ultraheligahambahari

Värskeim postitus: ilja, 21.sept. 2010
Vaadatud 5096 korda
Postitatud: 09.aug. 2010
Kuulsin, et targad inimesed kasutavad tava hambaharjate asemel hambaharjad ultraheliga, sest see aitab paremini eemaldada bakterid, kuna ultraheli poeb natuke igemete alla ka. Mu hambaarst sellest üldse pole kuulnudki. Kas siin on keegi kes on asjaga kursis?

See hambahari küll jube kallis
http://www.amazon.com/dp/B000V4O1UA/ref=asc_df_B000V4O1UA1204439?smid=A2DBPT7V7GIPNY

Kas on teised variandid?
IP: 195.250....
Postitatud: 09.aug. 2010
Leidin veel Sonicare Philipsi hambaharja
http://www.philips.fi/c/about-sonicare/170353/cat/
IP: 195.250....
Postitused samalt IP-lt: Ilja
Postitatud: 16.aug. 2010
Suhteliselt mõttetu tehnika. Kõike mida hambaharjale lisaks ei panna, et äri teha. Tuleks aru saada, et see on lihtsalt firma uudisprodukt, millega raha teenida ja lootes, et heausksed inimesed seda ostaksid.

Tegelikult pole vaja mingeid lisavidinaid-värinaid hambaharjale. Tavaline hambahari töötab õigete pesuvõtete korral väga efektiivselt ja ei tasu arvata, et igasugused kummijullad, criss-cross harjad muudavad puhastamise paremaks. Kui ei oska hambaid hästi pesta, paluda suuhügienistil/hambaarstil seda õpetada.

Korralikel hammastel pole toiduosakestel ju eriti võimalust minna igeme ja hamba vahele. Seda ainult siis, kui on tekkinud igemehaigustest igemetaskud. Vaja oleks puhastada niidi/harjaga hambavahesid, kuhu hambahari nii hästi ei ulatu.

Tegelikkuses ulatuvad nt mikrotippudega harjased nii hammaste vahele kui ka hamba ja igeme vahele.

Kui ainult soovitada, siis elektrihambaharja. Parimad on oral-b omad. elektriharjaga ei tohi nühkida nagu tavalisega, vaid peab tõstma harja hambalt hambale ja laskma iga selle külge paar sekundid puhastada. Olemas masseerivad, pehme kui ka tõhus reziim, valgendav reziim, mida saab nupuvajutusega muuta.
IP: 80.235....
Postitatud: 21.sept. 2010
aitäh sulle nii põhjalike vastuse eest
IP: 195.250....
Postitused samalt IP-lt: Ilja

Tagasi teemade nimekirja
Vasta
Sinu õigused:
Vaatamine: lubatud
Postitamine: lubatud
Alafoorumid
Uus teema