Igemed veritsevad ja ajavad mingit...

Värskeim postitus: 88.196.210.178, 01.juuni 2009
Vaadatud 3496 korda
Postitatud: 26.mai 2009
Kuskil 5 päeva tagasi hakkas kogu jant pihta.Tarkusehambad on valulikud paremal pool üleval ja all..põsk ja kurk on kaa paremalt poolt valusad.ja alumises reas kahe hamba ümber igemed veritsevad ja ajavad mäda välja.isegi kui natukene vastu lähen tuleb verd ja on jube valus.Hingeõhk on kaa kohutav.Kuna olen Eestist eemal veel kuskil nädal aega siis äkki keegi oskab praegu tarkusehammaste valu ja igemete raviks midagi soovitada?

olen täitsa nõutu =(

Postitatud: 28.mai 2009
Kui muud abi pole võimalik saada, siis valmista soolalahus: 1 klaasile keedetud ja jahutatud veele lisa 1 tl soola (soovitavalt jämesool) ning loputa sellega suud mõned korrad päevas, kusjuures lahust hoia suus umbes 1 minut. Vana hea meetod põletikutunnuste vähendamiseks nii hambaümbruspõletiku kui ka nt kurguvalu ja kurgupõletiku puhul!
Postitatud: 01.juuni 2009
kui juba tunned ebameeldivat lõhna ja igemed veritsevad, siis oleks mõistlik eestisse saabudes, kohe hambaravikabinetti pöörduda, sest näib, et tegu võib olla tõsise igemepõletikuga.Aga sinnamaani jah, suuloputusvedelikud ja geelid, mis sinu olukorda pisut leevendaksid.

Tagasi teemade nimekirja
Vasta
Sinu õigused:
Vaatamine: lubatud
Postitamine: lubatud
Alafoorumid
Uus teema