rahule jäänud. Töö kvaliteetne ja suhtlemine lihtsalt imeline. Soovitan kõigile väga
IP: 80.235....
Postitatud: 11.okt 2012
Absoluutselt loll jutt. Kruusenberg on üks kõige sõbralikumaid inimesi, keda ma üldse oma elu jooksul kohanud olen. Pikaaegne patsient.
IP: 88.196.1...
Postitatud: 12.nov 2012
Pärast mitmeid ebaõnnestunud hambaarsti valikuid olen 10+ aastat käinud Kruusenbergi juures (lapitud auke, pandud kroon ja tõmmatud hambaid välja) ja saatnud ka ligi kümmekond sõpra talle, siiani on kõik rahule jäänud ja käivad siiani Kruusenbergi juures. Olen väga rahul ja hindan teda nii inimese kui arstina väga kõrgelt.
IP: 213.35.2...
Postitused samalt IP-lt: Kadri R
Postitatud: 19.nov 2012
Ivo Kruusenbergi toolis on ikka olnud meeldiv istuda - tal on hea huumorimeel, on väga tähelepanelik ("ega ma nüüd haiget ei teinud") ja teeb proffi tööd. Ainult jõudu, kindlat kätt ja teravat silma!
IP: 195.80.1...
Postitatud: 16.Jaan 2013
Mina sattusin siia foorumisse kogemata - märkmik kadunud, kus dr. Kruusenbergi number sees ja mõtlesin, et guugeldan numbrit. Ja vaat, mille peale sattusin.
Mina ja minu pere - kõik dr Kruusenbergi juures käijad. Ja meil näiteks selline pereliige, kes enne Kruusenberi lasi endal hambaid ainult narkoosi all parandada ning ükski laps ei karda tema juures käia.
Võib-olla pahameeleväljendajal kogemus selline, et ta ei saanud õigel ajal hambaarsti juurde - võib-olla eelmisel patsiendil oli mingi tõsine probleem, mida ei saanud pooleli jätta ja arst lihtsalt jättis paar järgmist inimest vastu võtmata. Aga kui Sul endal on probleeme hammastega, siis Sa saad ju aru, et sa ka ise ei tahaks, et Sul jäetakse ravi poolelei ja Sind visatakse välja, et järgmine patsient tuli. Aga sellised situatsioonid on ju harvad. Alati ei saa läheneda nii, et ma olen Tallinnast ja ma maksan.
Veel üks lõbus lugu - ühel koosviitmisel kiitsin kangesti oma hambaarsti ja oli seal teinegi inimene, keda nägin esimest korda, ning kes kiitis sama agaralt oma hambaarsti. Lõpuks tuli välja, et me kiitsime ühte ja sedsama hambaarsti - dr. Kruusenbergi.
IP: 84.50.1...

Tagasi teemade nimekirja
Vasta
Sinu õigused:
Vaatamine: lubatud
Postitamine: lubatud
Alafoorumid
Uus teema