mis see kasvab vana tsüstilõikuse armi kohal??

Värskeim postitus: Merka, 31.jaan. 2008
Vaadatud 3561 korda
Postitatud: 30.jaan. 2008
Tere, u 2001a-.l oli mul 31 hamba juure all tsüst. Lõigati. Antibiootikum. juureravi samale ja kõrvalhambale. Kõik sai korda. Arvati et tipuoppi pole vaja teha. Aga nüüd 25jan08 tundsin et lõigatud koht tiba valus. Tõmbab tähelepanu. 28 jan tundsin suu sees vana haava armi koha all väikest punni. Hambaarst tegi rö, juure all kõik korras! igete ääred pisut põletikulised. ise ei tunne midagi. Arst ei osand ka eriti tarka panna. Pakkus et vb teeks juureravi uuesti. Kuid karantiid ta ei anna et see aitaks. Kutsus 1 kuu pärast tagasi et siis uuesti vaadata mis sellest saand on. Täna 30jan. Punn on suuremaks läinud. Nagu pool hernetera oleks seal suu limaskesta all. Punn on väga kõva katsudes (mäda oleks vast pehme), nagu valge kumab läbi naha. Mis see seal olla saab? Midagi justkui kasvaks vana armi alt. Kas peaks uuesti arsti poole pöörduma. Ei tahaks sinna niisama ka päris joosta. Aga mure ju ikka on endal. Palavikku pole, muus osas enesetunne ok.
Postitatud: 31.jaan. 2008
ma ei oska vastata sinu esitatud küsimusele, aga sinu kiri ise oli päris huvitav. ka minu ühe tagumise hamba all on mingi muhk. algul oli hernetera suurune kõva moodustis, siis läks ühel hetkel sõrme otsa suuruseks, valu ei tee. hambaarst ütles et mul põletik ja kirjutas antibiootikume, need ei aidanud, teiseks variandiks pakkus ta mulle juureravi. aga mul seal hambal kroon peal ja ei taha lasta ära lõhkuda, krt ei tea mis teha, jama kohe. aga kas mul võib ka tsüst olla, aga mis on üldse põletiku ja tsüsti vahe??? aga ma olen veel kuulnud, et tsüstid kipuvad tagasi kasvama. sul äkki tsüst tagasi tulnd!

Tagasi teemade nimekirja
Vasta
Sinu õigused:
Vaatamine: lubatud
Postitamine: lubatud
Alafoorumid
Uus teema