Dentese hambalabor Tartus - tuttava inetu lugu seoses krooniga

Värskeim postitus: tuttav, 23.apr. 2005
Vaadatud 8071 korda
Postitatud: 23.apr. 2005
Lugu minu tuttavast, kellele seal esihamba kroon tehti. Lugu lihtsalt nii inetu, et ei suuda jätta seda vaid enda teada.

Tavaliselt inimene ju ei teagi, kus ta kroon tehakse... Kuid tuttava hambaarst saatis patsiendi ettenägelikult laborisse hambavärvi tuvastama, et kõik oleks ok. Värv võeti ära ja u 2 nädala pärast pidi hambaarst panema krooni peale ja sellega oleks pidanud olema lugu läbi, kuid siis alles kõik algas. Hammas oli õrna kollaka tooni asemel hoopis hallikas No kaugele näha, et tehishammas. Hambaarst satis siis selle hambaga patsiendi taas laborisse, kus peaksid tööl olema oma ala spetsialistid. Need siis arvasid, et saab asja värvides korda. Palusid siis patsiendil oodata. No, mis sa ikka muud teed, kui ootad, kui sul esihammast pole ja ilma selleta ju kuhugi minna ei saa, ammugi siis tööle. Aga sellest ootamisest sai seal üle 3 tunni Ja tulemus polnud ikka see, et keegi aru ei saaks, et üks oma ja teine võõras. Hambaarst arvas, et peaks maha võtma. Kuid häda selles, et nüüd see jäädavalt suhu pandud. Mõtles siis tuttav, et pole hullu, kui see jääks, et tervet protseduuri enam läbi teha ei taha. Aga normaalne oleks saada kompensatsiooni. Hambaarst soovitas ka Dentese labori juhataja poole pöörduda. Kuid selle asemel, et vabandada, algas kole lugu:

1) nagunii on kõik hambad erinevat värvi (St ega sitast saia teha ei saa)

2) selles, et pidi vaba päeva võtma, kuigi oleks pidnud minema vaid tund arsti juures, on hoopis ülemus süüdi Ja ähvardaski ülemusele helistada! Appiiiii!! Kuidas hambad saavad seostuda ülemusega ja miks ülemus hambaarsti juures käimised peaks kinni maksma.

3) kui tahab uut krooni saada, siis võib juhtuda, et peab vähemalt 10 korda laboris käima (ei tea, kes selle kinni maksab)

4) ei saa mina aru, kuidas seda saaks nõuda patsiendilt, kelle hambaarst oleks Tallinnas või veel hullem kuskil Saksamaal. Tuttav on tõesti Tartus, kuid edasi-tagasi maa on 8 km ja seda taksoga sõites... Jama lugu!

5) kas siis neil on nii palju kliente, et tahavadki osadest lahti saada. Mujal ju klient kuningas

6) ei suuda uskuda, et ühtki vabandavat sõna ei tulnud

7) ei suuda ka uskuda, et nad allahindlust ei saaks teha, sest vaevalt nad oma hambaid omahinnaga hambaarstidele edasi müüvad.

8) pole veel sellist jubedat lugu enne kuulnud

9) võrdlevat ta hambakrooni tegu kostüümi õmblemisega - aga kui on homme pulmad, täna peaks kleidi kätte saama ja siis teatab õmbleja, et läheb veel aega mitu päeva, kas see on siis normaalne Seega on ju see kohatu võrdlus, sest tuttavat ei hoiatanud keegi selles lõppematus protsessis, mis pidi sellel ilusal päeval lõppema, aga muutus hoopis inetuks


Loodan, et teistel on Dentese hambalaboriga meeldivamad kogemused. See lugu lihtsalt teadmiseks, et ärge laske kohe hambaarstil oma hammast jäävalt suhu tsementeerida. Vaadake enne igas valguses. Ja hoiatuseks Tartust kaugemal asuvatest - teid võib ees oodata lõputu tee Tartusse

Kõik ilusad lood Dentese laborist oodatud!

Tagasi teemade nimekirja
Vasta
Sinu õigused:
Vaatamine: lubatud
Postitamine: lubatud
Alafoorumid
Uus teema