Hambahügienist

Värskeim postitus: Erik, 23.apr 2008
Vaadatud 5294 korda
Postitatud: 04.veeb 2008
Mul olid hambad korralikult lagunenud, kuna olin vältinud hambaarste oma 10 - 15 aastat kindlasti. Nüüd on läinud aasta sügisest saati enamus hambaid enam-vähem ravitud ja mõned väga lootusetud ka väljatõmmatud ning suu pealtnäha korda saanud

Sõbranna soovitas mul pöörduda lisaks hambaarstil käimisele ka suuhügienisti poole, et saada täpsemaid ja põhjalikumaid näpunäiteid hamba- ja suuhügieenist. Uurisin siis veidi maad siit, et kust neid suuhügieniste leida võib. Ühte kliinikusse helistades ütles sealne telefonineiu, et põhimõtteliselt oskavad ka hambaarstid sellealast nõu anda. Ühe suuhügienisti leidsin Kaarli Hambapolikliinikust aga seal järjekord aprillini No panin kirja ennast sinna aga ikkagi küsimus siit, et kas tasub siis ka oma hambaarstilt hamba- ja suuhügieeni alast nõu küsida?

Kuidas teistel siinkirjutajatel on? Kas ja kuidas olete oma hambaarstilt seda nõu saanud? Tänud!
Postitatud: 16.veeb 2008
Suuhügienist töötab ka Ortodontiakeskuses Pärnu mnt.139E/2. Soovitav on käia ikkagi hügienisti juures ka.
Postitatud: 23.apr 2008
Kliinik 32 on hambaarst Dr. Piret Kolk, kelle valdkonnaks on suuhügieen ja suutervishoid.

http://www.kliinik32.ee/index.php?page=105&

Tagasi teemade nimekirja
Vasta
Sinu õigused:
Vaatamine: lubatud
Postitamine: lubatud
Alafoorumid
Uus teema