Valgendamine, kas tohin?

Värskeim postitus: Biolase Laserhambakliinik, 05.nov 2007
Vaadatud 2738 korda
Postitatud: 26.okt 2007
Olen nimelt 17 aastane neiu, ja sooviksin tõsti väga väga hambaid valgendada, sest ei julge isegi avatud suuga naeratada. Mul on loomuliku kollaka tooniga hambad ja see on tõesti ärritav:/. Käisin hiljuti hambaarsti juures, ja arstid mainisid et mul väga korras hambad(pooleteist aastaga polnud ühtegi auku ja samuti hambakattugi oli väga minimaalselt). Aga sealt soovitati mul oodata veel paar aastat. Aga sooviksin tõesti 2007 aasta sees selle protsessi ära teha.

Millised on tagajärjed, ja kus soovitate seda teha, kuna minu enda hambaarsti kabinetis sellist protsessi ei teostata. Ema on küll pisut skeptiline kuid soovin seda tõesti üle kõige, ning arvatavasti lepib ta sellega. Ja kas hinnad on ca 3500-4500? Ps(hambad pole mul tundlikud kunagi olnud).
Postitatud: 29.okt 2007
Kas keegi aitaks?
Postitatud: 05.nov 2007
Hammaste valgendamist soovitatakse, põhiliselt alates 18 eluaastast kuigi meie praktikas on olnud ka 14 ja 16 aastaseid patsiente keda on toonud, nende vanemad.

Hetkel oskaks soovitada laservalgendamist (4000EEK) aga kindlasti ei tule kahjuks, tulla ka eelnevalt konsultatsioonile.

Tallinnas - Tartu mnt.28 või kui mujal Eestis siis soovitaks leida lähim hambalaser www.biolase.ee või helistada 6418 625

Tagasi teemade nimekirja
Vasta
Sinu õigused:
Vaatamine: lubatud
Postitamine: lubatud
Alafoorumid
Uus teema