Hambajuure tipu eemaldus

Värskeim postitus: hädas hammastega, 31.mai 2008
Vaadatud 3404 korda
Postitatud: 19.märts 2008
Lugu järgminelen käinud kolm neli korda tohtri juures,aga pole abiks old,täna käisin hambakirurgi juures ja ta soovitas minna Sütiste teel asuvasse raviasutusse,kas kellelgi on olnud sama prob.et hambanärvist ei ole midagi järel ja tipu all põletik,mida antibiootikumide ravi ei leevenda,kumb on mõttekam kas lasta välja tõmmata või valida kirurgiline lõikus,hammas silmahamba ja esi hammaste vahel,üsna tumedaks tõmbunud.MIS TEHA ANDKE NÕU.http://www.hambaarst.ee/pix/smiley/kurb.gif

[]
Postitatud: 26.apr. 2008
Ma valiks esiti ikka kirurgilise lõikuse, kui vähegi võimalik ja arstki seda soovitab. Välja tõmmata jõuab hammast hiljem ja alati niikuinii.
Postitatud: 31.mai 2008
Olen selle tee läbi käinud- jube Arst ütles kohe, et juuretipu eemldamine ei garanteeri seda, et põletik tagasi ei tule. Lasin ka ikka opi teha, et ilma hambata ei tahaks kah nagu olla. Lõikus oli meeletult valus- ei aidanud kolm tuimestavat süsti ka! Tulin Mustamäe haiglast välja nagu tappa saanud parm- nägu paistes ja jube valu ! Lõpuks siis sai nagu korda ja mõne aja möödudes hakkaski jälle kogunema sinna miskit. Arst tahtis jälle saata opile- aga ei , seekord mõtlesin, et parem ilma hambata, kui jälle seda valu tundma pean.

Hiljem paningi proteesi asemele, aga kuidagi tundlik ja häiriv on ikkagi see igemepool- eks näis kaua vastu peab:

Tagasi teemade nimekirja
Vasta
Sinu õigused:
Vaatamine: lubatud
Postitamine: lubatud
Alafoorumid
Uus teema