Laseriga hambaravi.

Värskeim postitus: MARION, 18.apr. 2006
Vaadatud 14551 korda
Postitatud: 21.okt. 2003
Nii Tallinnas kui Tartus on olemas, veidi erinevad laserid...kuid valgendavad põhimõtteliselt sama moodi. Tegelikult polegi tegu laseriga, vaid erikujulise valguskõvastava lambiga
Postitatud: 18.nov. 2003
reklaam on moodsa ühiskonna paratamatus.
Postitatud: 14.jaan. 2004
on kirjas sellest ja pildid jne
Postitatud: 14.jaan. 2004
Kas on olemas laserhambaravi? Kui, siis kus ja mida see endast kujutab?
Postitatud: 14.jaan. 2004
Postitatud: 05.mai 2004
Hambaravis kasutatakse mitmeid erinevaid lasereid ja nendega saab läbi viia väga erinevaid protseduure - nii suuõõne pehmetel kudedel kui ka kõvadel, ehk siis hammaste ja luul.
Teadaolevalt on ainult ühele stomatoloogilistel otstarvetel kasutatavale laserile lisatud ka valgendussüsteem. Tegemist EI OLE valguskõvastava lambiga. Laseri kiir on hoopis teisel lainepikkusel ja sagedusel.
LaserSmile™ -i hambaid valgendav lasersüsteem kavandati optimaalsete laserkiire omaduste kasutamiseks vastava valgendusgeeliga. Seda protsessi nimetatakse selektiivne footon-absorptsioon. LaserSmile™ valgendusgeel sisaldab spetsiaalset kromofoori (fotokeemiline aktivaator), mis on sünkroniseeritud aktiveeruma vastaval laseri lainepikkusel. Footonite laseraktiveerimine võimendab kromofoor aktivaatori stimulatsiooni, et kiirendada valgendust. See omakorda võimaldab kiirelt, ohutult ja efektiivselt hambaid valgendada.
LaseSmile süsteemi Twilite™ -i saab kasutada paljudeks teisteks kosmeetilisteks ja pehmekoe protseduurideks peale valgenduse.
Kosmeetiline igemete kontureerimine
Kroonipikendus
Gingival Troughing
Fibroomi eemaldus
Frenektoomia & peatamine
Igemetasku puhastus ja desinfektsioon
Herpese ravi
Ja palju teisi

Samuti on olemas kõva- ja pehmekoe laser Waterlase, millega saab valutult teha enamikke protseduure!
Postitatud: 06.mai 2004
Veel üks valgendamiseks kasutatav laser:
http://www.dmt.com.au/Products/LaserBrite/insurgery.html

Biolase kasutab oma dioodlaserites 810 nm lainepikkust. Sellest varem on juba tükil ajal olnud meditsiinis (sh hambaravis) olnud kasutusel 488 ja 514 nm lainepikkusega argoonlaserid. Valguskõvastavad lambid töötavad enamasti vahemikus 400-520 nm. Seega Biolase laserid on tõesti erineva lainepikkusega (ultraviolet), teised aga töötavad nähtavas spektriosas. Valgendamise efekt sõltub aga sellest, millisele lainepikkusel on pandud valgendav geel aktiveeruma...

Huvitav kas sellele laservalgenduse kiidulaulule nüüd mõni pettunud või rahulolev "valgete hammaste omanik" ka vastata julgeb?
Postitatud: 19.mai 2004
Olen proovinud kodus valgendada aga see jama ei ole ennast väärt. Kuulsin laseriga valgendamisest söbranna käest ja käisin ka ära. Valgendamine vöttis aega umbes 1,5 tundi ja vabandage väga - ma olen väga rahul. Ma peaks kodus vist elu löpuni valgendama, et sama tulemus saada. Soovitan köigile
Postitatud: 29.juuni 2004
Laserite puhul ainult valgendusest rääkida ei ole õige. Paljud seda teavad, et laseriga saab valutult hambaid puurida?
Postitatud: 24.sept. 2004
Katrin, kui palju läks maksma see hammaste valgendamise protseduur ja kus sa seda tegemas käisid?
Postitatud: 28.sept. 2004
Kadri.
Protseduur maksis 3800 eek. Hind on soolane aga kohe olid hambad valged. Kodus valgendades jäid hambad selliseks sinakaks aga nüüd on lumivalged. Mina käisin Tartu mnt.-l 28 oli vist. Biolase laserhambakliinikus. Väga tore personal ja aeg läks lennates.
Nüüd olen juba umbes pool aastat suitsu teinud kohvi, teed ja kõike seda mitte soovitatavat teinud aga hambad on ikka valged.
Tänud Biolase personalile. Sain kõike kogu raha eest
Postitatud: 14.mai 2005
Tean vähemalt kahte oma tuttavat, kes on läinud kiidulaulu ohvriks ja tulemus põhimõtteliselt 0. Enamus seebiseriaalide ja Holliwoody näitlejaid käivad hambalaminaatidega,sellest ka säravvalged hambad!
Postitatud: 11.jaan. 2006
Ise käin al mare kliinikus..dr.Vingi juures.Seal ka see kurikuulus laser!! Iseenesest jah täiesti valutu aparaat..kuid paraku ainult sellest ei piisa...Igaljuhul positiivsed kogemused
Postitatud: 21.märts 2006
Tere!

Mul on hambakivi vaja eemaldada sügavalt igemete alt. Tean, et see on valulik protseduur. Kas kasutatakse ka valuvaigistavat süsti või saab seda protseduuri ka laseriga teostada? Kellel on kogemusi? Millist hambakliinikut soovitate? Sobib nii Tartu kui ka Tall
Postitatud: 18.apr. 2006
KATRIN KATRIN !


Ma tahaksin väga sinu juttu südamesse võtta ja juba võtsingi, sa innustad mind minema, aga ma ei saa lahti mõttest, et pärast on hambad hullult pragunenud ja lagunevad kiirelt ja valutavad ööpäevläbi!? Kas sul mingeid näidustusi pole olnud peale selle valgenduse tegemise ?

Ja kas see kliinik ikka nüüd töötab ja ega sa arsti nime ei mäleta ?Tagasi teemade nimekirja
Vasta
Sinu õigused:
Vaatamine: lubatud
Postitamine: lubatud
Alafoorumid
Uus teema